• mlkaskic
    20
    Ja mislim da ni Adam Gnezda Čerin ni Marco Pašalić neće završiti u Dinamu, preskupi su i iskreno po mom mišljenu ne vrijede taj novac. Samo nam treba rezervna špica, ali i moguće je da Ćutuk to odradi.
  • Beowulf112
    312
    Da nemojte spominjat vise pasalica...imamo cordobu,špikića...RPG tu moze uskociti...da talozimo igrace na toj poziciji nema smisla...zakapariti Roga i dovest jednu spicu i ja zadovoljan
  • Patak
    2.9k
    Ne treba nam treća špica, treba dati priliku Čutuku i Koščeviću i koji već mladi igrač sad dolazi da se više ne ponovi Ante Crnac. U HNLu će biti dovoljno minuta.
  • Praskaton
    2.2k
    Slazem se da treba gurat Koscevica ili Cutuka ali.
    Sto ako se Petko il Kule ozlijede.Ostati na jednoj ozbiljnoj špici za lp i hnl bi bilo neozbiljno.

    Vjerujem da se ide po treću špicu.Zanima me kakav profil tražimo,gotovog igrača kojem je ok imat smanjenu minutažu kao Brodić,mladu nadu kao Cordoba ili nekoga pred kraj karijere kao nekoć Budimir..

    Svakako za nase juniore minutaža ce bit nepromjenjena,10-tak min kad je utakmica u hnl-u debelo riješena.
  • NitkoBitan
    16.7k
    Neke ljude kao da treba prodrmat i rec koji im je vrag... Ademi, Vrbancic ili Pavic u Ligi prvaka? Prvi je sam priznao da vise nije razina za Dinamo, a druga dvojica se tek trebaju dokazat u tekmama sa Istrama, Slavenima i Goricama.

    Umjesto Sucica imamo Roga (jos par mjeseci), Baturina nekako izdura cijelu utakmicu (a i on uskoro ide) dok za Misica kvalitetne zamjene nemamo.

    Igramo Ligu prvaka, svaki bod i vise mjesto na zavrsnoj tablici ti donose unosne novce (bod 700k, mjesto 275k). Samo jedan kvalitetan transfer ti vjerojatno sam sebe isplati u 1-2 europske tekme.

    Ako u LP idemo turisticki sa klincima (kao slavnih godina za vrijeme ZM) onda se slazem s nekima ovdje kako smo vec sad odlicno popunjeni, a ako idemo sa stavom da cemo probat prestic Shaktar i uc direktno u LP iduce sezone onda nam fale treca spica i sestica. Da ne dovedemo nikog te nam se ozljede Petkovic ili Misic (vrlo moguce), pisi kuci propalo.
  • nemapredaje
    3.1k
    Također po viđenom ćemo sve češće igrati 3-5-2, a onda je valjda svima jasno da nem je presušno potreban još jedan iskusan, dobar napadač za rotaciju
  • dinon7
    837

    Upravo to i je bila poanta mog upisa.
    Svaki bod donosi 700.000 eura a pobjeda 2.7M eura. biti između 9 i 24 mjesta ako sam dobro uhvatio taj podatak, donosi dodatnih miliona eura. Ulazak u 16 donosi 11 dodatnih miliona.
    Imat ćemo 4 tekme doma, 4 vani. Ukoliko nas malo pomazi ždrijeb, možemo uhvatiti neko mjesto između 18 i 24.
    Za to nam je po mnogim projekcijama dovoljno 9 bodova.
    Zašto ne vjerovati? Zašto se oslanjati na klince koji nisu zreli za većinu HNL utakmica?
    Zasigurno će biti igrača na lageru nakon 1.9. Koji će nama moći donesti mnogo (kao RPG recimo)
  • Patak
    2.9k
    A tko je na raspolaganju od napadača sad pred kraj prijelaznog roka? Ako se dovede Marković iz Osijeka OK, ali nekog stranca boljeg od Emrelija bojim se nećemo vidjeti.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Pa čeka se plasman u LP, planovi su različiti u slučaju Europa lige ili Lige prvaka i to je jasno iskomunicirano i time će se struka voditi prilikom odabira napadača.
  • Kujtim Shalla
    2.8k
    Situacija je komplikovana i nije tako jednostavno kakvim de cini sto se napadaca Tice. Meni je realno sad Kule postao ono sto je Petko uvijek i trebao biti. Killer i da bude unutar 16 i posprema lopte u mrezu . Zato sam i zazivao Miereza i nebi mi bilo zao da je Petko otisao. Sad ga je u vrhu napada prestigao kule. Koji zabija golove a i vrsi pritisak na obranu. U europi i protiv karabaka se vidjelo da je Petko igrac manje na nacin koji igra. Gubi lopte,duelle ,sve ono sto ga j krasilo. Tesko je reci jel nam treba spica koja ce biti 3. Izbor ili napadac koji je kandidat i za startera . Mladima se treba dati sansa ,Ali po meni u nemoj drugoj sredini koja nema toliko protiska Kao u Dinamu i gdje bi igrali vise . A dva napadaca na 3 fronte od koji je moguce da jedna bude liga prvaka ,previse je to tekmi. Neka maric iskopa neko dobro ime koje nije dobili priliku u vecoj sredini zbog ogromne konkurencije tipa rpg. Posudba sa pravom otkupa ,bez rizika
  • Ludovic IX
    7.2k
    ja volim petka i smatram i dalje da je u tvrdim utakmicama još uvijek petko taj koji nam više donosi u prvih 11 a kule je taj koji će im se najebat majke kad se protivnik malo umori. ali tko nebi volio da dovedemo boljeg od petka i da npr protiv RBS-a ili Club Brugge-a taj zabije po dva gola jer je toliko dobar.

    Kule , 100% sam siguran, nebi dao niti gol da je bio u prvih 11 i u sistemu 4-2-3-1.. ovako je imao petka pa cordobu koji su bili uz njega i nisu samo njega mogli pazit. ali ako igramo 3-5-2, onda gubimo pjacu i onda moramo dovest još jednog WB-a..


    ostavit te muke mariću da radi i nadat se najboljem
  • Droljo
    7.7k
    Tesko je reci jel nam treba spica koja ce biti 3. Izbor ili napadac koji je kandidat i za starteraKujtim Shalla

    Opcija za treću špicu može bit i junior tak da u tom smjeru ne treba gledati. Ako se nekoga plati on mora biti kandidat za startera i točka. Nek se bore dečki za poziciju, bude puuunoo utakmica...
  • keppi
    193
    Svi ćemo biti pametniji nakon srijede.
    Ako uđemo u ligu prvaka, po meni bi bila ludost da ništa od dobivenog novca ne uložimo u jačanje kadra. Svaki bod tamo može biti super važan. Svaka čast Ćutuku ili možda Andriću, ali mislim da nam tu treba neko jače ime.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Nemoj se ljutiti, ali ti si nakon jedne utakmice zaključio da je Petko igrač manje...čovjek koji nam je apsolutno najveća prevaga, koji nam je donio titulu i koji je u Europi uvijek radio razliku. Kule je moj favorit, bio sam za njega od prvog dana i obožavam ga, ali Petko je razina iznad svih u Dinamu (osim Baturine i možda Roga) i valjda ima pravo na slabiju utakmicu
  • Jaro
    7.2k
    a bome u prvom dijeku te utakmice je jedini uz Baturinu nesto radio na terenu te je u svim napadackim akcijama sudjelovao...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions