• Daliban
    1.6k
    Potpis. Kod nas je nešto drugačija situacija jer koketiramo sa sistemom s dva napadača, ali to je i problem. Mi koketiramo, ali nikako da pregrizemo koji će nam sistem biti prvi.

    Ako igramo primarno sistem sa dva napadača, onda nam je roster sa tri napadača i tri krila idealan omjer.

    Ako je primarno sa dva krila, onda nam je roster sa četiri krila i dva napdača idealniji.

    Sve drugo je pretrpavanje pozicije osim u slučaju razvojnih napadača i krila, ali u tom kontekstu bi nam bolje bilo da smo onda u rosteru ostavili Majića koji može pokriti obje pozicije.
  • Mali Zeus
    12.4k
    Nazvati Belog najvećom štetočinom u zadnjih, pazi 5 godina je stvarno vrh. Dobro da nije rekao 10 godina. Ma nazvati ga najvećom štetočinom uopće je baš poseban slučaj.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Bio sam prosle sezone na Rapid - Salzburg i mali Simic je promasio 2 mrtvaca da nije uopce opucao u smjeru gola. Poslije tekme naletim na skauta iz nasih krajeva, kaze za klub koji radi bi Sucica uzeo sutra, ali to zna od prije i nije zato morao dolazit, a da je ovo na kraju ispalo gubitak vremena.
    Ja kazem da me mali Simic razocarao, da je promasio cijeli gol u one 2 situacije bio bi manje razocaran od onoga sta je on svaljo. Odgovor je bio jako slican hazinom da ima vrhunsko odlaganje, radne navike, presing itd. No, ljudi Bozji pricamo o napadacu. Prva i osnovna stavka je krajnji ucinak. Ja ne vidim da on moze imat ucinak Petka na ekipu, a jos manje da moze podic toliko golgeterski ucinak da mu se razigravacki dio ni ne pika.
  • Haza
    4k
    Da me se krivo ne razumije, pod štetočina sam mislio na trenere, nisam mislio usporediti Bišćana s Vlatkom Peras ili Antolićem. Da se odmah ispravim, jer sam se krivo izrazio.
    Kao trener, po meni je Bišćan napravio kaos, a to bi vam potvrdilo dosta ljudi bliskih svlačionici. Otpisao je i marginalizirao određene igrače van svake pameti (situacija Kulen, a nije jedini), odbio je mogućnost dovođenja određenih vrlo dobrih igrača. Imao je mir za napraviti selekciju, a lik je cijelo proljeće forsirao Frana Topića, i još mu dao ugovor. Mi danas sanjamo ili nadamo se Pašaliću, on ga je imao na pladnju, ali ne samo njega.
    Bišćan je došao u specifično razdoblje za Dinamo, očekivalo se puno, napravio je krater, koji je prosječni Jakir uspio srediti.
    Bišćan je uz sve uzeo cijelu otpremninu, znam svi će reći imao je na to pravo, sve ok, ali po čemu se on razlikuje od drugih i zašto bi ga hvalili sad s odmakom?
    Nakon Dinama je vodio neke arapske klubove, niti jednog igrača Dinama nije uzeo, barem da nam olakša proračun (više nam je Leko pomogao;))
    Meni je jasno da je on favorit sjeverne tribine, ali nakon Aeka, kad sam vidio njegovu facu, kako je mrmljao sebi u bradu, to je iz aviona vidljivo da više nikad ne smije doći na mjesto trenera Dinama. Da je Bišćan ostao još koje kolo, ne bi bi prvaci bili.
    Da ne spominjem odgađanje tekme s Lokomotivom, stvarno mu je mandat u Dinamu bio dno.
    Darijo Šimić je dao otkaz, nije uzeo otpremninu, nije imao ovlasti za sportsku politiku, ispao je korektan.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Odgovorio je @Daliban, a i ti u principu.
    To je pitanje koji nam je sistem prvi.

    A po meni, ako odluka padne na 352 onda smo napravili neke druge stvari krivo i mogle bi se pojavit rupe, ali o tom po tom. Ne vjerujem da će to svakako bit kraju naš sustav. Po ostatku roka mislim da se ide prema 433, a i Jakir ju cijelu karijeru preferira.
  • NKDZ86
    1.4k
    Tako je, Bišćan, Šimić, Šokota i Marić su jedini javno u vrijeme apsolutne diktature i samovolje najveće štetočine u povijesti kluba digli svoj glas protiv načina na koji se klub vodio i stali uz navijače koji su tjerani sa stadiona. To im se neće nikada zaboraviti, na stranu to što neki od njih nisu pokazali po vama da su za Dinamo.

    Ali po meni apsolutno Šimić nije dovoljno bio u klubu i ništa nije mogao sam i svi su bili protiv njega. Jeste vi svjesni toga?

    Također, Bišćan je trebao bit 2 godine pa da vidimo di je kaj je, odgovorno tvrdim da bi bio bolji od Jakira i ne bi se blamirao u miki maus ligi u Europi i ne bi strepili do zadnjeg u hnlu.

    Klub je tu di je i oni su dali svoj obol u borbi za slobodni dinamo. Pazite na riječi.
  • dbut
    26
    Jutarnji pise da su odrzali sastanak Maric i Miskovic oko Pasalica...
  • Orc123
    7.8k
    Da je Biscan dobio kontinuitet ko Jakir ja sam siguran da bi mi sad izgledali jos bolje....ako se gleda ideja nogometne igre i realizacija iste on to puno bolje poslozi.....covjek jednostavno ne zna komunicirati prema van i to mu najveca mana i nema taj malo bahati stav koji ko trener mora nekad imati,....fali mu malo vjere u sebe ali znanja ima......
  • Mali Zeus
    12.4k
    Samo se nadam da se Marić neće ciganiti.
  • Haza
    4k
    Obzirom da sam uvrijedio neke zbog svog mišljenja prema Bišćanu, isprike, pokušao sam kasnije biti precizan.
    Nije tema pa ne želim spamati. Koji trener je unazad 5 godina bio gori od Bišćana, koje odluke je neki trener unazad 5 godina donio da su bile tako nelogične. Svi danas vičete Kule je naš Dinamovac, kako objašnjavate da ga je otpisao prije par mjeseci baš Bišćan.
    Šta je Bišćan kao trener dao Dinamu? Šta je dao kod procjene vrijednosti igrača, šta je dao u Europi, nije ispadanje od Aeka sramota, ali je on tad imao sve igrače na okupu (Šutalo, Livi, Ivanušec), a ispao je jer nije taktički mijenjao igrače.
    Ne znam dal' je i jedan trener toliko kmečao da traži pojačanja kao on, skoro svaku press konferenciju.
    On je meni ostao upamćen kao totalni flop, gori od Ante Čačića.
    Nisam uopće bacao paralele na neka crna vremena, kad se Bišćan borio za klub, nego isključivo je tema njegov trenerski period u Dinamu.
  • Paggini
    19.3k
    Samo se nadam da se Marić neće ciganiti.Mali Zeus

    Koja cifra bi nam bila ok za Pašalića? Većina ovdje bi dala, pretpostavljam, max 2.5 milijuna + 20-25% od idućeg transfera, što bih rekao da je i Marićeva pozicija.

    Ako Mišković to odbije, hoćemo biti cigani koji se cigane ili će Mišković biti klaun koji se preserava s cijenama igrača?
  • Mali Zeus
    12.4k
    Koja cifra bi nam bila ok za Pašalića? Većina ovdje bi dala, pretpostavljam, max 2.5 milijuna + 20-25% od idućeg transfera, što bih rekao da je i Marićeva pozicija.Paggini

    Ovod je neki dan bilo riječi da treba odmah dati 4 milje.
  • Paggini
    19.3k


    Daj odmah 6 milja da znaju svi u Hrvatskoj da imamo para i da ne jebemo živu silu
  • Orc123
    7.8k
    4 milja za igraca sa 6 seniorskih golova? Neka, ajmo dat 6 milja, za svaki gol po milju i jos 2-3 milje bonusa ili kroz postotak za 2-3 asistencije.
  • don
    5.5k
    neka, bolje da misle da nemamo para :joke:

    4 milja za igraca sa 6 seniorskih golova? Neka, ajmo dat 6 milja, za svaki gol po milju i jos 2-3 milje bonusa ili kroz postotak za 2-3 asistencije.Orc123

    Cordoba, igrač za kojeg si rekao da ti je dobar ili ti ga ok transfer ima 7 golova. Statistika nije mjerilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions