• Neron53
    358
    Frend ima jednu viska 2.kat od 160 po cijeni pa ako nekoga zanima...
  • marcio amoroso
    33.8k
    Mogu samo reći da vas sram može biti zbog ovog pljuvanja dijaspore. Veliku većinu ljudi je gore muka natjerala i nisu krivi što su gore. Sam sam živio skoro 30 godina vani i notorna je laž da su svi gore seljačine, da na prevaru uzimaju karte i šta im se već ne stavlja na teret.

    Evo ovdje su svi bajni, krasni, pošteni i nitko ne ide na cajke, vauuu.
  • Facke
    2.7k


    Tak je. Mi sve vane vecinom si normalni ljudi koji volime Hrvatsku. Opce mi nije jasne zake se tak mora pljuvati.
    Skoro svakumu nasumu coveku koji je vane je san vrnuti se nazad u Hrvatsku. Al nije to tak jednostavne. Pogotove kad si na duze gore i imas decu.
  • Facke
    2.7k


    Ak je jos gori ocekivam ove
    Livakovic

    Juranovic Sutalo Gvardiol Perisic

    Modric Brzovic Kovacic

    Majer Kramaric Mario Pasalic

    :lol:

    Al mislim da bu ovakuv sastav

    Livakovic

    Juranovic Vida Sutalo Gvardiol

    Modric Kovacic

    Kramaric

    Majer Petkovic Mario Pasalic
  • Dudu9
    567
    Popljuvalo se i igrače od Modrića do Brozovića ko da igraju amaterski nogomet, a zapravo mi i nemamo boljih igrača od njih, pa nismo mi Francuska ili Španjolska pa biraš koga hoćeš
  • Jaro
    6k
    Jbt, ne smijes vise ni kritiku uputiti, odmah se prioeli na zadnje noge.
    Ak je domoljublje obozavati Dalica i ne komentirati Brozovica/Modrica - e onda nisam ni mrvicu domoljub...
    A dijaspora - kao i svugdje, ovi divlji su najglasniji pa odaju sliku kakvu odaju jbg...
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Ok ok, al na beku igrac koji se boji duela? Jebate ovo baca na sljepilo 2002. i zadnji trzaj generacije.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    pa nemaju ni ostale reprezentacije bolje igrače pa pružaju solidne, čvrste i gledljive partije. Imamo i više nego dobru i talentiranu repku. Nemamo mi izbornika sa znanjem i to je to. Imamo populističkog smrada na klupi.

    Svaka reprezentacija dozira svoje veterane ili ih čak ne zove, u svakoj igraju njihovi najveći talenti samo kod nas moraju igrati veterani jer eto zadužili su nas i njemu je žao da ne igraju. Vjerujem da Baturina ne dobiva priliku samo zato što je iz Dinama. Ne mogu ga smitliti još od nakon Rusije gdje je iste poteze radio sa imenima, Al ove godine se srozao nisko da niže ne može, od slučaj petković pa do vlašića. Odjebi više
  • nemapredaje
    2.2k


    Stvar je u tome što se uvijek pljuje Bosance i Hercegovce gastarbajtere s brđanskim naglaskom. Po njima se pljuje i u Hrvatskoj tak da ne vidim razliku. I to se neće tako skoro promjeniti.

    Vjerujem da ima i hrpu gastarbjatera iz ostalih dijelova Hrvatske, ali kada se njih intervjuira ni ne pomisli se da su gastarbajteri, a i ako kažu da žive u Njemačkoj onda su oni simpatični.
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Koja negativa ovdje vlada, čovjek bi pomislio da je u reprezentaciji raspad sistema. Šta je s onim ne damo da potoneš? Ili se to odnosi samo na dinamo.

    Izgubiti od Španjolske nije nikakva sramota, Španjolci su favoriti za naslov gotovo na svakom natjecanju.

    Danas kad dobijemo Albance, kreće euforija i na valu toga će i igrači igrat sve bolje što turnir bude odmicao dalje.

    Imamo vrhunske igrače, kvalitetu na svakoj poziciji i ne sumnjam da pobjeđujemo Albance, prolazimo skupinu, a onda uz malo sreće možemo daleko.

    Ići korak po korak, danas Albanci pa sve ostalo.
  • Marley
    1.1k
    Samo ne zelim da Vida starta. Nakon onog Walesa, ne mogu se pomirit s time da bi on bio ispred Sutala i Erlica.
  • Dudu9
    567
    Trebaju igrati najbolji zajebite te fore talenti guranje itd, pa nije ovo klub pa zivi od prodaje igrača, kad taj mladi igrač Baturina itd bude bolji od Modrića nek onda igra a ne zato što je mlad pa treba imati prednost
  • Paggini
    10.2k
    kad taj mladi igrač Baturina itd bude bolji od Modrića nek onda igra a ne zato što je mlad pa treba imati prednostDudu9

    Po čemu valoriziraš to da je Modrić trenutno bolji od Baturine? Po tome sto je Martin odigrao za reprezentaciju? Ili po tome kakvu je sezonu imao jedan, a kakvu drugi?

    Jer jedan je odigrao svaku utakmicu i dignuo formu do sjajne razine, drugi cijelu sezonu dobiva kapaljke i neke rekreativne utakmice. Kad se tako stavi na papir, pa valjda bi Baturina trebao dobiti mjesto?
  • Dudu9
    567
    Po tome i kad je Kovačić bio na klupi Reala nije trebao igrati za reprezentaciju, jer ipak ima igrač Dinama koji igra svaku utakmicu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.