• Bosna86
    11.5k
    Puna podrška Tobolu
  • Neki tip
    19k
    Iskreno me briga. Radi mene nek svi ispadnu. Mi smo u top 40 klubova europe po koeficijentu a igramo prvo pretkolomarcio amoroso

    Pa baš zato, ako ni zbog čega drugoga, bi bilo valjda logično željeti prolazak hr klubova.. velim, ako ništa drugo, a ono da ne igramo jebeno prvo pretkolo kvalifikacija.
  • Neki tip
    19k
    Btw, nek se zabilježi i da bi Dinamo, kad bi ispao od Valura, igrao protiv poraženog iz susreta Bodo/Glimt - Legija (1. pretkolo LP), u 2. pretkolu Konf. lige..
  • marcio amoroso
    31.9k
    Pa baš zato, ako ni zbog čega drugoga, bi bilo valjda logično željeti prolazak hr klubova.. velim, ako ništa drugo, a ono da ne igramo jebeno prvo pretkolo kvalifikacija.Neki tip sa Zapada

    Moja podrška im neće pomoći, a dobiti je neće ionako.
  • deda
    27.5k
    Ja sam od malih nogu navijao za Tobol jebiga, ne mogu si pomoći :strong:
  • immerwieder
    1.2k
    uvijek mi je najdraže na national geographicu gledati tobolčare,

    kad ih nemanja i drugovi izbace, bude videl livaja koliko im malo treba za promjenu histerije,
    odmah bude prioritet prvenstvo i kup, manji ritam utakmica i slično
  • marcio amoroso
    31.9k
    Komentar osijekovog navijaca na forumu na kojem je dosta nas pisalo, a neki i sada pišu. I ja da za njih navijam? Pa puškom bi me se moralo natjerati.



    “Ovo je smijurija. Dinamo u 2 klase jačem natjecanju igra s konobarima 2 kola unaprijed, a Osijek redovno u prvom pretkolu čak i kao nositelj dočekuje ekipe od 20+ milijuna eura.

    Basel, CSKA, Rangers, Pogon, PSV, Austrija Beč

    i onda ja moram cijele godine slušat kako su učinili sve za naš velebni koeficijent.

    Živjela UEFA i njihov retardirani sistem koji pogoduje samo prvacima liga”
  • vjeko1701
    5.9k
    Znači komentar jednog forumskog kompleksaša ti diktira zivotne odluke?
  • marcio amoroso
    31.9k

    Opcenito mišljenje navijačkog puka mi diktira odluke hoću li navijati za njih. Koje životne odluke? O čemu ti?
  • vjeko1701
    5.9k
    Malo preuveličano, al da, poanta je bila da ti neki forumski trol ne bi trebao imati usjecaj na ništa u životu. Kako ima onih koji tako pišu, sjećam se da nam je pola foruma iskrneo čestitalo nakon Tottenhama a kako diše njihov prosječni navijač ne znam, u Slavoniji sam uvijek osjećao velike simpatije prema Dinamu a prosjećni stav navijača Osijeka ne znam, samo znam da 10 ludi koji tipkaraju na snetu i većinom nemaju preko 16 godina nisu ogledni primjerak.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Vidi, kad je Dinamo prolazio bilo koga malo ih je bilo koji su nam čestitali. Dinamovi navijači su uvijek trčali i na svaki “Kopenhagen” ili “PSV” ubijali sa čestitanjem. Prosječan navijač Osijeka, Rijeke i posebno Hajduka mrzi Dinamo. Tko mrzi Dinamo ja ga ne mogu smisliti i to je to. Naravno da ih ima koji ne mrze Dinamo, tako ima i vas koji zdušno navijate za sve njih u Europi. Ja nisam i neću nikada.
  • vjeko1701
    5.9k
    I sve 5, ja najviše gledam interes Dinama a to je da nam liga bude čim više rangirana. Za to trebamo barem jedan klub na razini Dinama prije desetak godina, barem da grupe budu gotovo pa sigurne.

    Držati se u top 15 liga bi bilo jako dobro za cijeli naš nogomet i kada bi uz sebe u ligi imao još jedan do dva kluba koji su sposobni relaitvno često prezimljavati u europi, Dinamo bi trebao biti samo jači. Mislim da Dinamo nikada ne bi napravio ovo kaj je napravio zadnjih godina da se u ligi nisu pojavili ulagači u klubove poput Rijeke i Osijeka i da nam je jedini konkurent ovakav Hajduk.

    A o tome kaj prosječni navijač osjeća, evo zbilja ti mogu reći da ni u Rijeci ni u Osijeku nikad nisam dobio takav dojam, ultrasi da, al oni prosječni navijači baš i ne. A kaj se tiče prosječnog forumaša, pa zamisli da se nas sudi na temelju nekih bisera koji se javljaju na snetu.
  • Neki tip
    19k
    Naravno da ih ima koji ne mrze Dinamo, tako ima i vas koji zdušno navijate za sve njih u Europi.marcio amoroso

    Ne znam koliko ima onih koji "zdušno" navijaju za bilo koga drugoga osim Dinama, ali znam da nas ima puno koji bi voljeli da Dinamo kao prvak svoje lige ide npr. direktno u skupine LP ili igra što manje pretkola.

    Znam isto tako da bih četvrtkom uvijek radije pogledao Osijek - Anderlecht ili Rijeka - Sevilla npr., nego Anderlecht - Sevilla.

    Također znam da među Dinamovcima ima otprilike proporcionalan broj glupana i loših ljudi kao među Osječanima ili Riječanima pa mi piskaranja nekog glupana na snetu ili gdje drugdje baš ništa ne znače u kontekstu "argumenata" za i protiv. Ovdje se također svašta može pročitat, a nema nedinamovaca.

    Za Hajdukovce nisam 100% ziher, oni se baš trude prednjačiti u nekim kategorijama.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ponavljam. Dinamo je i bez pomoći ostalih među 40 klubova u Europi po koeficijentu. Isto tako ponavljam da mi nije problem što vi navijate za njih. Ja za Rijeku čiji navijači na utakmici protiv Slaven Belupa 15 minuta pjevaju j..m te Dinamo ili hajduk čiji navijači nakon gola četničkog Olympiakosa Dinamu pale baklje po Splitu neću nikada navijati. Vi samo izvolite.
  • Papastrumf
    9.4k
    Dinamo je i bez pomoći ostalih među 40 klubova u Europi po koeficijentumarcio amoroso

    Bilo je tu ipak pomoći od Lokomotive :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.