• Droljo
    6.1k
    Zna li itko uopće kada je Brozović zadnji put odigrao dobru utakmicu za Hrvatsku?Blueshadow86

    U subotu
  • emilperska
    4.2k
    Baš sam jučer pričao kad je HNS ubio navijanje na velikim natjecanjima kad su ove HDZ HNS udruge preuzele primat u podjeli karata umjesto navijačkih skupina. Ja mislim da je nakon EURA 2008 sve to krenulo dolje..
    Btw ovi nobelovci šta su radili taj transparen, čisto sumnjam da su se na lutriju prijavljivali za karte. Pitanje koliko je karata iz kvote HNSa otišlo takvim "navijačima"..
  • doubletrouble
    1.1k
    Kazu UEFA se boji ultrasa pa zato i imamo ove placene umjetne navijaceBBB Baranja

    Bas tako je rekao? Ja sam cuo samo dio da se UEFA boji ukoliko krene bakljada
  • BBB Baranja
    260
    Da, UEFA se boji ultrasa.. zato i je toliko plastificirano i umrtvljeno navijanje za reprezentaciju
  • austrijanac
    2.9k
    UEFA se boji ultrasaBBB Baranja

    Zato i dobiješ onda 6 miliona krkana koji cekaju da pivu bace i pricaju to frendovima.

    Ultrasi kakvi god da jesu, znaju poslušat kad se normalno priča s njima.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Inace o kulturi dijaspore valja napomenut da je himna Spanjolske bila izvizdana. Koliko mene sjecanje sluzi u Hrvatskoj se uvijek kulturno sutnjom ispracivala protivnicka himna.
  • Ludovic IX
    6k
    ajd bar znam da si tad već pijan bio pa razumijem da nisi vidio nista
  • flexXy
    2k

    Zvizdali su jedino ovi sta nisu navijali i sta su i nama zvizdali na HNS pederi. Seljacija teska na tribinama, al glavno da su ultrasi uvijek problem
  • Miro Vugrinec
    2k
    Ovaj Dalic svakog dana pokazuje se ko sto veći lažov i demagog. Kaže majstor engleska u 58 godina 1 medalja, mi 3, a mi ne valjamo. Prvo to je ekstra populistička izjava, drugo prevaro imaš amneziju ako se ne sjecas da su Englezi uz naslov 66 izgubili finale 2021 na euru na penale- dakle osvojili medalju, isto tako imaju i medalju iz 2019 u ligi nacija s obzirom da sebi brojiš medalju iz tog natjecanja. Znaci teški populista koji uvijek pravi žrtvu od sebe, svoje neznanje prikriva tako sto javno isproziva nekog igrača kao našeg Petka prije koji dan. Sastav za sutra znam i mogu samo reci da je smjesan i da je još gori nego protiv Španjolske, ali neću još objaviti jer rano je dan prije. Objavim 2 sata prije tekme. Uglavnom teška prevara i teški populista kojeg nitko unatoč 3 medalje od ozbiljnih klubova nikad neće uzet
  • Juznjak
    3.3k
    Objavim 2 sata prije tekmeMiro Vugrinec

    Miro objavi odmah, treba mi za Fantasy. Ne čitaju Albanci Zonu, a mislim da smo i komentirali već kako Hoxha ne priča hrvatski iako je već dugo u Hrvatskoj.
  • austrijanac
    2.9k
    ozbiljnih klubova nikad neće uzetMiro Vugrinec

    Pa zar nije sam rekao da je odbio visoku ponudu jednog velikog kluba, koji je nakon njega odabrao Rafu Beniteza?


    Doduše, nakraju se ispostavilo da taj veliki klub je kineski klub koji nikad Rafi nije isplatio ni trećinu dogovorenog...
  • bluelions
    261
    Što se karata tiče, čuo sam za dosta ekipe koja je "dobila" karte "preko veze". Profili ljudi koji inače ne prate nogomet. Instagrameri koji se idu osobno proslaviti a stadiona nisu vidjeli skoro nikad u životu.
    Na kraju mi je drago da nisam dobio karte na lutriji, jer inače bi se samo nervirao od glupih komentara i ponašanja Euro/SP navijača.
    Nažalost dio dijaspore krivo i loše predstavlja nas ostale iz dijaspore...
  • Chempers
    19
    Ima li netko ovdje nešto drugo za reći osim fanatičnog pljuvanja izbornika koji je osvojio dvije medalje na svjetskim prvenstvima?

    Nije najbolji trener na svijetu i utakmica protiv Španjolske je bila potpuni taktički podbacaj i smislene kritike su normalne ali ovo graniči sa ozbiljnom mržnjom što se ovdje i na koji način piše. Dajte pokušajte imati nešto respekta prema ljudima iz ove generacije koja je ostvarila nestvarne uspjehe.

    Ovo je sramotno za čitati na Dinamovom forumu.
  • deda
    29.2k
    Ljudi malo pretjeruju slažem se. Nije Dalić najveći trener, ali on uspjeva što mnogi ne uspjevaju. Balansirati medije, javnost, igrače i ima rezultat. Ako je doista tako loš trener onda je najveći pobjednik u povijesti nogometa jer nitko nije bio takav overachiever da ja pamtim.

    Ispričavam se odmah mom kolegi Neki tip jer ne mogu naći primjerenu hrvatsku riječ. :lol:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Balansirati medije, javnost, igrače i ima rezultat.deda

    Ako mu je dobro balansiranje medija populističke izjave u kojima za poraze svi su krivi, bacanje članova "obitelji" pod vlak, ali on nije nikad(imali smo i ne tako skoro i slučaj u Dinamu gdje su svi krivi, a samo je jedan "zaslužan") u pobjedama on je jedini zaslužan.

    I kako se njega nikako ne smije kritizirat, inače je prije HR repke vodio velesile od klubova i reprezentacija, i nije slučajno od instaliranog trenera od strane mafijaša i kumova u savezu uspio i osvojit nešto, na prime Luke Modrića, Brozovića, Kovačića, Rakitića, jednog Perišića, Mandžukića, Lovrena i Vide, ali da, ne smije se kritizrat nepogrešivog zalizanog maga.

    Ali dođe i tim generacijama kraj zato je i bolje da ide nakon EP, samo ce se više sramotit i navlačit (ne)potreban gnjev na sebe.


    uz vječito govore/izjave kako je ovo za branitelje(diranje na najniže ljudske/Hrvatske strasti) ali (prošlo 30 godina od rata, meni kao ni svakom normalmon ne smetaju ti branitelji, niti išta imaju protiv onih pravih, ne Minken bojne i nisam se štel mešat u to ekipice, cijeni se njihova žrtva i ono što su dali da bi mi bili slobodni ljudi, to je prvo.

    druga stvar što onda u dogovoru sa savezom ne podjeli udrugama branitelja ulaznice i sličnima, kad već toliko priča o njima?????, a ne, dobiju karte neki njegovi kvazi nogometni pratioci, ovi šabani dijasporci koji svi lice na isto(isti dijasporski naglasak, iste zalizane frizure, pederski brčići ko u Gabriela Vidovića i pozivni zvuk je "Sude mi" ili Pukni puško, al su prvi na srpskim dernecima i cajkama po Stuttgartu, Beču, Minhenu ili kad dođu nazad u svoje selendre i rupetine odakle su izmizali u "dojčland i osterajh" , pa onda sinovi vladinih i saborskih zastupnika koji ne znaju kakvog je oblika lopta,koliko igrača igra nogomet i ostala klobučarska divizija jadnika i Ivana Knoll zaljubljenika kao i zaljubljenici u djelo našeg Livnjaka.

    Pa onda na vjeru, znaci ako je išao na hodočašće automatski je vjernik?!?!?!? Znači AP sjedi u prvom redu crkve on je vjernik?????? domovinu i ostale boomerske faze i fore.

    Frajer je imao enormnu količinu sreće na SP18 na penalima, pa onda montiranje od strane Francuske u finalu, taktika ne postojeća, pa montiranja od strane Španjolske,Engleske u LN 2x, pa onda od Argentine na SP(na kojem je također imao sreću i prolaze na penalima protiv jebenog japana i brazila, da je Lukaku jedan šut pogodio, bilo bi doviđenja, nadigrali samo Maroka za trece mjesto i Kanadu..), pa sad dernuli Nizozemsku ali u produžetku, ali kresnuli od opet Španjolske i Španjolske.

    Oke, dobit cemo pekare i burek majstore, bila bi sramota ako sa ovakvim imenima i rosterom ne možemo dobit ekipu kojoj je među poznatijim igračima dinamov mesija Arber dvije lijeve Hoxha.


    Da nije nogometni trener bio bi zamjenik ako ništa "vrhovnom vođi" i "demokršćanskoj" zajednici u Hrvatskoj sa obzirom kakve budalaštine priča i koliko voli lagat,manipulirat i mazat ljudima oči kao i dotični.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.