• kibic
    1.1k



    Obojici objave potpisujem.

    Navijanje na repkinim tekmama naravno da može bit bolje, al nažalost nije dobro organizirano kao na klupskim tekmama.

    Mi nismo svjesni toga sad, a živimo u zlatnom dobu hrvatskog nogometa, reprezentativnog i klupskog. Tek kad prođe bu većina postala svjesna toga.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Da dodam da Dalić sad ima slatke brige što se tiče nekih pozicija.

    Bekovi i stoperi su manje više poznati, Šutalo i Gvardiol stoperi, zamjene Erlić i još netko, nadam se ne Vida. Bekovi Sosa lijevo plus netko drugi nadam se umjesto panja Barišića, dva Ivana desni bek.

    Vezni red Kova, Modrić, Brozke, zamjene Sučić, Moro, Baturina, Majer. S tim da Majer može igrati i desno krilo i iza napadača, isto tak i Baturina, Mario Pašalić bilo koje krilo i u vezi.

    Lijevo krilo Perišić ako bude fit, zamjena Ivanušec. Desno krilo Marco Pašalić, napokon čisto, pravo desno krilo, umjesto njega ili drugi Pašalić ili Krama ili Majer. Napad Petković prva opcija po meni, može tamo i Kramarić, tu je naravno i Budimir, a još imaš i mlade Belju i Musu.

    Vjerojatno sam nekog zaboravio, al opcije su nam čisto dobre i kak kaže @db-izbjeglica nasuprot prevladavajućem mišljenju raznih stručljaka prosjek godina nam je čisto dobar, dapače.
  • NORTE
    11.5k
    Zadnjih valjda 20 postova je teški off topic, pored toliko tema na forumu. Navijanje na repki u općoj temi dinamo, nevjerojatno.
  • kibic
    1.1k
    Upravo zato volim čitati ovaj forum. Svi glavnostrujaški mediji, i komentari čitatelja na njima, samo su praznoglavo pljuvanje i ponavljanje jedno te istih kritika koje nemaju smisla. Ali kad ih je tolko jednostavno konzumirat, imaš filing da je većina uvjeriena u te pizdarije.

    Ne samo u vezi repke, i Dinama, pa i cijelog klupskog nogometa jer su tek pred 5 godina krenuli pisat o HNL-u kao zanimljivom. Do tad nisi mogel bez objave o mafiji, korupciji i pljačkanju.
  • IceMan
    2.1k
    Neznam kako je vama, volim Hrvatsku i naravno da joj se veselim, i navijat ću i pokušati otić na koju tekmu u Njemačku, sve stoji...

    Ali sve to skupa nije ni 5% kolko je Dinamo mi....
  • Efes Pilsen
    8.3k
    To je normalno, vjerujem da je tako za 90% navijaca klubova. Uz klub provedes 365 dana u godini, transferi te pelcaju i izvan roka itd. Reprezentacija se skupi godisnje 3-4 puta po tjedan dana sto daje nekih mjesec dana osim ako nije neki turnir onda je 2 mjeseca. Uz to igraju igraci za koje te veze samo drzavljanstvo ili po rjecima Maria Pasalica niti to.
  • Guinness
    2.2k
    Pa da i ja cestitam Dalicu jednomJaro

    Čestitke i sa moje strane, od valjda najlakše kvalifikacijske grupe ikada dovesti nas u situaciju da se čeka kiks Walesa i strepi protiv Armenije.

    Svaka čast, čestitke 'selektoru'.

    Sa druge strane, čestitke igračima, drago mi je vidjeti (toliko osporavana) HNL imena, dečki su baš grizli, jedva čekam iduće kvalifikacije u nadi da će se ovoga puta zbilja napraviti smjena generacije.
    Šteta za Pašalića što ono nije ušlo u Latviji...
  • Mali Zeus
    13.2k
    Čestitke i sa moje strane, od valjda najlakše kvalifikacijske grupe ikada dovesti nas u situaciju da se čeka kiks Walesa i strepi protiv Armenije.Guinness

    Čestitke i tebi na komentaru. Svaka čast, ali stvarno.

    Btw hrvatska riječ je izbornik.

    @db-izbjeglica, dugo smo čekali..
  • Mali Zeus
    13.2k
    Gvardiol 21
    Šutalo 23
    Stanišić 23
    Ivanušec 24
    Sosa 25
    Majer 25
    Livaković 28
    Pašalić 28
    Juranović 28
    Pašalić 23
    Sučić 21
    Baturina 20

    Čini mi se da je smjena generacije novi buzz word ili nekaj.
  • Guinness
    2.2k
    Btw hrvatska riječ je izbornik.Mali Zeus

    Evo, ispravljeno, hvala ti na info, nisam znao.
  • Olmic
    3.7k
    bio sam na repki nakon 10+ godina. I ako je ono jucer bilo okej onda ne znam stvarno. Ovo jucer je bilo na razini skolske priredbe u granicaru
  • Droljo
    8.1k
    Nazalost , navijanje nam je pocele biti za nis.Facke

    Ja sam prvi prestao ići kad vidim sve udrugaše, australce, minhen bojnu itd. Ja moram malo čudo izvesti za kartu.. ni ne trudim se više.
    Odigram još loto za njemačku pa bumo videli...
  • Mali Zeus
    13.2k
    ↪Mali Zeus bio sam na repki nakon 10+ godina. I ako je ono jucer bilo okej onda ne znam stvarno. Ovo jucer je bilo na razini skolske priredbe u granicaruOlmic

    Onda znaš kak je bilo prije.. Ok je u odnosu na atmosfere prije što nije neka razina.Općenito se atmosfera na repki odavno srozala, zahvaljujući udruzi, udrugama, strikanima i klobučarima. Jučer gledam na bubnjevima neki ćelavi strikan od 50+ na sjeveru.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Imam dva pitanja koje me zanimaju:

    1. Glavni razlog zašto nema organiziranog navijanja od navijačkih skupina na utakmicama reprezentacije? I od kad to traje?

    2. Hoće li se to promjeniti u skorije vrijeme ? Da imamo organizirano navijanje na utakmicama jer smatram da ima samo u redovima Bad blue bojsa puno novih generacija i klinaca koje nisu prošle torturu i probleme dok je ZM imao jaki utjecaj u HNS-u.

    Smatram da ako su Bad Blue Boysi prešli preko puno stvari i krenuli u zadnjih par godina podržavat igrače i stvara pozitivnu atmosferu oko kluba u Dinamu, ne vidim razlog zašto to nebi napravili u reprezentaciji jer to su više manje isti igrači koji igraju u Dinamu ili su igrali u Dinamu u zadnjih par godina od kad se počela stvarat ta pozitivna atmosfera oko kluba.

    Jučer sam bio na sjeveru i navijanje je bilo neću reć užasno, ali slabo i loše u odnosu na dinamove utakmice, ali vidim da postoji i da se stvara nova jezgra mladih navijača koji imaju želju i volju ić na utakmice reprezentacije a koji nisu izubijani i zaraženi mržnjom prema ZM, Hnsu i svim stvarima koje su bile prije desetak godina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.