• Facke
    3.6k


    Tragedija je da nam je ovo danas bila najbolja atmosfera ove godine. Nazalost , navijanje nam je pocele biti za nis.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    PRVI ŠEŠIR
    Njemačka
    Portugal
    Francuska
    Španija
    Belgija
    Engleska

    DRUGI ŠEŠIR
    Mađarska
    Danska
    Albanija
    Austrija
    Turska
    Rumunija

    TREĆI ŠEŠIR
    Škotska
    Slovenija
    Slovačka
    Češka
    Nizozemska
    Hrvatska

    ČETVRTI ŠEŠIR
    Srbija
    Italija
    Švicarska
    Pobjednik plej-ofa A
    Pobjednik plej-ofa B
    Pobjednik plej-ofa C
  • Petar86
    887
    Ko uopce vodi navijanje na utakmicama i sa koje tribine, po meni bi bilo najbolje da vode recimo boysi na maksimiru, torcida u splitu, kohorta u osijeku
    Natjecali bi se nezz mozda je fiks idena
  • Petar86
    887
    Al dns je na prijenosz barem se cinilo duplo blje nego prosla 2 domacinstva
  • bluelions
    320
    Čestitam ekipi. Bilo je napeto do kraja.
    Jako mi je drago za Budimira, jako dobar čovjek koji priča sa srcem, nikad se nije žalio, sad je i zabio, bravo!
  • Majki2111
    3.1k
    Kakav je raspored repke sad do EURA? Kaj se igra?
  • marcio amoroso
    36.6k
    13 od 15 je zaista impresivno.
    Nogomet je toliko dobrog donijeo državi, a ona mu vraća sa stadionima kojih se sramimo svi zajedno. Modrić je i večeras onako usput rekao kako fali istok. Zaista tužno da se ovakva država koja ima toliko toga dobroga blamira sa nečim šta uopće nije toliko skupo niti toliko nedostižno.

    Igračima, izborniku i svima koji imaju i najmanje zasluge za sve ove uspjehe doista kapa do poda!
  • Mrvica
    3.9k
    Igračima i izborniku čestitke, uz sve probleme dečki odradili posao!
  • serbus
    4.2k
    Ako još jednom čujem na novoj da Modrić ima 38 se ubijem, dajte pustite čovjeka na miru. Nek igra i sa 50 ako je najbolji..
  • Dinamosaur
    1.5k
    Ante Budimir nakon tekme dao jednu od najboljih izjava koje sam cuo od nasih igraca, pogotovo na zadnja 2 pitanja. Odmjeren i prizeman a opet dovoljno optimistican, ambiciozan da samo cekas iducu tekmu, ko nekad Badelj. Ako naletite na izjavu poslusajte/procitajte

    Sad cekamo ludilo u svabiji :strong: :heart: :fire:
  • Time
    871

    Zastitar jako nekulturno odbio,dosao policajac pustio nas bez problema uz moje obecanje da platim pivu poslije utakmice
  • Mihaljević
    9.8k
    Moram da odem na makar jednu utakmicu Eura u Njemačkoj... Blizu je, a ne moram ni govorit kolko mi Slavonci/Hercegovci gore imamo rodbine... :cool:
  • Mrvica
    3.9k
    Nema grada di rođo ne može nešto sredit :rofl: :strong:
  • NitkoBitan
    17.6k
    Moram da odem na makar jednu utakmicu Eura u Njemačkoj...PlavaSlavonija86d

    Ma pusti to. Stedi se za gostovanja u Ligi prvaka na jesen. Da nas potrefi opet Engleska a i mogao bi neki njemacki klub nakon ohoho godina... ko kuca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.