• Blueshadow86
    1.3k
    Ograničen um i glava kao balkon. S tim da se balkon može proširiti, povećati, dok Livajinoj glavi spasa nema.
  • Olmic
    3.1k
    Patnik..
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Jaka sam glava kao Marko Livaja :rofl: :rofl: :rofl:
    Ispao najlabilniji :lol:
  • Markelo
    2.5k
    Čovjek ne može više pratit taj nivo nogometa i gotovo. Djeluje da ni on sam nije htio ispast mučenik u cijeloj toj situaciji nego su to od njega napravili blesavi tovari i njihovi novinari
  • db-izbjeglica
    13.7k
    ljudi božji...bilo je evidentno da njega u reprezentaciji ne žele, da je strano tkivo jer je lik apsolutni debil, kao što nije mogao dugo funkcionirati u nijednom klubu dok je igrao u inozemstvu...seljačina za seoske momčadi gdje može glumiti šerifa i di mu svi ližu guzicu...

    u reprezenaciji ipak ima "malo većih" mudonja koji takvo što neće trpiti....
  • dzis
    632
    Kako ćemo bez njega...
  • db-izbjeglica
    13.7k
    jedva čekam uživo, pred par tovara reći da mi je neizmjerno drago što je napustio reprezentaciju! :love:
  • austrijanac
    3k
    Iskreno jedva cekam ove tekme sto dolaze i kako ce postava izgledat sad kad mu spice otpadaju.


    Nakon danasnjih 45min Maria Pasalica i njegove predstave, (kao i cijele sezone), lik mi nebi imao mjesto u Lokomotivi.
  • Fanboy
    2.4k
    Šimić je proglašen igračem mjeseca za Salzburg, sasvim dovoljno unatoč mladosti...
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Sad tovari opet mogu pocet navijat protiv reprezentacije...
  • Eduardo
    18.1k
    Marijo i Tomislav Marić, Mate Bilić, Duje Čop i Ivan Santini... to je negdje skupina igrača u koju pripada Livaja po tome koliko je bitan za reprezentaciju i njene uspjehe, doduše po učinku bi bio predvodnik iste. Za 10 godina pamtiti će ga samo tovari i nitko više jer ne sumnjam da će dolje o njemu uskoro stvoriti mit kao o nekom bitnom igraču, o 'veteranu' i 'senatoru' koji je jedno vrijeme nosio reprezentaciju.
  • Ludovic IX
    6.1k
    Na hajdukovoj tv tj novoj tv anketa o livajinom odlasku i 68% ljudi reklo da je nebitan za reprezentaciju.

    Tovarska picka se naljutila i otišla iz reprezentacije. Uz dinamovu pobjedu, najbolja vijest dana
  • NitkoBitan
    13.5k
    Struka je trebala "umirovit" Livaju. Ja jos dan danas ne znam kako je on proslim sezonama imao tako dobar ucinak u prvenstvu. Truba od igraca koji danas po nicemu nije razlicit od prije godinu dvije.
  • striko
    1.3k
    Savršeno tempirano. Kada ne možeš privući pažnju dobrim igrama idemo glupostima. Sada nitko ne priča o njegovoj lošoj formi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.