• emilperska
    4.4k

    Nisam rekao da je neuspjeh, ali je previse polufinala i finala izgubljeno da bi bilo slucajno..
    Taj mentalitet da je polufinale sam po sebi uspjeh nas je i doveo do tog da finala i polufinala gubimo..
    Zasto sam ja bitan? Ja nisam sportas placen milijune necega da moj rad analiziraju novinari i fanovi igdje..

    Najbolje da za broncu u svemu radimo docek..

    Ne slazem se s tim..
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Svaki uspjeh treba proslavit, srebro je doslo proslavit koliko ljudi? Znaci da treba docek..

    Nema mi odvratnije scene od bahatih Engleza kako skidaju srebrne medalje, samo sto ih ne bace.. Nadam se da ce se na novu nacekat kao nasi klosarkasi.
  • Sportskifanatik
    436
    Ima neka stranica preko koji mozes uzet kartu za sutra?
  • Mihaljević
    8.7k
    Previse srebra "zlatnog" sjaja..emilperska

    Hrvatska svaka medalja je zlatna, i to još vrijedi više kad shvatiš da su za Hrvatsku igrali samo čisti Hrvati a ne neke uvežene afričke izbjeglice.
  • Keyser Soze
    8.7k
    Za Hrvatsku je igrao Eduardo da Silva, da smo bili prvaci Europe 2008. bi li slavio pošto Eduardo nema veze s Hrvatskom? Nije nam svaka medalja zlatna, takvim stavom se stvara gubitnički mentalitet.
  • NitkoBitan
    13.5k
    i to još vrijedi više kad shvatiš da su za Hrvatsku igrali samo čisti Hrvati a ne neke uvežene afričke izbjeglice.Mihaljević

    U tome i je draz.

    Mozda sam malo radikalniji ali ja smatram da nam ne trebaju ni "Olmici" i slicni, a kamoli crnci i Brazilci. Bit cemo koji cemo bit sa onime sto imamo.

    Meni nista me znaci da je Hrvatska zlatna u ping pongu ako nam za reprezentaciju igraju Kinezi.
  • Droljo
    6.4k
    Meni nista me znaci da je Hrvatska zlatna u ping pongu ako nam za reprezentaciju igraju Kinezi.NitkoBitan

    Nije to isto. Ako dečko dođe u rh ko klinac i tu živi cijeli život nek igra za repku. Jedan od 11. Šteta da su dudua sjebali jer bi možda bila koja medalja više a on je naš.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Razumijem kad neko podržava Dalića na osnovu toga što je sve napravio i osvojio. Svaka čast bez obzira što ga ne podnosim, ali ne razumijem da ga neko podržava u svojim glupostima koje radi na popisu igrača, popuštanju igračima koji nisu u formi a zaslužili su i slično, i u tome da ne da priliku igračima koji su u boljoj formi i zaslužili su priliku.

    Populističke izjave, pozivanje ozljeđenih igrača, forsiranje igrača koji su van forme, oživljavanje karijere odabranim igračima preko reprezentacije... i opravdanje da su oni to zaslužili i zadužili su nas. Perišić i Oršić imaju slične ozljede a jedan je na popisu drugi nije. Ista stvar sa Vlašićem. Sve ovo radi još od Rusije. Koliko puta je naglasio da će igrati samo 100% spremni igrači, koliko puta je naglasio da se neće živjeti na staroj slavi i još drugih lažnih izjava.

    I onda kad izađeš i kažeš nešto protiv Dalića a budimo realni u pravu smo, dobiješ po nosu jer je on zaslužio radi svega što je napravio raditi šta god poželi od reprezentacije i mi nemamo drugog izbora nego ga podržavati. Ja neću.

    Reprezentacija je svetinja i niko nije veći od nje. Reprezentacija će trajati i dalje, a igrači i izbornici neće.
  • Jaro
    6.1k
    I nije neuspjeh eventualno poraz od Talijana, neuspjeh mu je iks s Albancima, uzas od igre protiv Spanjolaca i Albanaca i neprolazak skupine...
  • Patak
    2.6k
    Pa jedna Italija je propustila dva svjetska prvenstva mislim zaredom. Pa dogodit će se da ne prođemo skupinu i što sad. Ako smo treći u skupini sa Italijom i Španjolskom onda to nije neuspjeh.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Gdje sad zivi taj klinac kojem je srce gorilo za Hrvatsku, pa i prica hrvatskim jezikom?

    Etnicki Hrvati su etnicki Hrvati, patetiku svake vrste treba stavit sa strane. Iako su mi iskreno takvi "stranci" drazi od domacih izdajica poput Sose.
  • Jaro
    6.1k
    ako smo treci s jednim bodom protiv Albanije - je neuspjeh...
  • SjevernaStrana
    1.2k
    La Gazetta dello Sport piše kako će Dimarco vjerojatno biti spreman za sutra
  • Navijač Dinama
    7.8k
    uzas od igre protiv Spanjolaca iJaro

    Sa ovim se ne bih baš složio.

    Gvardiolova lopta di je Budmir promašio večeru, pa omda šut Stanišića pored u vanjski dio, odbranjen šut Brozovicu odmah nakon 2-0, glavomet budimira i kramarića i prethodno toga Majerov šit koji je Le Norman mislim, skinio sa crte, pa onda penal Petkovićev.

    Ta utakmica je definicija nesreće, od toga da je Morata izgkedao ko Mbappe spram Pogrančića, kad je jebeni Ruiz prošao odbranu kao da je Messi, pa od penala, pa sve do toga da nam smo od 3 šuta primili tri gola, i to nam kao i Drotmundu u finalu najniži igrač na terenu zabije iz prekida.

    Za Albaniju se slažem prvo poluvrijeme, bio je teški drek možda i najgore poluvrijeme HR sto pamtim, drugo smo ih stisnuli i prodisali ulaskom Sučića odnosno izbacivanje Brozovića; da smo imali malo više sreće moglo je 4-1 5-1 do 80.te minute bit, al što je tu je.

    Idemo slomit špagete i stavit ananas i majonezu na pizzu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.