• NitkoBitan
    16.4k
    Rog nam treba u Dinamu, ali klub sigurno nece (i ne treba) davati visemilijunske odstete za igraca u 30toj godini koji je sklon ozljedama.
  • Crni86
    3k
    ja bi se slozio uz to, cistimo se od suvisnih igraca upravo kako bi kapitalcima kao Rog mogli ponuditi adekvatnu placu sto je i sam Maric izjavio.

    Evidentno je da je Rog jako emocionalno vezan uz grad i klub, tu je sada i njegov najbolji prijatelj Pjaca.

    I najveca prednost koju Dinamo pruza u odnosu na talijane je nizi intezitet lige i gdje ce Marko ako ce biti potrebe komotno moci odmoriti tekmu, dvije sto je izuzetno vazno za njegova koljena. I sigurno ce mu produziti vijek trajanja nego u italiji.
  • Eduardo
    19.8k
    Ja baš mislim da bi.
    Zaradio je već dosta, a za 300 tisuća manje u Dinamu bi igrao Ligu prvaka, dok bi se u Italiji borio za ostanak.
    Uostalom i sam je rekao da nema ništa protiv duljeg ostanka u Dinamu.
    Krizy

    Mi se često kod dolazaka igrača u Dinamo pozivamo na famoznu Ligu prvaka, a ako ćemo realno Rog i slični igrači iz liga petice imaju tu LP u svojim ligama. Konkretno, Rog s Cagliarijem u jednoj sezoni Serie A dva puta igra s Juventusom, dva puta s Interom, dva puta s Milanom, Romom, Lazijem, Atalantom, Fiorentinom... da ne govorim za Englesku, Španjolsku, Njemačku... Kod takvih igrača mi argument LP teško drži vodu jer dinamo u LP nije ništa konkurentniji nego Cagliari u Serie A. Bar do sad nismo bili.
  • Big Daddy
    650
    Kakva su ovo razglabanja oko ovog nekog crnca iz Cukarickog?!
  • Dragon1Warrior123
    3.1k
    Mislim da su Liga prvaka i Liga petica različiti draw za igrače. Mislim realno svi žele igrat ligu petice, ali liga prvaka je nešto posebno. Puno ljudi to nikad ne doživi, makar igrali možda 20 godina u tak jednom Cagliariu. Tako da ovisi šta je igraču prioritet u tom trenutku.
  • bluelions
    311
    Što se Roga tiče, neka nas Maric iznenadi.
    Sigurno neće preuzeti rizik da ga uvodimo u ritam, podižemo cijenu drugome.
    Možda su se već dogovorili oko eventualne cijene transfera.
    Ako ne, igrati će par minuta tu i tamo i neka bude šta bude što se Cagliarija tiče
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Ovo mi je bas zanimljivo kad se netko sa foruma igra sa igracevim financijama. Kao 300 tisuca manje vise,nije to neka cifra :rofl:
    Nista protiv tebe vec nemojte misliti da je to nikakav novac
  • Krizy
    42.2k
    Mislim da Rog svakako želi nazad, ulazi u HNL duele kao da je igrač koji se tek dokazuje, baš gori od želje da pokaže da nije igrač koji je završio s ozbiljnim nogometom.
    Liga prvaka je samo mali plus u svemu tome.


    Ovo mi je bas zanimljivo kad se netko sa foruma igra sa igracevim financijama. Kao 300 tisuca manje vise,nije to neka cifra :rofl:
    Nista protiv tebe vec nemojte misliti da je to nikakav novac
    BBB Mataa998

    Sam je rekao da ne bi imao ništa protiv ostanka, što pokazuje da mu novac nije u prvom planu. Pročitaj do kraja pa ismijavaj.
  • scooniepenn
    3.2k

    Ja se slazem s tvojim razmisljanjem po pitanju Roga. Ako ce Rog biti zdrav, a kako igra, izgleda i osjeca se jako sam pozitivan, on je klasa kakvih i u reprezentaciji nemamo za bacanje. Pravi Rog ako se nametne ove sezone moze nazad u reprezentaciju, u davljeniku Cagliariju ga ne vidim u takvom scenariju unatoc cinjenici kako Dalic nije najskloniji igracima iz HNL-a. Osim toga, Rog je kao i Pjaca odigrao i vise nego dovoljno sezona Serie A da ga povratak u istu i borbu za opstanak ne lozi pretjerano. Po svemu sto se moglo iscitati iz njegovih izjava i iz govora tijela uvjeren sam da se on vratio da bi ostao. Koliko je dobar mogli smo vidjeti i u pola sata protiv Qarabaga kad je pojeo njihovu vezu, a i jucer kad se u svakom potezu vidjelo da je to vrhunska klasa.
  • Dani Olmić
    186
    Pašalić opet gol zabio, mislim da nije zasluzio „sranje“ i kritike one, koji mu neki daju
  • scooniepenn
    3.2k

    Kakve veze on ima s nama i ovom temom 25.8? To je past tense, imamo Cordobu i Spiku i tu smo dobro pokriveni.
  • Dani Olmić
    186
    kaj to ima veze? I dalje se moze pricat o toj temi … „imamo spikica“ haha? Znaci nemamo nikog u biti… samo cordobu hahaha
  • Mlađi referent
    12.3k


    Dobro je Patrik, shvatili smo
  • Dzgšb
    776
    sorry na lajku slučajno jbt , Špikić i Cordoba rjeseni smo na toj strani , jbte kakav Pašalić 6 milijuna istrest za poziciju koju si već popunjen , špikić odličan početak sezone, bolje za 4-5 milijuna dovest gnezdu Čerin , to što je Pašalić tebi idol jbg stari
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions