• Majki2111
    2.6k
    Siguran sam da mu nije namjera nikoga kupit takvim intervjuima, to je više njegova mantra. A ovo za ekipu na terenu se slažem, al opet, treba vremena. Čovjek imao krnje pripreme na raspolaganju. Zato velim da je jako bitan ovaj tjedan i tekma protiv Osijeka. Ako tamo bude loše onda su hejtovi opravdani.
  • Kwedi
    3.8k
    Čovjek imao krnje pripreme na raspolaganjuMajki-Papi2111

    imao je krnje uvjete kao i svi ostali.
  • Majki2111
    2.6k
    Ali je Dinamo jedini mjenjao trenera koji želi promjeniti nešto u igri (zanemarujući koliko je to dobro ili loše).
  • Neki tip
    19.1k
    Ali je Dinamo jedini mjenjao trenera koji želi promjeniti nešto u igri (zanemarujući koliko je to dobro ili loše).Majki-Papi2111

    Majki Papi Pitija. :)
  • Majki2111
    2.6k
    Krivo sam se izrazio. Jedino je Dinamo napravio promjenu trenera u Jovičevića koji želi nešto promijeniti u igir (zanemarujući koliko je to dobro ili loše).
  • Infinity
    15.2k
    Krivo sam se izrazio. Jedino je Dinamo napravio promjenu trenera u Jovičevića koji želi nešto promijeniti u igir (zanemarujući koliko je to dobro ili loše).Majki-Papi2111

    Da, jedino je Dinamo promjenio konja koji pobjedjuje. Kontas sad? Jovo je mogao dobit do kraja sve po 5-0 i mi bi opet tu pljuvali jer je HNL gazio i Ivankovic, a u Europi smo se sramotili i ne znamo kakav ce Jovo tamo biti dok se Bjelica vec pokazao i dokazao kao pobjednik.
  • Majki2111
    2.6k
    Znam i ja žalim za Bjelicom, al ne hejtam Jovičevića :sad:
  • Infinity
    15.2k
    Uzimajuci u obzir nacin na koji je Jovecvic dosao, hejtalo bi se i Mourinha. Sad kad to promislim, Jovo uopce nije lose zrtveno janje i netko na koga ce se istresti frustracije prije nego se dovede trener kojeg ce navijaci prihvatiti. Ako netko kvalitetan uopce dodje.
  • SAS1987
    13.3k
    I ja mislim (ili se barem nadam) da je ova "polusezona" test za Jovičevića. Ako se dokaže kao dobar trener super ako ne može se ga brzo smjeniti i uzeti nekog dokazanog.
  • Riki
    9
    Mislim da Jovicevic dobar trener i zna kaj treba radit al sam mu treba dat vremena da sve poslozi. Meni se jos svidio dok je vodio ove mlade a i dosta je uspio sa njima
  • Ero
    930
    svidio dok je vodio ove mlade a i dosta je uspio sa njimaRiki
    To kao da voziš golfa 1 i preko noći pređeš na golfa 8..
  • Riki
    9
    To kao da voziš golfa 1 i preko noći pređeš na golfa 8..Ero

    A je da al nakon nekog vremena se ufuras i skuzis pa onda ide bez beda
  • SAS1987
    13.3k
    A je da al nakon nekog vremena se ufuras i skuzis pa onda ide bez bedaRiki

    Neka se on ufura na rijeki, osijeku, Olimpiji, rapidu, cagliariju pa nek nakon toga vodi dinamo.
  • agramZ
    2.3k
    ne treba nam ni u rapidu. ali moze u red bull da ih malo spusti na zemlju :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.