• Mali Zeus
    10.5k
    Pozvan Beljo, jebiga u nedostatku tovara koje može pozvati dobar je i on.
  • mali M
    4k
    Po meni šimić ima još pure za pojesti prije a reprezentacije. Nije on ni blizu kompletnog nogometaša a ni napadača čak...Droljo

    meni niti jedan osim Krame i Petka (a i oni imaju svojih mana) nije ni blizu kompletnog napadača...

    Capan pozvan U21 reprezentaciju a Sučić nije , ne znam koje opravdavanje imaju sad...PlavaSlavonija86d

    niti jedan niti drugi mi nisu neka kvaliteta... Sučić me baš razočarao u Dinamu. Kao ima neke natuknice da bi mogao, ali mu baš i neide... Koma mi je.. Čekam Vrbančića i ekipu da razbuca...
  • Sajla
    4.2k
    nemre zvati dva Sučića odjednom u U21, zbunjujuće je ;)
    a iskreno, najradije bih da za ovu akciju nijedan naš igrač ne ide u reprezentacije, ni naše ni strane, nego da se ostanu u klubu oporavljati i pripremati za dalje. baš me brine kaj će napraviti s Petkovićem...
  • Zagi
    5.8k
    Sučić i Krdžalić u BiH u21.
  • Georg Koch
    4k
    Potpisao bi da ovo sad okupljanje ne ide nitko, ni Baturina, ni Sucic, Perkovic, Vidovic, nitko. Da odmore 2 dana, i pripreme timski svi da su na okupu, sto iz razloga da se uigramo, sto iz razloga da se jos netko ne ozljedi.
    Bit ce vremena za repke i pumpanja cijenama :)
  • mlinchica
    1.3k
    Ma zamisli da nakon oproštaja Livaje na njegovo mjesto stavi sina člana uprave Dinama! Dalić to nikad ne bi napravio jer on ipak “pazi na renome repstacije”. A i malog bi mediji uništili, tko zna jel bi se ikad oporavio. Nek on malo odraste dok Dalić ne ode, ima vremena za njega. Neka odrasta i razvija se (ne “onaj” odrast :grimace: ).
  • db-izbjeglica
    13.7k
    ja fakat ne kužim neke ljude na ovoj temi, al ono...najozbiljnije :lol:
    totalna operiranost od realnosti...
  • Jurki
    9.6k
    Nek veli ko kaj hoce ali nebi bilo lose da se Roko pridruzi repki.
    Iovak smo prema napred tanki.
    Standardan u Salzburgu..
    a i bilo bi lepo citati tovarske novinare kak se guše u svojoj muci i dreku od muke.
  • Georg Koch
    4k
    Germanijak upravo objavio da je Petko bio na treningu sa repkom.
    Pa jos nam to treba, da se ozlijedi sada i to na duze.
    Ako ga koristili, ne zalijecena, jebem im mater tamo
  • Mihaljević
    8.7k
    Tu se vidi razlika kad neko napiše da su Petko i Livaja isti... Livaja ni u hajduku ne trenira , a kamoli na 20% svojih mogućnosti u reprezentaciji kao Petko.
  • Georg Koch
    4k
    ma livaja ima bolesne brojke prosle sezone, to mu ne mkze nitko osporit. Posrala ga sezona i to je to.
    Ove se vratio u realnost. Ali *ebe mi se za njega.
    Zelim da Petko ne igra, vrati se oporavljen 100%, da se nasalimo sa ostatkom lige.
  • Mihaljević
    8.7k
    Razumijem sve , ali Petko je takav , ako ga osposobe htjet će da igra.
  • Patak
    2.6k
    Livaja je tempi passati u reprezentaciji. Ajmo dalje.
  • Juznjak
    3.3k
    Moglo bi se dogodit ogromno sranje ako budu gurali Petkovića da igra. A stalno se forsiraju izjave da će se odlučiti u zadnji tren.
  • jp23
    2.3k
    Kramarić propušta obje utakmice zbog ozljede mišića, objavili pred par sati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.