• Papastrumf
    9.8k
    Meni nije ni jasno mlatarenje po benzama u ime sportskog kluba, meni sport nije nešto vrijedno mržnje.vjeko1701

    Nema to veze s mrznjom.
  • Eduardo
    17.6k
    Vjerujem da ne postoji Dinamovac koji je nakon što je Gzira napudrala tovare pomislio "joj, nacionalni koeficijent"puxigadjurdja

    Miješale su mi se emocije. Prvo mi je bilo neugodno, u drugom valu emocija opet mi je bilo neugodno, mrvicu više nego prvi puta. Zatim sam dobio napad smijeha.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ok, onda mjerenje ko ima većeg...kaj da velim.

    Miješale su mi se emocije. Prvo mi je bilo neugodno, u drugom valu emocija opet mi je bilo neugodno, mrvicu više nego prvi puta. Zatim sam dobio napad smijeha.Eduardo

    Baš to xD
  • Neki tip
    19.3k
    Vjerujem da ne postoji Dinamovac koji je nakon što je Gzira napudrala tovare pomislio "joj, nacionalni koeficijent"puxigadjurdja

    Slažem se. :) Eduardo je lijepo opisao..
  • Infinity
    15.2k
    Da sam netko tko stalno racuna koeficijent prije utakmice Hajduka i Gzire racunao da Hajduk tu mora donijeti bodove? Jesam. Da sam navijao za Hajduk? Nisam. Da sam navijao za Gziru? Nisam. Da sam se smijao kad je Hajduk ispao? Jesam, zato jer je to je*ena Gzira. Da sam se smijao kad ih je izbacio Everton? Nisam, jer nije zanimljivo, znali su i sami da ce ispasti. Opterecivanje Hajdukom mi je upravo to, opterecivanje. Ni jedan klub na svijetu, osim Dinama, nije vrijedan da gubimo zivce radi njega, pogotovo ne taj Hajduk. Radije uplatite tiket pa se s razlogom zivcirajte.
  • NORTE
    9.3k
    Danas se u ligi za siromašne igra meč velikana Žilina-Dila Gori, a svoj susret igra i Gzira u Andori.

    Zdravi i veseli bili.
  • Infinity
    15.2k
    Za sutrasnju utakmicu Sarajevo - Milsami Opcina Centar i Kanton Sarajevo placaju testiranje svih navijaca.

    Citajuci slicne vijest ovih dana, 99kn za test na nasim utakmicama mi zvuci kriminalno.
  • Infinity
    15.2k
    Otpade Videoton. Ako ispadnu Suduva ili Maribor, tovari ce biti nositelji u trecem pretkolu.
  • Carrasco
    4.1k
    Tovari neće proć u treće pretkolo.
  • Infinity
    15.2k
    To ne mozemo znati, mada bih ja rekao da je veca sansa da prodju nego da ispadnu. Mrsko mi je traziti moju analizu od neki dan, al cini mi se da je Tobol Europu igrao 11 puta i pretkolo prosao svega jednom. Ovi su veci luzeri od tovara.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Naš bivši napadač Dodo sa kapetanskom trakom vodi Liepaju u pohod na grupnu fazu. Danas već dva gola u gostima kod FK Struge.
  • NORTE
    9.3k
    Za sutrasnju utakmicu Sarajevo - Milsami Opcina Centar i Kanton Sarajevo placaju testiranje svih navijaca.

    Citajuci slicne vijest ovih dana, 99kn za test na nasim utakmicama mi zvuci kriminalno.
    Infinity
    Meni zvuči kriminalno otkad sam pročitao da taj test zapravo košta 20-30 kn, ali naplaćuje se 3-4 puta skuplje.
  • NORTE
    9.3k
    Ako ispadnu Suduva ili Maribor, tovari ce biti nositelji u trecem pretkolu.Infinity
    Ostaju nenositelji u pretkolu lige za siromašne.
  • Infinity
    15.2k
    Da, da. Cekaju ih u trecem pretkolu (ako prodju) velesile poput Dundalka, Suduve, Apollona, Garabaga. Kad im cujes ime odmah ti u usima odzvanja da su svi redom nositelji. Mocne ekipe :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.