• Eduardo
    17.2k
    27.Kolo - HNL - NK Varaždin 1:3 GNK Dinamo Zagreb

    28.Kolo - HNL - NK Lokomotiva 1:0 GNK Dinamo Zagreb

    29.Kolo - HNL - GNK Dinamo Zagreb 3:2 NK Slaven Belupo

    30.Kolo - HNL - HNK Gorica 0:0 GNK Dinamo Zagreb

    31.Kolo - HNL - GNK Dinamo Zagreb 0:0 HNK Osijek

    32.Kolo - HNL - NK Inter-Zaprešić 0:1 GNK Dinamo Zagreb

    33.Kolo - HNL - HNK Rijeka 2:0 GNK Dinamo Zagreb

    Vidio sam energiju, presjekao nas je gol, kad sam osjetio da smo najbolji presjekao nas je drugi gol... Moramo vratiti pobjednički niz!!!

    giphy.gif
  • Dudu
    2.6k
    Moramo vratiti pobjednički niz!!Eduardo

    Najduzi niz jedna pobjeda :lol:
  • Majki2111
    2.6k
    Kaže ovako šareno će bit do europe. Ciljano se za to priprema. Preko tjedna se radilo nešto što se MOŽDA nije vidjelo danas na utakmici. On zna da će kritike ići prema njemu, ali nesmije se zaboraviti da je Dinamo šampion. U ovom trenutku miksanja i šarenih sastava će biti.
  • NORTE
    9k
    Najduzi niz jedna pobjeda :lol:Dudu

    Dugačak niz pobjeda ima Igor, nadam se da će vratiti taj pobjednički niz.
  • Bosna86
    11.5k
    Jedan gol u 4 utakmice...
  • Kwedi
    3.8k
    Ajd ako niš drugo, u svom trenerskom mandatu ima daleko najbolje podrezane brkove na pola od svih trenera Dinama
  • NORTE
    9k
    Jedan gol u 4 utakmice...Bosna86
    Momčad se očito sastavlja u Hercegovini. Da je bitan rezultat ne bi igrali klinci.
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Rezultat i nije bitan, barem ne pretjerano, tako da s te strane kad će mlađi igrači dobit šansu nego sad.
    Prvenstvo je završeno odavno, igra se preko one stvari i odrađuju utakmice. To nije ekskluziva ovog klauna na klupi nego je tako godinama. Odrađuje se HNL i od prvog kola jer konkurenciju Dinamo nema i 80 posto tekmi dobija na autoritet i pojedinačnu kvalitetu.

    Problem s Jovičevićem je što je jasno kako je i zašto pajac završio na klupi i kako će to završit.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma nije stvar rezultata, stvar da se ne vide nikakve naznake neke ideje ili sustava. Ok, isprobavaj mlade, ali imaj jasni sustav...ili isprobavaj sustav ali imaj jasno definiranu momčad. Ovako nitko ne znam kaj, zašto ni kuda niti to nešto služi mladima.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja iskreno ne mogu vjerovat da čovjek još nije ponudio ostavku...
  • NORTE
    9k
    Čovjek će ostat upisan kao trener s kojim je Dinamo osvojio titulu.
  • Infinity
    15.2k
    I nakon svega Olivari pise kako 'Dinamo ne smije izgledati ovako, jer bi Jovicevic uskoro mogao poceti gubiti povjerenje uprave'. Tekst kao da je sam Jovo pisao. Nekom drugom bi vec nasao zamjenu.

    Bjelica je u 62 utakmice upisao pet poraza. Ne bih se iznenadio da ovaj to uspije u deset utakmica.
  • markoli
    1.6k
    Ja ne znam ima li stvarno IJ toliku podršku uprave pa da može komotno nakon niza loših utakmica u prvih 11 protiv Rijeke na Rujevici krenuti s četiri mlada igrača (Hrvoj, Franjić, Ćuže, Kulenović) ili je čovjek samo lud pa sam sebi kopa jamu.
  • Infinity
    15.2k
    Klinci su mu alibi za lose rezultate, tj. za njegovo neznanje. Koliko to moze trajati? Do 25.7. ove godine. Bit ce smijenjen prvo kolo naredne sezone ako istrci s djecom na teren, jer koji ku*ac ovi sto su placeni stotine tisuca eura sjede na klupi? I cemu zezanje s klincima od samog pocetka sezone kad je titula daleko, a Europu tek treba uhvatiti. Voli uprava kad je momcad izlog, al ovakve igre ruse cijenu, pogotovo ako se ostane bez Europe. I ako zaigra s najjacom ekipom opet ce na vidjelo izaci njegovo neznanje i dobit ce otkaz.
  • deda
    27.5k
    Deda se već 48 sati ne javlja na forum, nemam što reći o ovom epskom promašaju uprave, a i Igoru koji se debelo precijenio. Što će sad kad dobije nogu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.