• Ivanmtk
    1k
    Na stranu emocija prema klubu i moja osobna prema njemu Kulenović je jedan prosječan HNL napadač. Ko Dabro ili Čop. Nije ni blizu razine kluba koji treba bit konkurentan u LP. Isto vrijedi i za Brodića, ali možeš imati jednog takvog u rosteru kao zamjenu za prvog napadača, ali dvojicu Dinamo ne trpi.
  • Patak
    2.9k
    Šimić apsolutno da. Ne znači da bi Kule patio zbog toga, jer dobra konkurencija je važna. Pa Kule sa 20 nije bio u nikakvim planovima. Roko može izrasti u top napadača jer je dovoljno mlad a već ima dosta iskustva. Pa ovaj Čerin sa 20g nije prepoznat, sad bi davali milijune za njega. Nije bio ni Oršić prepoznat sa 20. Sa Šimićem ne možemo pogriješiti. I sam da velim malog Roka je tata prvo u DIinamo doveo ali su ga poslali u otvorenu školu pa je otišao dalje.
  • San Lorenzo
    15k
    Respektiram Šimića vjerojatno više nego velika većina ovdje, ali sama ideja da možda postoji dilema ili trilema, Šimić ili Mierez/Carlos nema nikakve logike...kao prošle zime kad smo bili na klackalici između Koffi Kuaoua ili Pjera.
  • Daliban
    1.5k
    Vjeruj mi, Kevin Carlos nešto poput Obregona, ali razina više. Fizički dominantan, za bunkerice. Plus mlađi, a nije skup kao Ramon. Moja želja, a odluka je na Mariću.sanjinlego

    Ovo je dobra usporedba. Meni je isto bacao na Obregona, ali mislim da se Obregon bolje gradi u 16. Možda je Carlos razina više u drugim aspektima.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Moje pretpostavka je da se dilema odnosi ne na kvalitetu, nego na činjenicu da bi od ovih Šimić možda? jedini pristao grijat klupu Petkoviću, a i vodit borbe s Kulenovićem za tog drugog napadača.
  • nemapredaje
    3.1k


    Možda on bi, al mislim da bi mediji vršili pritisak da on mora igrati.
  • Common Sense
    796
    U prošloj sezoni napad nije ni blizu bio najslabija karika. I Kule i Brodić su dobili minute i značajno doprinijeli osvajanju prvenstva. Ne zaboravimo da su nam ne tako davno prvi napadači bili takvi kao Bećiraj, Hodžić, Sivonjić...
  • Noel
    5.8k

    Vidiš ja baš mislim da je Kule podcijenjen igrač. Istina je da sam i sam iz Travnog i da ga znam od djetinjstva ali usudio bi se reć nogometno bez subjektivnog dojma tanka je granica između recimo Ante Budimira i Kulenovića.. Sa tim da bi (ako bi morao birati između njih dva) dao svoj glas Kulenoviću prije Budimira u reprezentaciji.. Drago mi je da su u Dinamu išli gledat na produljenje ugovora jer je zaslužio. I radom i igrama i zalaganjem. Na stranu one "Zagrebački dečko" i "Travno Boys" baš je odradio na terenu drugi dio sezone vrhunski.
  • Mlađi referent
    12.3k


    “Talentirani sin legende Dinama doveden kao veliko pojačanje, a sad je zakucan za klupu!”

    100% si u pravu, to bi bila glavna zabava Olivariju i ekipi ove sezone
  • San Lorenzo
    15k

    Nevjerujem u scenarij u kojem mi plaćamo nekoga 2 milijuna eura da nam sjedi na klupi.
  • Neron53
    550
    Iskustvo nas uci da su nam u vecini slucajeva, prava pojacanja postali upravo oni od kojih se nista nije ocekivalo, oko kojih je sumnja i nevjerica bila gotovo stopostotna.
    Zato, ne zakljucujte i ne pljucajte po ekipi unaprijed, na temelju kojekakvih predrasuda .
  • Mlađi referent
    12.3k


    To i ja mislim

    Ali zato kaj smo Pjacu već platili 1.5 milijun, a dovodimo desno krilo za blizu 2 milijuna, mislim da će se uzet neki napadač koji nije tih kapaciteta jer šaltanje na dva napadača znači da nam ‘skupo’ plaćena krila nemaju mjesta.

    A Carlosu uz dužno poštovanje, ovo je bila tek prva dobra sezona, a ima 23 godine ( s tim da 14 golova meni i nije toliko impresivno). Ne bih žurio s njim pa ga smatrao toliko dobrim da može ozbiljnije ugrozit Petkovićev status. Dolazio je i Drmić s 25 golova u istoj ligi pa nije bio ni blizu
  • Droljo
    7.6k
    kaj smo Pjacu već platili 1.5 milijun,Mlađi referent

    Jel nije 750 000?
  • Mlađi referent
    12.3k


    Nije, dobit će Pjaca svoj dio kroz plaću valjda, koliko ja znam?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions