• marcio amoroso
    32.4k
    Ima bome i jako ozbiljnih ekipa.
    Basel, Kopenhagen, Plzen, Gent, Anderlecht, PAOK, AEK, LASK, Feyenoord, Partizan, Austria Beč.
    Teško će im biti, ali ne i nemoguće.
  • SAS1987
    13.5k
    Feyenoordmarcio amoroso

    Feyenoord im je idealni protivnik jer su prošle godine došli do zaključka kako je "Feyenoord jako loš".
  • marcio amoroso
    32.4k

    Nikad lošiji FeyenoorD
  • SAS1987
    13.5k


    Nikad bolja GzirA
  • marcio amoroso
    32.4k

    Sad baš gledam na livescore, gube 1-0 i pred ispadanjem su. Moram priznati da su mi postali jako omiljen klub i da žestoko navijam za njih u ovim pretkolima.
    Jeben užitak su mi priuštili onomad.
    Kone king.
  • Infinity
    15.2k
    Evo Zilina izbaci Dilu Gori. Sad znaju od koga je veca sramota bilo ispasti :rofl:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Gzira ispada od kluba iz Andore. Od svih bisera im je Gzira uvjerljivi broj 1.
  • NORTE
    9.3k
    Gzira ispada od kluba iz Andore. Od svih bisera im je Gzira uvjerljivi broj 1.marcio amoroso
    Na penale prošli, stižu na Rujevicu, kakva priča.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Je, baš mi je drago.
  • Infinity
    15.2k
    Volio bi da im Rijeka uvali deset komada, samo da se mogu sprdat s ovim dole :rofl:
  • deda
    28k
    A jada i bijede BIH nogometa. Sarajevo ispalo doma od Moldavaca, Široki izgubio u Skadru 3-0 nakon što je prvu dobio 3-1. Jedino Velež prošao. Gledao sam Široki. Kako je to loš nogomet. Strašno.
  • Infinity
    15.2k
    Sarajevo je ispadalo od Zete, Kukesija, Zarije, sad od Milsamija. Kazu bosanski Dinamo :rofl: vise su Hajduk.

    Siroki je dugo vremena bez problema prolazio te levatske ekipe, pa znali su cak neke jace namuciti, mada nikad nikog nisu iznenadili. Mogao si bez problema prije njihovih utakmica znati tko ide dalje. Nema iznenadjenja. Onda su se pocela dogadjati ispadanja od St. Patricksa, Birkirkare, danas Vllaznije. Doduse, od te Vllaznije je i Zagreb nekad ispao.

    To ispadanje Sirokog danas je bas tragicno. Vodili su kuci 3-0, imali igraca vise, zicer za 4-0 i prime gol. Onda su imali zicer za 4-1, al nista. Uopce me nije iznenadilo da su ispali na kraju. Po zavrsetku sezone su ih napustili neki bitniji igraci. Zimus su kapetana prodali Borcu.

    Zbog Sarajeva mi je cak drago da su popusili. Borac je u utorak prilicno tragicno ispao od Cluja, a u Sarajevu je bila festa zbog toga. Najveci uspjeh Sarajeva u Europi je ispadanje od tog istog Cluja za jedan gol. Trebali su uci u Kup UEFA. Da je Borac prosao dalje isao bi na neke amatere, prvaka Gibraltara i imao bi siguran put prema trecem pretkolu LP. To znaci minimum play off EL, kao i grupnu fazu KL. To ovi s Koseva ne bi mogli nikako podnijeti. Netko prodje Cluja, udje u grupu, a to nisu oni.

    Velez je prema vidjenom sjevernoircima trebao dati deset komada u dvije utakmice, a u oba navrata su se vadili iz zaostatka. Njih muci manjak iskustva u Europi, malo jaca ekipa bi ih pregazila u ovom kolu. Imali su srece da su dobili tipove koji nakon sat vremena vise ne mogu trcati. Sad idu ja AEK i bojim se da ce dozivjeti tesku katastrofu.

    Borac ide na Linfield i smatram da ce proci bez problema. Ne bih se iznenadio ni da doguraju do grupne faze, mada i za to trebaju pomoc zdrijeba. Linfield je dobar pocetak, a bit ce taraba za izvuci i u narednom kolu. Ova danasnja trojka bi tesko i uz srecu pri zdrijebu ikog prosla. Vidjeli smo to i danas.
  • Mulec86
    389
    Mozda cu malo patriotno preuvelicat neke stvari, ali vecinu ovih klubova bi dobivali i neke Istre i Belupo, a kamoli ne Gorica i Lokomotiva. Uglavnom kvaliteta nogometa u Hrvatskoj se uzdigla. Gledam danas Skileks i neke moldavce, to je nogomet na razini 3.HNL i drzim do misljenja da bi i jedne i druge tukli neki Zdralovi ili malo ozbiljniji klub 3.ranga hrvatske lige. Zalim jer nemamo vise predstavnika u tom natjecanju poprilicno sam uvjeren da bi svi konkurirali barem za 3. pretkolo
  • Infinity
    15.2k
    Group 3:
    Seeded
    Gżira United (MLT) / Rijeka (CRO)
    Paços de Ferreira (POR)
    Gent (BEL) / Vålerenga (NOR)
    Drita (KOS) / Feyenoord (NED)
    Unseeded
    RFS (LVA) / Puskás Akadémia (HUN)
    FC Luzern (SUI)
    Larne (NIR) / AGF Aarhus (DEN)
    Hibernian (SCO) / Santa Coloma (AND)

    Group 5:
    Seeded
    Apollon Limassol (CYP) / Žilina (SVK)
    Sūduva (LTU) / Raków Czestochowa (POL)
    Hammarby (SWE) / Maribor (SVN)
    Copenhagen (DEN) / Torpedo-Belaz Zhodino (BLR)
    Unseeded
    Čukarički (SRB) / Sumgait (AZE)
    Lokomotiv Plovdiv (BUL) / Slovácko (CZE)
    Rubin (RUS)
    Hajduk Split (CRO) / Tobol Kostanay (KAZ)

    Group 6:
    Seeded
    Sutjeska (MNE) / Maccabi Tel-Aviv (ISR)
    CSKA-Sofia (BUL) / Liepāja (LVA)
    Qarabağ (AZE) / Ashdod (ISR)
    LASK (AUT)
    Unseeded
    Limassol (CYP) / Vllaznia (ALB)
    Panevezys (LTU) / Vojvodina (SRB)
    Pogoń Szczecin (POL) / Osijek (CRO)
    Spartak Trnava (SVK) / Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (ROU)


    Rijeka je kao nositelj definitivno mogla puno bolje proci. Hajduk i Osijek medju nositeljima imaju laksih protivnika od Rijeke. Ruku na srce, sve cetiri opcije su prolazne. Sve su to ozbiljne ekipe, ali ih Rijeka definitivno moze proci. Mislim da bi im bilo dobro izbjeci Luzerna. Njih je izbacivao Osijek koji je tad bio losiji od ove sad Rijeke, ali bi bilo dobro da izvuku nekog 'pobjednika', tj. da im i dalje postoji mogucnost da ipak idu na LFS, Larne ili Santa Colomu. Cuda su moguca.

    Za tovare mi kao najbolja opcija djeluje par Apollon - Zilina. I volio bih da to izvuku, bit ce show :lol:

    Ovaj Osijek definitivno bi trebao proci sve moguce protivnike. Nije da su to ziceri, al nisu to neprolazne ekipe. Za njih bi bilo dobro da izbjegnu LASK, mada im prolaz protiv LASK-a, kao i prolaz protiv MTA i Garabaga znaci mjesto nositelja u play offu. Samo u slucaju da idu na CSKA bili bi nenositelji, a vjerujem da oni bez obzira na sve zele opet taj CSKA kako bi im se osvetili. Meni Garabag djeluje kao najlaksi moguci protivnik, a nosi jako bitne povlastice.


    Sve u svemu, zdrijeb bi mogao puno toga odrediti, mada meni od svih mogucih opcija jedino Kopenhagen djeluje kao neprolazan protivnik za Hajduka. Sve ovo ostalo ako ne mozes proci onda i nisi za skupine, mada je evo Rijeka prosle sezone prosla i tog Kopenhagena. Prolaz protiv Kopenhagena bi tovariji znacio mjesto nositelja u play offu.
  • Infinity
    15.2k
    CSKA-Sofia (BUL) / Liepāja (LVA) - Pogoń Szczecin (POL) / Osijek (CRO)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.