• Jos-Optimus
    2k
    Kulenović je negdje dobio priliku u kontinuitetu na ovoj razini? Jer ja sam vidio da strelovito napreduje kako je počeo dobivati prilike. Roko Šimić je punu sezonu bio prvi napadač dominantnog kluba i što je pokazao? Zašto mu ne produljuju ugovor? Pusti sarkazam, gledaj kako je. Kule nije ni prvi ni zadnji tko je kasno dobio priliku i pokazao što može, Šimić je očigledno limitiran, crveni tepih je imao pred sobom i kita labudova od svega
  • ZgDLions
    393
    Trebao bi biti barem jedan plavi devet iz zg.
    :grin:
    Brodić je 27 i logičnije je da ode.
    Ne kažem da je prestar, ali Kule ima 24 i čini mi se bolji pik za ekipu.
    Šimić se doduše rodio u Milanu, ali ko da je naš.
    1,9m, 20 godina, ponešto već igrao u nelošim klubovima i zabijao.
    Nije da nismo davali šansu puno gorima od njega, fino odgojen, pun radnih navika, ne vidim njega ni u kockarnici, ni zadnjeg pri dolasku na trening, ni u svadji sa trenerom.
    Mislim da sa tim pristupom i fizikalijama ide samo uzlaznom putanjom.
    Što bi rekli ako si nizak, nebuš naraso, ali neku mišićnu masu, okretnost, skok,udarac možeš sa dobrim trenerom puno popraviti.
    Ne bi se ja nabacivao superlativima, drvo, panj za njega.
    Dečko pošteno svoje gura, a dokle će doći bumo vidjeli.
  • E46
    591
    Nek bude taj plavi devet iz Zg Kule a nek oni nama eovedu Carlosa.
  • ZgDLions
    393

    Teveza?
    :grin:
  • Droljo
    7.6k
    Nama treba još jedan top napadač jučer! A ako ode brodić i prekjučer. Petko je u godinama kad su ozljede češće i znamo kako smo izgledali dok je bio out prošle sezone. Minuta će biti. Te fore da se nekome ne dolazi da bi bio drugi napadač itd su glupost. Pa tko ti brani da zabiješ 3 komada belupu kad dobiješ šansu? I sljedeći puta opet osijeku dva pa te nitko ne može stavit na klupu. Daj nam samo kvalitete
  • keppi
    193
    Kao i većina, podržavam prodaju Brodića i nadam se da će se ovaj transfer ostvariti.
    Mislim da sva trojica navedenih eventualnih pojačanja imaju svoje vrline i mane.
    Vidim da se najviše pljuje po Šimiću i neke stvari, prvenstveno o njegovoj upitnoj tehnici su manje više točne. Ipak, u prilog mu idu godine, a također se dobro sjećam da su se stoperi (istina u HNL) već s njegovih 17-18 godina odbijali od njega.
    On je po pitanju fizičke spreme zbilja jak i tu mi se možda nazire dobra kombinacija s Petkovićem koji u igri više razmišlja glavom i treba nekog fizikalca da realizira njegove ideje.
  • Jurki
    11.4k
    Nije da nismo davali šansu puno gorima od njegaZgDLions

    Bas zato kaj smo davali šansu raznim poluigracima imamo 500 igraca na platnom spisku koji gutaju milijune eura za apsolutno nist.
    Mislis da nebi trazio protekcije zbog starog? I da bi prihvatil rolu nominalno trece spice?
    Dal bi bilo fer prema Kulenu da se Roka gura i daje mu veca minutaza na konto prezimena?

    Jedine dve opcije su ispravne.. dopeljati upgrade u odnosu na Brodica (Roko to sigurno nije) ili instalirati juniora Čutuka/Koscevica pa nek polako skuplja iskustvo.
    A to kaj je ovaj "ko nas" bmk za to.
  • Droljo
    7.6k
    Dal bi bilo fer prema Kulenu da se Roka gura i daje mu veca minutaza na konto prezimena?Jurki

    Pogledati kaj sam napisao dva posta iznad.
  • Jurki
    11.4k
    sve stima kaj si napisal. I nitko mu to ne brani.. ali ak se Roko uz guranje nije mogel izboriti za glavnu rolu u Rbsu u nekaj malo jacoj ligi od hnla.. onda kaj mozemo ocekivati od njega?
    Dati 2 milje npr je ludorija malo jaca.
    Isto tak mislim da se njega gleda iskljucivo kroz prizmu njegova prezimena, a ne na konto njegovih nogometnih kvaliteta.
    Mislim da je bilo previse nepotizma u Dinamu.
    Njegov tatica nam je najebal Kacavendu.. ne treba jos i svojeg sineka zgurati u Dinamo na dobru kopanju.
  • Jaro
    7.1k
    Simic dinamu vrijedi tocno 0 eura, ako moze za toliko doci i neku "Soticek" placu - OK. Sve preko je bacanje love... Posto je ovo nemoguce, dalje...
  • ZgDLions
    393

    Imamo različit pristup, mene nikad ne boli k za naše dečke.
    Uvijek su mi oči pune suza od sreće kad neki naš dečko iz kluba krene dobrim putem.
    Mene manje više boli k za re latino afrikanere koji igraju bilo gdje, gdje dobe tri kune više.
    Čast izuzecima, ali prije bi da klub bude prepun naših dečki nego pun roster stranaca.
    Sad za Roka bude vrijeme pokazalo ko je u pravu, nebumo valjda sa njegovih dvadeset crtu podvlačili.
  • Droljo
    7.6k

    Slažem se. Nije ni meni šimić neka opcija. Da je đaba ne bih razmišljao ali davat neke miljone mi nebi palo na pamet. Bolje onaj iz švicarske. Sam velim tko god da dođe bude sigurno dobio priliku/e i na igraču je da to iskoristi. Mi prvu špicu nismo imali duuugo prošle sezone a ovi dva nisu kurca napravili. A sada nam je i godinu stariji. Nije petko sveta krava da ga se nemre izbacit iz prvih jedanaest sve da je i zdrav.
    Edit: preduhitrio si me
  • Jos-Optimus
    2k
    Ne govoriš valjda da je Roko naš dečko? Jer nije, nit je ikada bio. Kule je definicija našeg dečka i Dinamovca
  • bongo
    842
    Kule se pretvara u novog Mandžukića...ako treba igrat će i desno krilo i postati neizostavan u prvoj momčadi
  • Jurki
    11.4k
    svi bi mi htjeli da igraju samo decki iz nase skole.
    Ali to je nemoguce.
    Uostalom Roko nema apsolutno nikakve veze s Dinamom.
    I po cemu je to on nas? Nit je igral u Dinamu, a bome nije ni rođen u Hrvatskoj... tak da si fulal "ceo fudbal" s tom izjavom.
    Nas je i Špikic pa bi mu se drage volje svi zahvalili na pruzenim igrama i da napravi neki inozemni transfer.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions