• San Lorenzo
    12.7k
    Potez koji će dolje biti protumačen kao herojski, anti-hnsovski, a istina je da se radi o zapuštenoj bitangi kojoj se reprezentativna 'štorija' ne uklapa u termin malog nogometa na betonu.
  • Paggini
    10.8k
    Restoran mu ocito gori, ne stigne covjek sve. A i termin mu se kosi sa ovom utakmicom u osijeku, znaju se prioriteti
  • Captain America
    15.2k
    Dečki, možda su i predavanja iz propisa u AŠ.
  • jp23
    2.3k
    Prva pomoć*
    Propisi su bili u devetom mjesecu
  • Ludovic IX
    6.1k
    Rekao bih da je dobro da neće bit svršavanja na livaju od strane onog sladoljeva i onog drugog na novoj tv ali očekujem spominjanje istog barem tri puta i da je šteta što nije tu.
  • Nolifer
    7.1k
    Tak me stegnulo oko srca kaj je zalizani 2.0 otišel, da evo ne znam kak bum spaval sad... :rofl:
  • The Undertaker
    4.5k
    Ne zna se točno što je bilo u reprezentaciji pa ne želim griješiti dušu ali nisam siguran da je u cijeloj ovoj priči Livaja jedini i glavni krivac. Moj dojam (ponavljam, samo dojam) je da Dalić nije stao iza njega kad su ga vrijeđali u Rijeci i da mu je sugerirao da ode privremeno iz nje, sve u skladu sa njegovom politikom nezamjeranja i nacionalnog jedinstva. Ako je tako stvarno i bilo, i ja bih otkazao.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    A da su mu sugerirali da se mani mikrofona i vrijedanja ostatka Hrvatske? Prvo navijaca Dinama, pa navijaca Rijeke, pa navijaca Sibenika.
    Na indexovom clanku maloumna sekta naglasava i da ga je vrijedao Corluka izjavom da su po njemu bolji igraci u HNLu Orsic i Petkovic.
    Zamisli, reprezentativca Hrvatske mora branit Savez i izbornik. Zasto? Koji je uzrok? Dosta vise ocjenjivanja jebenih posljedica.
  • The Undertaker
    4.5k
    To je tipično Dalićevsko ulizivanje publici. Livaja nije ništa od toga napravio dok je bio u reprezentaciji a frustracije iz lige se ne bi trebale prenositi na reprezentaciju. Vjerovatno ni Modrića ne bi zvao kad se igra u Splitu da mu nije tako važan. To je, po meni, beskičmenjaštvo. Al jebi ga, ima rezultat pa sve prolazi.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Aha.. a reprezentaciju prate navijaci reprezentacije? HNS pederi je jer nisu zadovoljni igrama reprezentacije, raspodjelom premija?
    Sorry, al ono ne zivimo u nekoj utopiji.
  • Ludovic IX
    6.1k
    koje ti zaključke donosiš, to svijet vidio nije. Livaja je ispo karakterna pička što smo zapravo i znali da je. Trebao je cijeli svijet stat iza njega jer ga je netko vrijeđao. Koja je razlika između treninga i kad tovari vrijeđaju dinamovxe 90 minuta..samo dinamovxi nisu pičke ko ova tovarčina.

    Ali nije on odustao samo zbog toga. Njega raja pomisao da će mu sad još i više titrati jajca na jugu..seljak bio, seljak ostao
  • The Undertaker
    4.5k
    Klubaštvu nema mjesta na utakmici reprezentacije. Kome smeta, neka ne dolazi.
  • The Undertaker
    4.5k
    Čitaj što pišem. Ako je Livaja nakon incidenta u Rijeci samostalno otišao iz reprezentacije, ja ga nikad više ne bih pozvao nazad. Ako ga je Dalić poslao kući, ja mu (Daliću) nikad više ne bi došao nazad. Ne znam što je točno bilo ali ovo nepozivanje na zadnju utakmicu u Rijeci sugerira da je bilo ovo drugo.
  • Ludovic IX
    6.1k
    Čitam i nevjerujem. Pickica je sama onda otišla i sama sad napustila. Nije ga zvao ponovo jer je radio što cijelo vrijeme radi. Nije sw htio zamjeriti riječanima jer bi bilo povika opet ovoj pickici a onda bi atmosfera bila kao loša.

    Majke mi, ti si advokat mamica, livaje, uvijek onih kojih bolje da nema blizu dinama, reprezentacije..uvijek branis neobranjivo.
  • Paggini
    10.8k
    Livaja je nakon Rijeke otisao sam, molio ga je Dalic da ostane, zvalo se Iris i slicno, ali Livaja nije htio. Mislim da je to cak javno obznanjeno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.