• Neki tip
    21.3k
    Covjek je napisao samo cinjenicu, nista drugo :chin:
    1h
    Papastrumf

    Samo velim haha.Kepec

    Ma znam, znam, ne bi ni išlo tebe, nego me vuklo na nastavak kenjuckanja, imao sam nekoliko "kvalitetnih" komentara u rukavu, inspiriranih tom gore činjenicom. :grimace: :wink:

    Uglavnom, kakvu budalu slušam iza sebe na tribini, skoro mi usfali otvaranje teme tamo. :eyes: :lol:

    Pjeva lik "i naprijed plavi, zemlja se ori" i tak nekoliko puta.

    3x je zazivao "ajde, škarice!"

    A u 18. (OSAMNAESTOJ) konstatirao da smo "užas danas, užas, užas, užas".

    Ako vidite na ekranu da netko leti prema terenu, eto da znate kontekst.
  • miro
    4.4k
    7-ica Armenije ima 22 godine i igra u ruskoj ligi. Top prospekt po ovom prvom poluvremenu
  • kinfa95
    489
    nadam se da si sarkastican, navijanje na repki vec godinama je tuzno, a jos tuznije je sto onda mediji tu jadnu atmosferu prikazuju kao velicanstvenu
  • bbb medimurje
    3.2k
    Navijanje je definitivno bolje nego na poljudu a da ne govorimo o pampasu
  • badjibadara
    3.2k
    7-ica Armenije ima 22 godine i igra u ruskoj ligi. Top prospekt po ovom prvom poluvremenumiro

    Daleko iznad naseg plateznog ranga. Ide on Kvaratskhelia-inim stopama vjerojatno.
  • Neki tip
    21.3k
    Navijanje je definitivno bolje nego na poljudu a da ne govorimo o pampasubbb medimurje

    Inace top navijanje u Maksimiru...koliko god raspao stafion bio jednostavno to je hram navijanja!Orc123

    Od vlastitog trolanja više nisam siguran kad netko drugi trola, a kad je ozbiljan, ali svakako se nadam da se zajebavate.

    Bio sam valjda na 99% utakmica Hrvatske na Maksimiru i ne pamtim lošiju atmosferu.

    Na zapadu čujem klince na jugu kak razgovaraju, takva je atmosfera. I ne šalim se, nažalost.
  • jp23
    2.6k
    Jbg na telki zvuči bolje (barem prvih pol sata) nego dosadašnje reprezentativne utakmice.

    Edit: nije visoko postavljena ljestvica za navijanje na repr. utakmicama, pa je ovo danas bolje, što ne znači da je dobro za uobičajeni standard
  • deda
    32.7k
    Ajde pamet u glavu i slavite malo, ne budite picajzle.
  • Orc123
    8.1k
    Jel vi gledate inace tekme repke u HR? Ili kaj? Danas skidam kapu za navijanje! Definitivno najbolja atmosfera ove godine! I kad nije islo,...svaka cast...
  • Droljo
    8.1k
    Idemo na euro! Juriš!
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Cestitke reprezentaciji na jos jednom uspjehu. Sad slijedi zdrijeb, pa lutrija za karte :grin:
  • Orc123
    8.1k
    Bravo Vatreni....Modric je nevjerojatan a nas Livi je zvijer!
  • Jaro
    7.4k

    "Samo" 1-0 a nisam bio nervozan. Pa da i ja cestitam Dalicu jednom...
  • Captain America
    17.7k
    Čestitke Daliću. Molim prvih 11 kao večeras i u Njemčkoj uz dodatak zdravog Brune i nadam se Orše. Nema te sile koja će nas zaustavit. Živili.
  • Sportskifanatik
    556
    Inace nisam nekaj previse zapaljen za repku ( jedva cekam da rep.stanka zavrsi da se vratim klupskom nogometu) ali kad dode ta grupa jednostavno poludis i jedva cekam taj osjecaj. Nadam se do kraja idemo ovaj put.
    Sad natrpat Osijek i stic tovare
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.