• vjeko1701
    5.9k
    Ma mislim da njih zbilja boli k za navijače...štoviše, manje glavobolja imaju kad ih nema previše.
  • deda
    26.3k
    Pozdrav našem junačkom Šibeniku, dobro došao kolega među svoje :strong:
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Nije bitno ko ce bit trener , bitno je da si ponizan i da radis po nalogu brace. Mozes cak i napravit povjesni rezultat dobit ces nogu u guzicu!
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa slažem se....i još bi nadodao da je to već davno potvrđeno ko recept za europske blamaže jer ne možeš biti izlog gdje prodaješ za prvu veću ponudu i još imati rezultat. Svake godine ulaskom u LP i tamo solidnim igrama bi se dalo nabiti oko 20 milijuna eura, više nego dovoljno za funkcioniranje uz jednu do dvije prodaje...ali jbg, ne možeš samo tako novce od UEFA nagrada djeliti po džepovima...
  • Eduardo
    16.9k
    - Imao sam najbolje namjere, ali nogomet je takav. Lopta mi nije vratila ovaj put, ali odlazim uzdignuta čela iz svog kluba jer ne želim biti opterećenje u ovim vremenima. Zahvaljujem se klubu na povjerenju, na prekrasnim godinama u nogometnoj školi te prilici koju su mi dali u prvoj momčadi. Uvijek ću biti Dinamovac i vjerujem kako je ovo samo doviđenja, a ne zbogom najdražem klubu – rekao je Igor Jovićević.

    Stari moj, da bi lopta vratila trebaš nešto odigrati i zapucati na gol.

    Zbogom!
  • NORTE
    8.5k
    Inače je na odmoru u ovo vrijeme pa mu je klub izašao u susret.
145678Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.