• Majki2111
    2.6k
    Nagelsman je imao 5-6 godina skupljanja iskustva u drugooj postavi Hoffenheima prije neg su ga uzeli za trenera prve ekipe. Jovičević ima 2 godine iskustva s drugom našom ekipom, mladom ekipom Karpata, plus seniorskog iskustva u Karpatima i Celju. Jovičeviću ne fali iskustva.

    Celje i Karpati neuspješne epizode? Newgdje sam čuo da je i Gasperini imao neuspješne stanice prije Atalante... Mada Jovičević sam kaže da je u Celju epizoda u Celju bila odlična gdje su daleko nadmašili planove prije polusezone. Europa im izmakla za bod.
  • Eduardo
    17.2k
    Upravo si usporedio najboljeg mladog trenera u Europi (Nagelsman) i trenera (Gasperini) čija momčad igra najljepši, najatraktivniji i najefikasniji nogomet u Europi s trenerom čija momčad u 5 utakmica u HNL-u nije kreirala prilika koliko ovi kreiraju u jednoj utakmici Bundeslige, odnosno Serie A.

    Ovo je najveće trenersko dostignuće u karijeri Jovićevića. Nikad niti blizu više neće biti u prilici da trenira klub veličine Dinama, a kamoli ozbiljniji klub u ligama petice. O njegovom umijeću da stvori igru kakvu prezentiraju Nagelsman i Gasperini bolje nećemo.
  • deda
    27.5k
    :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down:
  • Eduardo
    17.2k
    Kraj njegovog imena stajat će naslov prvaka, a mi moźemo prosipati žuč do sutra.

    Kaže čovjek da HNL ima infrastrukturu i navijače bio bi razina Bundeslige.

    Njegova druga momčad je ove sezone nakon 19.kola završila s gol razlikom 20:21, s tim da u pet utakmica nisu zabili gol. Nije sve ovo slučajno.
  • Kwedi
    3.8k
    I njegova druga momčad je bila dve sezone na tablici iza druge momčadi Hajduka i Osijeka
  • SAS1987
    13.3k
    Mada Jovičević sam kaže da je u Celju epizoda u Celju bila odlična gdje su daleko nadmašili planove prije polusezone. Europa im izmakla za bod.Majki-Papi2111

    Skoro uhvatio Europu sa Celjem, nesto neviđeno :rofl: U rangu toga da Osijek skoro uhvati Europu :grin:
  • cron1ck
    1.5k
    Prvo slazem se sa svima vama kako on nije trener koji nesto moze napraviti u Dinamu, sto zbog iskustva i sto zbog toga sto nema nikakvo trenersko iskustvo prije Dinama. ALI, ne moramo sad svu krivicu svaliti na njega, meni smeta i velika kurcobolja naših igraca, i nekako mi se cini da su oni sad najbolje prosli, jer kako god lose i bez zelje odigrali, uvijek se trener smatra krivim za sve. Vjerovatno se vecina nece složiti sa mnom, ali shvatite da ste barem upola toliko kritični prema igračima kao prema treneru, bila bi drugačija prica.
  • Dino
    2.2k
    Trenerov poso je motivirat igrace...
  • NORTE
    9k
    Šta priča ovaj trener, da su igrači inače na odmoru u ovo vrijeme... Čime se on bavi, igra ekipe je negledljiva a on o odmorima. Da nije ove situacije on ne bi ni bio trener, a da nema tu zalihu od Bjelice već bi odletio.
  • Infinity
    15.2k
    Prica gluposti. Ako danas ne dobijemo, Istra i Inter ce biti jedine ekipe koje su osvojile manje bodova od nas u ovoj fazi nakon korone.
  • reziser
    6.2k
    Trenerov poso je motivirat igraceDino

    Zašto je ćiro međuu najboljim trenerima? Jer je bio strašan motiva tor. Kao trener ništa posebno, ali savršen motivator. A to je na našim prostorima najbitnije.

    Nijemcima ne treba motivator.. Njima treba trener. Mi smo prirodno nadareni... Ali ak nema motiva.. Uzalud sve.

    A očito je jovičević slab u tome
  • Eduardo
    17.2k
    Nijemcima ne treba motivator.. Njima treba trener. Mi smo prirodno nadareni.reziser

    Mi smo prirodno nadareni... ova teza se kod nas toliko provlači da je već davno postala izlizana. Ispada da smo mi najtalentiranija, Bogom dana nacija koju samo uvjeti i struka sprečavaju da pomete konkurenciju u svijetu sporta... Eto, drugi nisu talentirani i nadareni.
  • Dudu
    2.6k
    Kolektivno patimo od Dunig-Krugerovog efekta :rofl:
  • Dino
    2.2k
    Reko bi da je trenerov poso prvenstveno uigrat ekipu i motivirat za pobjedu, a tehnika se ucila u nizim kategorijama, nema on sad kaj nekog ucit igrat. Naravno da nismo vise nadareni od njemaca, neg smo nogometna nacija i to je to.
  • Eduardo
    17.2k
    Vizionar! Sreća da nema dovoljno desnih bekova pa mora i od napadača stvoriti jednoga. Iduće sezone bit će ih još manje pa su ovakvi eksperimenti neophodni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.