• Svi na Sjever
    2k
    Ovo je presedan i udarac na kult reprezentacije koji je godinama krvavo stvaran,koliko god netko vise ili manje pratio repku.

    Otici iz reprezentacije jer ga je netko provocirao na treningu , pa sta bi Luka Modrić onda trebao?
    Budi karakter i profesionalac,ionako si sam zakuhao sve,ovaj potez ce samo jos doliti ulja na vatru a ne suprotno.

    Razumio bih njegov otkaz da se ne razumije s izbornikom ili da nije zadovoljan igrackim statusom i minutažom.

    E moj Dalicu i sad forsiraš ozljeđenog Brunu da dodje na okupljanje a kad je bio pao u formi nije zasluzio status ko Vlasic.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Cekaj, Bruno je pozvan iako je ozljeden??
  • Captain America
    15.2k
    Cekaj, Bruno je pozvan iako je ozljeden??Efes Pilsen

    Bruno je sada u stanju kao prije derbija. Reko je Jakir da se nada da neće otić na okupljanje jer postoji kao i prije derbija 20% šanse za ponovnu ozljedu.
  • Svi na Sjever
    2k
    Cekaj, Bruno je pozvan iako je ozljeden??Efes Pilsen

    Da, Jakir je izjavio da budu pametni i da ga ne forsiraju protiv Turske.
    Kolko sam shvatio da ide na okupljanje.
  • serbus
    3.8k
    Kako je ono njegov sugrađanin Ivo rekao hvala na suradnji i doviđenja...

    Sve te velike glave su od dole i kad su otišli nitko ih ne spominje ni Kalinića ni Rebića a tako ni njega za mjesec dana više neće spominjati za repku ...

    Iako Rebić daje znakove života da bi možda htio natrag...
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Za rebica stoji ali on bi se prvo trebao javno ispricati Dalicu nakon onog incidenta sa Eura, mislim dobro je tad rekao da smo igrali za k ali jednostavno je bilo u krivom trenutku i zato ga se Dalic morao rijesiti.
  • kibic
    1.1k
    Livaja napustil repku.

    Svi:
  • Mali Zeus
    10.5k
    Otkad sam saznao da je Livaja napustio repku sjedim i plačem.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Kalinic i Livaja, dezerterski mentalitet do mentaliteta
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Otici iz reprezentacije jer ga je netko provocirao na treninguSvi na Sjever

    normalno da to nije razlog....

    poprilično sam uvjeren da je bilo svakakvih sranja s njim i da je ovo samo predstava da se umiri magareća javnost.

    "Livaja izbačen iz reprezentacije" bi toj zadojenoj masi bio dovoljan okidač za koješta.
  • Paggini
    10.8k
    Neće mi nitko reći da su njega trpili u reprezentaciji. Primjera radi, da je ijedan navijač tako srao nekome od generala repke - Perišiću naprimjer, sigurno bi se svi suigrači digli uz Perišu. Samim izostankom podrške su pokazali što misle o Livaji, ne mogu ga trpit 1/1 što me ni ne čudi jer drugo je trenirati s onim invalidima i igračima koji su digli srebro pa broncu na svjetskim prvenstvima.
  • Mali Zeus
    10.5k
    poprilično sam uvjeren da je bilo svakakvih sranja s njim i da je ovo samo predstava da se umiri magareća javnost.db-izbjeglica

    Sama činjenica da mu Perišić nije skočio u pomoć nego od svih Petković (dobro frendovi su pa ajd) dovoljno govori.
    To da ga Perišić ne podnosi se priča čak i među hajdukovcima, naravno potiho. Proračunati potez i još 4 dana prije tekme kojim je samo učvrstio poziciju idola dole, barem po komentairma na netu.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    vuk sit, ovce na broju
  • superhik
    10.6k
    Ima mi logike da igrači koji su radnici na treninzima, tipa Perišić, Modrić koju treniraju i više nego je to u satnici ne trpe nekoga tko se na treningu vuče k'o govedo zato što doma trenira kako hoće, ako se uopće pojavi na treningu.
    Dosta dobro upozorenje i za Petka koji jedan period nije baš volio treninge.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Dosta dobro upozorenje i za Petka koji jedan period nije baš volio treninge.superhik

    Izvrsna poanta, Petković nije baš igrao na Euru jer se navodno nije zalagao na treninzima. Livaja može pušiti, piti i igrati mali nogomet po kvartovima kad je u Hajduku, ali u repki to ne prolazi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.