• Neki tip
    19k
    Kaj nije to "dobar organizator" imao i "ali..." ?Kwedi

    Ma je, naravno, ovo su skrinšotovi s moba pa se ne vidi cijeli ponuđeni odgovor. Tko god je ispunjavao zna što je pisalo, ali radi jasnoće ću tijekom dana kad stignem napisati što su bili ponuđeni odgovori gdje se ne vidi. I ovo za politicko opredjeljenje zbog velikog broja boja (raznolikosti odgovora) nije skroz pregledno pa ću napisati.
  • Cosey
    433
    Tih 24% daje na realnosti. Ne bi imalo nikakvog smisla da je svaki odgovor preko 90% kada svi znamo da nije takva situacija.

    Svaka čast na trudu.
  • Neki tip
    19k
    5fflbn045dllzg6p.jpg

    Ne treba vas toliko opterećivati tih 24%. I oni koji su to kliknuli smatraju da je lopov.

  • Kwedi
    3.8k
    E to, puno pitanje daje potpuno drugi kontekst
  • xavier
    11.1k
    No da, za "ozbiljno" istraživanje odgovori trebaju biti manje sugestivni. Znači manje ovakvi kao pitanje o Mamiću, a više kao političko pitanje.
  • Neki tip
    19k
    za "ozbiljno" istraživanje odgovori trebaju biti manje sugestivni. Znači manje ovakvi kao pitanje o Mamiću, a više kao političko pitanje.xavier

    Tako je, to sam odmah napisao, pri postavljanju upitnika, pa nisam htio ponavljati i na kraju.
    Ponuđeni odgovori moraju biti posve uravnoteženi, usporedivi, mjerljivi. No, ovako je malo zanimljivije i zabavnije ispunjavati. :)
  • Mr Blue
    3.3k
    Odlično :clap: Sve u svemu super
  • Dino
    2.2k
    Jako zanimljivi rezultati, najvise me iznenadilo kaj je cak i ovdje na zoni tek pola ekipe clan, a zatim i politicko opredjeljenje, ovdje ima i ekstremnih ljevicara :rofl:
    Svaka pohvala @Neki tip sa Zapada :clap:
  • Neki tip
    19k
    68% je član.marcio amoroso

    Tako je, a 51% od ukupnog broja su višegodišnji članovi. Dodatnih 17% je godinu-dvije.
  • marcio amoroso
    32k
    Ja sam kliknuo na odgovor “d” lopov i seljačina.
    Međutim ako netko ukrade 300 milijuna a klub je i dalje iznad vode onda ne može baš biti glupson. Zato mi je jasno da ima ljudi koji ga smatraju sposobnim, ali primitivcem i lopovom. Upravo kako i stoji u ponuđenom odgovoru.
  • Guinness
    1.9k
    Je, ali dugogodišnji članovi, jako malo po meni...
  • Neki tip
    19k
    Ja sam kliknuo na odgovor “d” lopov i seljačina.
    Međutim ako netko ukrade 300 milijuna a klub je i dalje iznad vode onda ne može baš biti glupson. Zato mi je jasno da ima ljudi koji ga smatraju sposobnim, ali primitivcem i lopovom. Upravo kako i stoji u ponuđenom odgovoru.
    marcio amoroso

    Da, to ću analizirati. Ima potpuno sukobljenih realnosti. Odgovora koji bi se međusobno trebali isključivati, a ipak se to nije dogodilo kod dijela forumaša. Mislim da je emotivan odnos prema Mamiću (i mržnja je emocija naravno) toliko izrazen da će radije kliknuti najgore što je ponuđeno, nego odabrati odgovor dosljedniji drugim (svojim) stavovima i odgovorima.
  • Majki2111
    2.6k
    Međutim ako netko ukrade 300 milijuna a klub je i dalje iznad vode onda ne može baš biti glupson. Zato mi je jasno da ima ljudi koji ga smatraju sposobnim, ali primitivcem i lopovom.marcio amoroso
    Ja sam kliknuo taj odgovor upravo iz tog razloga.
  • Dino
    2.2k

    Istina, oko mi je uhvatilo samo dugogodisnje clanove isprva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.