• SAS1987
    13.3k
    Sigurno ce biti smenjen na kraju sezone. Nema sanse da ce uprava riskirati nepotrebno ispadanje u kvalifikacijama za LP ili EL jer nam to odnosti 15-25 miljuna €.
  • Guinness
    1.9k
    Sigurno ce biti smenjen na kraju sezone. Nema sanse da ce uprava riskirati nepotrebno ispadanje u kvalifikacijama za LP ili EL jer nam to odnosti 15-25 miljuna €.SAS1987

    Pa koga god dovedu ako atmosfera u ekipi bude loša postoji šansa uvijek da se ispadne od nekog na jednu utkamicu. Što bi nam možda bilo i najbolje sljedeće sezone.
  • deda
    27.6k
    Igor nije ni trebao doći na ovo mjesto. On nije za to jednostavno. Količina grešaka koje ova uprava radi posljednja 3 mjeseca je hiperinflatorna, a rezultat je potpune egomaničnosti.
  • xavier
    11.1k
    Ne bih neke od tih stvari ni nazvao "greškama". Greška je kad izabereš krivog trenera ili previše platiš igrača. Kad imaš trenera koji ima odlične rezultate i zadovoljan je u klubu, a ti mu platiš odštetu kako bi otišao, to je već sasvim druga razina od greške.
  • Infinity
    15.2k
    Slazem se. Greska je dovesti Peteva koji te nadigrao pa mislis da je dobar i pogrijesis. Dovesti Jovicevica je bezobrazluk, jer moras biti bezobrazan da covjeka kojeg poznajes bolje od tog Peteva postavis na klupu kao da smo petoligas. Jovo je u vise navrata pokazao s klincima da ne zna voditi utakmicu, da mu momcad pada u drugom dijelu. To se ne prasta ni u omladincima, a da ne pricamo o seniorima za koje trebas biti tri levela iznad.

    Mozda nas uprava iznenadi kao s Bjelicom, ali u svakom slucaju vjerujem da cemo dobiti novog trenera. Da li ce to biti 'Bjelica' ili 'Kruno' vidjet cemo. Liga prvaka je pod moranje, a pitanje je da li zele tu rezultat ili potrcka. Jovo je potrcko, al 'Kruno' je potrcko koji nesto i zna.
  • bbb medimurje
    2.9k
    stvarno su mu i juniori fizicki padali u drugom djelu?
    Ako je onda je to zabrinjavajuće
  • Infinity
    15.2k
    Klinci su prosle sezone zbog toga ispali od Chelsea nakon sto su imali 2-0. Ove sezone isti slucaj protiv Bayerna kad je bilo srece na penalima pa se proslo. I u drugim utakmicama je bilo oscijalica pa se nekako izdrzalo. Pogledao sam vecinu utakmica, drugo poluvrijeme obicno uzas, mada su znali i dobro odigrati, ali vecinom pad.

    Nije to do samog Jovicevica, nego je to rad kompletnog stozera. Bjelica je imao kvalitetne ljude oko sebe koji su 50% zasluzni za te rezultate. Ne tjera Jovo igrace da trce, kao sto ih nije tjerao ni Bjelica. Imas kondicionog koji je kod Jovicevica ocito los. Ocekivao bih da u postcorona vremenu momcad iz Lige prvaka jede protivnike po HNL-u, a oni ne mogu centra preci u utakmici koja ti osigurava titulu.
  • SAS1987
    13.3k
    postoji šansa uvijek da se ispadne od nekog na jednuGuinness

    Sansa postoji ali uvjek je treba minimalizirati svaki rizik. Ako vec protjetas Bjelicu onda uzmes nekog dokazanog trenera jer je ipak manji rizik.
  • markoli
    1.6k
    Ogromna je razlika između juniorskog i seniorskog nogometa. Kada si trenera juniora ti si glavni u svlačionici i tvoj autoritet nije upitan, ali kada dođeš u seniorsku svlačionicu taj autoritet moraš zaraditi (ne pomaže ako nisi bio ozbiljan nogometaš). Sudeći po alibi izjavama i traženju opravdanja (u stilu Tudora) mislim da ga Igor nema. Bjelica nakon ovakve predstave ne bi imao gram razumijevanja.
  • Pop corn
    4.8k
    Hoće li sad Jovičević dati medalju Bjelici ili će je zadržati za sebe i stožer koji mu je posložio Zoki Mamić? #fakefakin
  • Ero
    930
    Mislim da mu je želja od malih nogu proslaviti naslov prvaka u Maksimiru pred 2 tisuće ljudi, pa ne vjerujem.
  • Majki2111
    2.6k
    Količina hejta koja se baca prema čovjeku mi je malo iznenađujuča. Znao sam od početka da će bit teško dostić podršku koju je Bjelica imao, ali pljuvanje na temelju ponavljanja da voli Dinamo mi je malo preveč. Osobno, nemam nikakvog problema slušati to. I tko je slušao njegove intervjue sigurno je čuo da ubaci nešto stručnije. Ništa puno manje od Bjelice. Čak je moj osobni dojam da on voli više toga stručnije ubacit u intervju od samog Bjelice. Do novinara je kaj ne postavljaju konkretnija pitanja. Imaš na raspolaganju trenera Dinama, a pitanja su najčešće "Kako se osjećate, Kako ste vidjeli utakmicu". To je problem novinara. I meni to nije jasno. Postavljaju se pitanja koja psiholozi postavlaju svojim klijentima. Neiskorištavaju priliku za kvalitetna pitanja.

    A ono, sjećam se isto da je bilo negodovanja kaj je uopće prihvatio posao. Ko nebi? Ja osobno mu apsolutno ne zamjeram. Otvorila mi se prilika. Oduvjek je htio. Po meni ponio se logično i prihvatio posao.

    A za igru, rekao je da ovaj tjedan idu razvojni treninzi na temelju doisadašnjih odigranih utakmica. Ako protiv Osijeka nebu dobro, tada palim zvono za uzbunu.
  • Infinity
    15.2k
    Nitko nije rekao da je Jovicevic kriv sto je trener, krivi su oni koji su ga postavili, a on je kriv sto mu momcad lose izgleda. Svatko bi prihvatio posao, ali samim tim prihvatas odgovornost za igre i rezultate.

    To sto nam svima na onu stvar ide isticanje njegove ljubavi prema Dinamu je logicno. Ljudi ne vole uvlacenja. Drago je nama da netko voli Dinamo, al sama ta ljubav nece donijeti tri boda. On na osnovu te ljubavi pokusava kupiti navijace. To tako ne ide. Moras imati ono nesto kao Kuze ili donijeti bodove kao Bjelica. Jovicevicu svaka vuce na patetiku, a navijaci to osjete i dobijes kontraefekt. Nije prvi takav i nije samo u Dinamu, sto puta je netko pokusao nesto na emocije, al to rijetko pali ili upali prvi, drugi put, a kasnije vise nisi zanimljiv.
  • Jaro
    5.4k
    posto mu je to jedna od jacih referenci za oreuzimanje klupe jbg ljudima ide na kukija... Cacic i zivi blizu stadiona - za instagram generaciju...
    Igra i rezultati mu neidu u korist...
  • xavier
    11.1k


    Prvo, objasnili su ti već drugi za tu famoznu "ljubav prema klubu". Lijepo je da on voli Dinamo, ali to nije nikakva referenca za biti trener istog tog kluba. Znam ja jako puno ljudi koji vole ovaj klub, ali ne mislim da bi iz tog razloga trebali biti treneri.

    Drugo, može on govoriti pametno ili ne, ali na kraju je važno jedino ono što momčad pokaže na terenu. Nije Igor komentator ili sportski novinar nego trener. Sjeti se samo Štimca koji je kao komentator bio "najpametniji" i znao je rješenje za svaki problem. Kad je studio zamijenio klupom, pokazalo se da ipak nije isto znati nešto u teoriji i primijeniti to u praksi.

    Treće i najvažnije, Igor (Jovićević, ne Štimac) je postao trener u veoma neobičnim okolnostima i naravno da se ne može riješiti Bjeličine sjene. Jako uspješan trener koji je imao važeći ugovor i želio je biti ovdje, otjeran je kluba na način da je to klub koštalo milijun eura, a umjesto njega je doveden Igor koji je za većinu ipak dosta upitan izbor. Naravno da ga se onda gleda drugačijim očima nego da je zamijenio nekog od klasičnih mamićevih "žeton" trenera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.