• austrijanac
    2.9k
    Nakon danasnjih 45min Maria Pasalica i njegove predstave, (kao i cijele sezone), lik mi nebi imao mjesto u Lokomotivi.austrijanac

    image.png


    Naivni sto ocekujemo ista drugacije.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    tako je!

    treba otpisati pašalića radi par utakmica ove sezone, a pogotovo zbog jednog poluvremena ovog vikenda....imamo šlepere igrača koji igraju u klubovima iz gornje polovice liga petice, imamo šlepere igrača koji vrijede 15-20 milijuna eura, imamo šlepere igrača sa 50-ak nastupa i deset golova za repku, imamo šlepere igrača koji mogu pokrpati više pozicija, koji će nam on k...c?

    van s njim!
  • Mali Zeus
    10.5k
    Naivni sto ocekujemo ista drugacije.austrijanac

    Kog bi ti stavio?
    Pašalić je dosta dobar igrač i zabio je nekoliko vrlo važnih golova do sad u repki. Znam da tebi i drugima smeta što je hajdukovac, al ne treba biti baš do kraja subjektivan.
  • austrijanac
    2.9k

    Lik cijelu sezonu igra katastrofalno i negledljivo te bi radije dao priliku nekome tko je zasluzuje.

    Nisam za ne pozivanje, ali nek red da se zna. Zar nije da igraju samo oni koji su konstanta u klubu?


    Pogotovo kad izvucemo statistiku detaljnu vidimo koliko nas se siluje s njim i Vlasicem, neopravdano i bez pokrica.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Pogotovo kad izvucemo statistiku detaljnu vidimo koliko nas se siluje s njim i Vlasicem, neopravdano i bez pokrica.austrijanac

    Ne bih uopće radio paralelu. Vlašića odavno ne treba zvati i to se slažem, al Pašalića treba tj. trebalo je. Ne znam zašto su oni stalno u paketu.
    Što se tiče forme itd. jebiga nekad se dogodi da nemaš baš previše opcija na nekoj poziciji. Svako malo ti padne u vodu to kaj svi izbornici govore da će igrati samo oni koji igraju i u klubovima.
  • Paggini
    10.4k
    A jebiga, dok god Dalić pobjeđuje, neće mu se išta spočitati.
  • mali M
    4k
    Vlašića odavno ne treba zvati i to se slažem, al Pašalića treba tj. trebalo je. Ne znam zašto su oni stalno u paketu.Mali Zeus

    slažem se skroz.. Nije ni meni nešto Paša favorti u repki, ali je valjda deset koplja ispred Vlašića..
  • serbus
    3.8k
    Pa ja bi rađe Ljubičića ako već mora biti tovar isprobao u napadu dok sam ga gledao u hnl je jurio bezglavo ali za promjenu malo da nije statični igrač neka trči... Run Ljubo Run....

    Ima tu dečki koje treba isprobati a da su napadači od Belje, Šimića, Ljubičića bolje sve od kombiniranja sa pozicijama...
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Trce i Musa i Beljo i Simic..
  • Mihaljević
    8.7k
    Ako ćemo gledat ko najviše zabija i igra učestalo trenutno boljeg centarfora od Šimića nemamo.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Nije li bolje aktivirati pretpoziv Belji ili Šimiću nego se nadati da će Krama ili Petković biti spremni...
  • serbus
    3.8k


    Kažem ako mora biti tovar po Dalićevom ključu :lol:
  • Zagi
    5.8k
    Šimić je baš centarfor profila kakvog Dalić tražio od Mandžinog odlaska.
    Nema kaj čekati.
  • Droljo
    6.4k
    Po meni šimić ima još pure za pojesti prije a reprezentacije. Nije on ni blizu kompletnog nogometaša a ni napadača čak... šta sam ga gledao u repki i dvije tri salzburga nije to još to. Kasni u reakcijama jako. Borben je ali slabo je to.
    Kako ja nisam dokazani stručnjak dozvoljavam da sam u krivu i neću pojesti diplomu ako on postane nogometaš. :snicker:
  • Mihaljević
    8.7k
    Capan pozvan U21 reprezentaciju a Sučić nije , ne znam koje opravdavanje imaju sad... Sučić prošle sezone prvotimac Zrinje i sad u rotacijski u Dinamu... I on zove rezervu Hajduka i igrača Širokog Brijega hahaha...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.