• Papastrumf
    12.4k
    Moram da odemPlavaSlavonija86d

    Rugas se covjeku iz Kanade na “bezplatno”, a ti na dinamovom forumu pises srpski. Svaka cast, majstore :rofl:
  • NitkoBitan
    17.6k
    a ne moram ni govorit kolko mi Slavonci/Hercegovci gore imamo rodbine... :cool:PlavaSlavonija86d

    Ovo nije bas za pohvalit se. Ja sam ponosan jer su mi svi ovdje u Hrvatskoj, a ne gore sa bembarama, kreditima i kompleksima.
  • Papastrumf
    12.4k

    Izrazito glup komentar. Eto svi su gore isli zbog bembara i lijecenja kompleksa, pogotovo oni koji su otisli sedamdesetih, osamdesetih i devedesetih.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Moram da odem na makar jednu utakmicu Eura u NjemačkojPlavaSlavonija86d

    Još samo sveta krava iz Bergama i imamo čistu Hrvatsku poput arijevske Njemačke.PlavaSlavonija86d
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ma dobro kuzim kaj zelis rec. Nisam ja toliko star, pricam o mladim ljudima kojih znam dosta iz vana. Takav je moj dojam jbg. Price samo o novcima, skupim autima, kak mi ovdje malo zaradujemo itd.

    Zadnji moj komentar o ovoj tematici u ovoj temi da ne predemo u off-topic.
  • Nolifer
    8.1k
    Ajde opet pod ključ tema, nije došla pamet u glavu izgleda...
  • Mihaljević
    9.8k
    Nije to srpski tako piše/priča 90% Slavonaca... A @Lynx17 zna da ga prcam. :joke:
  • Dinamosaur
    1.5k
    he hee
    Fino si to poslozio
  • Dinamosaur
    1.5k

    1. Njemacka
    2. Albanija
    3.Mi
    4. Srbija

    Prolazimo sa prvog mjesta, a nek se ostatak iskaze
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Definitivno najbolja atmosfera ove godine! IOrc123

    Onda si očito prespavao Rotterdam i LN, što se atmosfere na reprezentaciji tiče.
  • Orc123
    8.1k
    mislim na domace utakmice!
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Štošta se na ovoj temi može pročitati i stalno se iste teme vrte u krug, nikako postići da svi budu zadovoljni, uvijek nekakve zamjerke koje često baš i nisu na mjestu...

    Za početak....Čudo je što repka izvodi sa ovako suženim izborom igrača sve ove godine. Iz tog razloga suženosti kadra uvijek i imamo određene probleme u kvalifikacijama i rijetko sve prođe glatko. Jednostavno je teško kroz cijeli period kvalifikacija zadržati formu svih ključnih igrača, izbjeći ozljede, kartone i slično. Međutim, praktički uvijek se nekako nađe put i osigura veliko natjecanje.

    Njemačka, francuska, španjolska, engleska, portugal...i nitko više. Samo te reprezentacije imaju bolji skor od hrvatskih 13/15. To još više dobije na težini kada se u obzir uzme činjenica da su sve te reprezentacije (osim španjolske) minimalno jednom bile domaćin velikog natjecanja u tom periodu pa nisu ni igrali kvalifikacije. Da ne govorimo da sa 12 odigranih velikih natjecanja reprezentacija ima 3 medalje.

    Ajmo sad malo proći po standardnim kritikama... Na prethodnim stranicama se zamijeralo što se u reprezentaciji nije napravila smjena generacija...
    Prvi sastav na jučerašnjoj utakmici:

    Gvardiol 21
    Šutalo 23
    Stanišić 23
    Ivanušec 24
    Sosa 25
    Majer 25
    Livaković 28

    6/11 igrača U25
    7/11 mlađih od 30 godina

    Sa klupe ušli:
    Pašalić 28
    Juranović 28
    Pašalić 23
    Sučić 21
    Baturina 20

    Čak i sa "starcima" prosjek godina prve postave je 27,45... klubovi u mrtvom HNL-u uredno igraju sa starijim momčadima... o čemu mi pričamo?

    Onda imamo standardno klubaštvo, gdje se spočitava igranje vrlo kvalitetnim igračima iz liga petice, zato što su prije 7 godina igrali u "krivom klubu"...to je toliko suludo da ne treba ni komentirati...

    Onda slijedi paljba po izborniku, bez obzira tko on bio... seciranje izjava, modnog izričaja, frizure, naglaska... a realno, manje više svi (osim štimca) su bili barem korektni i izvukli rezultate koji su u datom trenutku bili u skladu sa kvalitetom našeg i protivničkog kadra...

    Onda ide kritika publici, tj šabanima i lošem navijanju, lošoj atmosferi... to mi je posebno suludo jer je praktički uvijek na reprezentaciji stadion jako dobro popunjen... da, ljudi koji pohode utakmice reprezentacije nisu ultrasi i to je sasvim normalno i očekivano...na utakmice čak idu i žene te djeca!

    I tako iznova i iznova...

    Ajd barem malo se zapitajte jel to normalno?
    Jel normalno da je nogometna reprezentacija, koja je u svjetskim okvirima vjerojatno najuspješniji produkt hrvatskog društva, konstantno izložena nekakvim kritikama?

    Pa jbt da nam je u državi i društvu općenito sve posloženo na barem približnoj razini nogometne reprezentacije, mogli bi se svi skupa, zajedno u kompletno udarati nogama po guzici...
  • bbb medimurje
    3.2k
    Od vlastitog trolanja više nisam siguran kad netko drugi trola, a kad je ozbiljan, ali svakako se nadam da se zajebavate.

    Bio sam valjda na 99% utakmica Hrvatske na Maksimiru i ne pamtim lošiju atmosferu.

    Na zapadu čujem klince na jugu kak razgovaraju, takva je atmosfera. I ne šalim se, nažalost.
    Neki tip

    Nisam rekao da je atmosfera i navijanje bilo vrh vrhova, nego da je bilo bolje nego na poljudu i pampasu zajedno

    Vec mi se ionak neda slusati komentare i čitati rasprave o atmosferi i navijanju na reprezentaciji, dok god nema ultrasa i nebude ih bilo navijanje i atmosfera bude uvijek ista, nekad bolja, nekad losija ali tu negdje to ispadne uvijek
  • Mali Zeus
    13.2k
    Stručno smo obavili ovaj studeni. Sinoć smo malo sporije krenuli iako smo bili konstantno u napadu i pokušavali ih probiti. Liva nas spasio u 30. i gol Budimira je došao aman taman. U drugom smo zagospodarili terenom i igrali dosta brže, nije nas htio drugi gol, ali nije ni trebalo.

    Jako mi je drago zbog Budimira, čovjek će u smiraj karijere na veliko natjecanje, ako bude sve ok, sa Sosom na boku iskoristili smo njegov potencijal, a osim gola cijelu tekmu je radio, pritiskao, napadao, imao još 2, 3 šanse.

    Svi su bili dobri, a dobili smo, recimo to tak, Majera, koji je odigrao jako dobre obje tekme, Marca Pašalića koji je pokazao da nam takvo klasično krilo jako treba, Mario Pašalić je na lijevom krilu odigrao odlično, Stanišić se nije baš snašao, al on je zamjena Juranoviću, u Šutalu i Gvardiolu imamo jebene Maldinija i Baresija za sljedećih brat bratu 10 godina, Ivanušec dobro počeo poslije se malo izgubio, Krama standardno dobar itd.

    Odličan post @db-izbjeglica, ali siguran sam da će se i dalje kao i inače provlačiti teza o srečkoviću Daliću i po dobrom starom hrvatskom običaju pljuvačina iako čovjek vodi repku na četvrto.. Četvrto jebeno veliko natjecanje. Stvarno ima te sreće napretek.

    I kao repka smo sila, od samostalnosti 13. natjecanje, 2 polufinala i 1 polufinale Svjetskog, 1 četvrtfinale i 1 osmina finala Europskog. Red je da u Švabiji konačno napravimo veći uspjeh na Eurima, tam ćemo biti kao doma.

    Dobar podatak su izvukli jučer u studiju i kaj je db spomenuo dakle 13 natjecanja, bolji su samo Njemačka, Francuska, Španjolska, Engleska i Portugal. Znači, jednom rječju, sama smo krema reprezentativnog nogometa.

    Atmosfera jučer čak ok s obzirom da se radi o repki i nikad to nemre biti neš posebno. Vidim da se provlači tema da je kako je dobro vidjeti te opet dinamova navijačka pjesma i eto kak to da se pjeva na repki. Možda griješim, al to se na dinamovim tekmama pjevalo prije 20-ak godina i to je to. A već se pjevala na raznim drugim tekmama i u drugim sportovima..

    I na kraju za umrijet od smijeha koliko puta su Lugonjić, a poslije Šepat spomenuli simpatičnog i korektnog Čančarevića. Majko mila. Ok lik je simpa, razgovarao je s našima, shvatili smo. Kao da pričaš imamo ti mi u selu jednog Srbina, ok je on, simpatičam (iako je Srbin).
  • Mali Zeus
    13.2k
    Atmosfera niš posebno, al ak niš bolja nego prijašnjih tekmi doma.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.