• Paggini
    10.2k


    Pa pitam te po cemu ti gledas tko je trebao igrati utakmice, a tko ne?

    Jer pretpostavljam da se slažeš da je Modrić trebao ici 2006. na prvenstvo, pa čak i biti u prvih 11 s obzirom na formu u kojoj je bio?

    Opet, ja bih stavio Modrica prije Baturine, da ne bi bilo, ali me zanima kako ti procjenjujes tko je "bolji"?
  • Dudu9
    567
    Baturina ima puno posla da dođe do razine Modrić, imali smo Halilović novi Messi pa kako je to završilo, di je Ćorić Rog i ostali talenti koji su bili i u reprezentaciji, Modrić je tada u reprezentaciji imao na svom mjestu Kranjčar kojeg je tata gurao, ako uspoređuješ to i ovo sad promašio si
  • Paggini
    10.2k
    ima puno posla da dođe do razine Modrić,Dudu9

    Ja pričam o Modriću sada, ne o Modriću prije 8 godina. Jer moglo bi se argumentirati da je Baturina sada bolji igrač nego Modrić trenutno.

    Ne pričam ja o tome šta će Baturina postati ili sta je Modrić sve napravio, nego o trenutnoj formi, koja bi valjda trebala biti najbitnija kod odabira
  • Dudu9
    567
    u 1 godini u Dinamu misliš da je uspio postati bolji igrač od Modrića sad? Malo preveliko mišljenje o igraču koji je tek 1 sezonu odigrao dobro
  • Paggini
    10.2k


    Pa zato te pitam za 2006. i Modrića, jer isti ti argumenti koje ti sad bljuzgetaš su bili razlog zasto modrić nije išao 2006. na prvenstvo. Šta ima tu neki Modrić s jedbom dobrom sezonom ići na prvenstvo pored iskusnih i prekaljenih igraca...

    I nije Bati odigrao jednu dobru sezonu, ima već dvije sezone da je nositelj Dinama, ali nevažno
  • Droljo
    6.2k
    modrić nije išao 2006Paggini

    Išao je ali nije baš igrao. Dudua je zakinuo cico tada.
  • Paggini
    10.2k
    Išao je ali nije baš igrao.Droljo

    Pardon s moje strane, uvjeren sam bio da nije isao. No svejedno, isto dodje argument jer me strah da ne bi za 20 godina imali narativ "Eh da je Baturina igrao di bi mi dosli..."
  • cibona
    1.8k
    šabani dijasporci koji svi lice na isto(isti dijasporski naglasak, iste zalizane frizure, pederski brčići ko u Gabriela Vidovića i pozivni zvuk je "Sude mi"Navijač Dinama

    Kakvo je ovo generaliziranje?! Ovo je baš ružno za pročitati i još gore za izgovoriti. Uostalom, zašto vrijeđaš malog Vidovića... I baš me zanima koja je razlika između pederskih i nepederskih brčića, objasni ako možeš.

    Slažem se sa tobom vezano uz dalića, ali ne volim kada se vrijeđa dijasporu ili ostale Hrvate na način da ih se generalizira i sve baca pod isti koš.

    Mogu samo reći da vas sram može biti zbog ovog pljuvanja dijasporemarcio amoroso

    Slažem se. Ne znam li mi gore to ili kada dežurni pljuvači krenu vrijeđati Hercegovce tako što ih namjerno zovu "Bosanci" ili "Bosanski katolici" te im na taj način im umanjuju hrvatski identitet.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Slažem se. Ne znam li mi gore to ili kada dežurni pljuvači krenu vrijeđati Hercegovce tako što ih namjerno zovu "Bosanci" ili "Bosanski katolici" te im na taj način im umanjuju hrvatski identitet.cibona

    Hrvati iz BiH nisu dijaspora jer oni tamo oduvijek zive.
  • Jaro
    6k
    zasto? Jer nema Bosanaca Hrvata? Mislim, OK, ako si Susak i Tudjman nema...

    Ja kao Hercegovac se slazem sa 75% stereotipa o Hercegovcima, a pogotovo Hercegovcima iz dijaspore... Znam iz prve ruke. Zivim s njima citav zivot jbg...
  • NitkoBitan
    13.5k
    Inace sto se tice dijaspore kako vrijeme i generacije prolaze tako Hrvatska moze sve manje racunat na te ljude. Mijesani brakovi, sve slabije poznavanje hrvatskog jezika, hrvatska djeca koja prolaze kroz tude obrazovne sustave... pisi kuci propalo.
  • Petar86
    635
    Vidi se osjetna razlika u ljudima koji su bjezali iz gladi u dijasporu tipa Slavonaca i Hercegovaca kojima su se gradile kuce po Hrv pa su svejedno isli eto jer im se ide i da nadodam malo je reci da se sralo protiv Hrvatske drzave.
  • Mrvica
    3.6k
    Čitav život trpim kenjanje protiv Hercegovaca, ovakvi smo il onakvi nema veze što sam rođen u HR, školovao se, živim i radim ovdje al opet sam hercegovac isprike bosančina koja je došla ovdje i da se vratim u rupu iz koje sam došao, nema veze što je otac branitelj od prvog do zadnjeg dana, ostao u službi još 20 god nakon rata to te ne pita nitko jer ono jedan roditelj iz Ljubuškog, a drugi D.M. Ograđenik, tako da sam oduvijek alergičan na te fore. Kad je dobro onda si hrvat, kad je loše onda si hercegovac ili bosančina. Komentari po portalima šta god da se dogodi hercegovci ovo ili ono... Takve pljuvačine nikad neće nestat i uvijek će biti tu. Prije nego što se počne kenjat treba dobro stat i razmislit, možda je veći hrvat onaj koji je došao iz BiH ovdje, nego pojedini koji su rođeni ovdje. Imam puno rodbine po Njemačkoj, nisu otišli zbog BMW-a ili Mercedesa na leasing jer eto neki voze Nissane Dukove i Škode (da da znam, svetogrđe za hercegovce). Otišli su tamo trbuhom za kruhom jer su radili za 500 KM mjesečno i bio im je pun kurac, a nisu imali sreće pa otišli radit u HR ili negdje bliže. Uvijek će reći da su hrvati i nikad se neće sramit toga. Kome pravo - kome krivo. U svakom žitu ima kukolja pa tako i u Njemačkoj.
  • cibona
    1.8k
    Hrvati iz BiH nisu dijaspora jer oni tamo oduvijek zive.NitkoBitan
    Nisam ih ni nazvao dijasporom.


    Jer nema Bosanaca Hrvata? Mislim, OK, ako si Susak i Tudjman nema...Jaro
    Ima. Naravno da ima. Tuđman je pokušao to zanijekati, ali srećom nije uspio. Međutim, ljudi koji namjerno nazivaju Hercegovce "Bosancima" ujedno smatraju da ne postoje Bosanci Hrvati.
  • flexXy
    2k
    Ja npr ne diskriminiram dijasporu, bilo je cobana i iz Hrvatske. Vjerojatno je svugdje tako ali kolicina pasivne mrznje koju dosta ljudi ima prema svojoj domovini je odvratna. Nejasna mi je ta kultura da ides na utakmice reprezentacije, neki potegnu i duge puteve po 12 sati i vise da bi dosli tamo u Berlin i srali po svemu. Na tapeti su svi od igraca i igre do toga kako je u Njemackoj sve super a mi smo nazadna drzava. Kolko god ljudi pokusali malogradanski srat da kod nas nista ne valja, i dalje smo po nekim stvarima i kvalitetom zivota daleko bolji od te famozne Njemacke kojoj se "Hrvatine" koje su dosle gore dive. Komentare prema nama navijacima koji smo dosli gore pjevat i navijat za svoju drzavu necu ni spominjat, bilo je degutantno za slusat. Da nebi bilo da samo pljujem, isto tako sam upoznao dosta ljudi iz raznih krajeva Hrvatske kojima srce i dalje kuca 100% za Hrvatsku i to mi je jedina utjeha za buducnost ove zemlje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.