• Mihaljević
    9.7k
    Ma kakav rotacijski igrač za napadača? Treba se dovesti relativno mlad igrač (20-23g) koji će se za budućnost nametnuti ispred Petka.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ma naravno, nego su mi komične ovakve izjave...Baš me zanima tko bi to riješio Rijeku na Rujevici ili Hajduk 2 puta na Poljudu (da, 2 puta, jer i druga tekma je riješena nakon njegove genijalnosti). Uostalom, uletio je umjesto Rileta desno dok smo čekali zamjenu, Petko je pravi kapetan, a ekipa se lako uzoholi i zaboravi tko je tko
  • Laugreano
    2.5k
    Kevin Carlos o kojem se dosta pisalo potpisao za Basel
  • Dinaminjo
    909
    Vidovica vratiti kao partnera Kuletu / Petku u 352
  • striko
    1.5k
    Ivan Šaranić u Emiratima, klub objavio.
  • Laugreano
    2.5k
    Da li nam jos vrijedi opcija otkupa?
  • Nogo
    3.5k
    Ivan Šaranić karijeru nastavlja u Emiratima❗️

    Mladi vezist Ivan Šaranić zaključio je svoju zagrebačku epizodu i karijeru će nastaviti u Ujedinjenim Arapskim Emiratima gdje je potpisao ugovor za Al Bataeh.

    Dragi Ivane, hvala na svemu i želimo ti puno sreće u nastavku karijere!

    FB-IMG-1724663027245.jpg
  • Nino Bule
    13.3k
    Sta nije saranic trebao u oleksandriju ?
  • Lynx17
    4.1k
    Ja ne kuzim zasto se prica o Rog vs Sucic, kao da oni nebi mogli/trebali igrati zajedno? Zasto?

    3-4-2-1 sa ovaj vezni red/"kutija" bi itekako mogao proc:

    Sucic-Misic
    Baturina-Rog

    A moze i u 4-3-3 takoder (ovisno o protivnika). Sucic kao sto je Brozovic igrao u Inter, naprimjer.

    Sucic je taman usao u reprezentaciju a neki bi ga izbacili iz prvi 11. :roll:
  • Omake
    2.4k
    na Oleksandriju padaju granate
  • Mr Anderson
    7.8k
    Ćutuk je tek iz kadeta prebačen u juniore kako bi igrao protiv starijih od sebe. Očekivati da nam on odmah bude 3. opcija u seniorima je malo preoptimistično.
  • E46
    608
    Ja sam misljenja da netko od dvojca Sucic/Misic treba izletit iz prve da se otvori mjesto za Roga jer dva teretnjaka su previse na terenu. U Bakuu bi startao umjesto Sučića Roga a za dalje bi rotirao Sucica i Misica sa Rogom jer Rog mora bit u prvih 11 jer nam je najbolji veznjak. I nema veze sto mozda ide na zimu meni je glupa logika, necemo razvijat Roga jer nije nas igrac, ako ce nam pomoci rezultatski neka igra.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ma mislim da će općenito biti tekmi za sve..kartoni, ozljede..ali da, ako je u pitanju samo ova tekma onda treba startati Rog. Kod Sučića moramo biti svjesni da neke stvari treba i istrpiti ako želimo dobiti igračinu. S tim da postoji opcija koja je gore navedena: 3-4-2-1 u kojoj igraju svi
  • Crni86
    3.3k
    Sucic je usao u repku, ali je isto tako u krizi zadnjih par tekmi. Valjda moramo gledat interese dinama? A to je da na dan utakmice moraju igrat igraci u najboljoj formi, a Rog je prema svemu trenutno ispred Sucica. I za Petra to nije nista lose, vec poziv da se trgne i vrati na stare staze. Nece ispast iz prve ekipe radi Pavica ili Vrbancica vec umjesto Roga koji leti terenom i da nije bilo ozlijeda tko zna u kojem od top 10 klubova europe bi ga gledali.

    Na kraju bit ce dovoljan broj tekmi za sve, nece sucic biti zaljepljen za klupu. Sigurno ako krene i sa klupe ce uc zadnjih 20-tak minuta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions