• jp23
    2.3k
    Je, Rebić protiv Danske, pa Modrić puca katastrofalan penal
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Utakmica u kojoj jednostavno ništa nije išlo kako treba, čak smo i imali neke šanse, penal, ali nikako nije htjelo. Jednostavno zaboraviti, sljedeća utakmica je za 4 dana, ništa nije izgubljeno.

    Bolje i ovako nego nekakav minimalni poraz, gdje se slavi junački poraz. Sve je bilo za kurac i kraj priče...
  • Ludovic IX
    6.1k
    @Droljo, bitno da se mi dobro podruz8mo, popijemo milijon piva i dobro jedemo
  • Mlađi referent
    11.4k
    Bolje i ovako nego nekakav minimalni porazdb-izbjeglica

    Nikad veći poraz nije bolji nego minimalan poraz, a pogotovo ne u uvjetima gdje će ti vrlo vjerojatno gol razlika igrat ogromnu ulogu za prolaz.

    Sve u svemu, rezultat nije realan. Malo sjebao Dalić, malo igrači, malo sreća. Glat gazimo Albance i onda na nož s Talijanima.

    Volio bih da je eksperiment s Gvardiolom na beku gotov i da ga gledamo na stoperu i povratak krilima.
  • Captain America
    15.2k
    Najveći problem ovakvog rezultata danas je da su nam ostale teoretske šanse za drugo mjesto u slučaju remija s Talijanina.

    Gledo sam neke simulacije i u slučaju drugog mjesta idemo na Švicu, a u slučaju trećeg na Portugal.

    Glavu gore, što prije ovo zaboraviti i okrenuti se idućoj utakmici.
  • Juznjak
    3.3k
    Ne znam, čini se da je najbitnije da je Brozović odigrao cijelu utakmicu da se može pričat koliko je skupio minuta i kilometara pa da mu se svi divimo koliko on “daje” reprezentaciji. :vomit:
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Nikad veći poraz nije bolji nego minimalan porazMlađi referent

    Normalno da nije, iz perspektive gol razlike.
    Međutim, imali smo ranije utakmice gdje se slavilo poraz od brazila na ovom istom stadionu pa onda hop, k...c protiv japana i klokana.

    Ovako znamo da nema opravdanja, bilo je loše, prekriži, znaš da moraš ići maksimalno u preostale dvije utakmice.

    Ne treba sad biti puno negative, to ne treba nikome, račune pisati nakon eura!
  • emilperska
    4.4k
    Napisao sam prije 2 tjedna na ovoj temi da nam je "repstacija" balon s veteranima, poluinvalidima koji umjesto da su u toplicama idu u reginalnoj kvoti na EP + Broz s ovom sezonom u Arabiji izgleda da je zreo za klupu Dinama. Budimir i Krama teska kurčina isto..
    Ne slijede lijepe vremena..
    Tko god je malo dublje u tome je vidio da smo balon..
  • čovjekjogurt
    134
    Dalića je kad tad moralo koštati oslanjanje na svoje prijatelje iz doba Rusije koji sada imaju 35 i više godina. Ako se oni umore onda ulaze uvijek isti Pašalić, Vlašić, Vida. Čak i Perišić igra iako čovjek trenutno ne bi mogao igrati ni u Gorici što se vidjelo kada ga je Vinko Majstorović izdominirao prije 20 dana

    Nepotizam je ponekad u redu ali kada se pretjera dođe do debakla. Zbog svega toga Baturina i Pjaca očito neće dobiti ni minute na ovom prvenstvu. Igrat će Perišić koji je sporiji od Nike Kranjčara a ako ne može ni Perišić desno krilo će igrati Mario Pašalić.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Odigrali smo mi i gore tekme na velikim natjecanjima zadnjih godina pa bi se na kraju izvukli nekako. Danas jednostavno nije bio taj dan.

    Ovako iz glave, Engleska je bila užas 2020, Brazil bez šuta do 117 minute i hrpa sreće na drugoj strani, Japan…
  • serbus
    3.8k
    Mi smo Hrvatska i tak uvijek se trebamo postaviti igrati svoju igru ovo kad se ide "prilagođavati' taktika protivniku svaki put nas košta.
  • Zagreb1992
    1.4k
    Italija nije bauk od ekipe više ..Nekako mislim da ih možemo dobiti i proći dalje
  • Navijač Dinama
    7.8k

    Ispravka samo, godinu poslje je bila Engleska.
  • ksapi
    2.3k
    Pa jednom je i dalica morala stati sreca :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Ono što mene fascinira uvijek ali baš uvijek, da nebitno kvalifikacije, prvenstvo, liga nacija.... mi prvu utakmicu(prvo kolo) uvijek daleko najlošije odigramo, i protiv Engleza zadnji Euro, i protiv Maroka na SP u grupi, pa LN nismo znali di bijemo...

    Nek se spreme burekdžinice i pekardžije, i Albanski Cristiano Hoxha Ronaldo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.