• Brusa
    1.5k
    siguran sam da ne bi bio "zadovoljan" sa ulogom 3. napadača, kao što sigurno nije bio zadovoljan kada je bio 5. napadač, jer da je bio zadovoljan ne bi dogurao do tu di je,nego bi bio u rangu Denija Jurica. To što on ne sere preko novina, osobno ili preko menadžera, tate ili nekog trećeg, nego trenira , trudi se i radi, ja ne bi miješao sa njegovim zadovoljstvom ili nezadovoljstvom
  • Slush
    588
    Nepopularno misljenje.

    Zelim Roka Simica u Dinamu i to u napadu sa Petkom. Kule kao joker s klupe.
  • E46
    555
    Ekstremno nepopularno, po meni scenarij iz horor filma.
  • sanjinlego
    3k
    Osijek je imao ponudu 2,9 milijuna uz bonuse za Miereza iz Rusije (nije Lokomotiv). Htjeli su dogovor "nakon" Europe. Ramon odbio tu opciju.
  • Crni86
    3k
    Dolaskom Kevina Carlosa bi gledali na buducnost, da ovu godinu stasa uz petkovica bez velikog pritiska a onda iduce godine da zauzme poziciju prve spice.

    Samim time nas vise ne bi toliko bolila glava sto petko ima samo jos godinu dana ugovora.

    Simic mi je tip igraca kao kulenovic, svaka cast ali mislim da nam treba vise. A Miereza mislim da necemo dobit.
  • CastAway1986
    1.4k
    Brodicu hvala i sretno , sasvim solidno odigrao za ovo kratko vrijeme tu , Ujpest je preuzeo bogatas i tamo će imati duplo više novca nego Dinamu !

    Roko Šimić kao opcija, neznam , nikad nisam bio ljubitelj njega ali je još dovoljno mlad a ima solidnog iskustva čak i Lige prvaka , domaći je igrač i dinamovac koliko mi je poznato ..Nisam baš ni protiv njega kao treće opcije ..

    Carlos i Mierez , nemam osobno protiv Carlosa ništa ali uvijek biram Ramona..Iza Kevina je prva prava sezona u karijeri dao je 14 golova u Švici isto kao i Čelar koji je otišao za 2M u QPR ..Ne otimaju se baš klubovi za njega , Besiktas je slao upit htjeli ga dovesti kao rezervnu opciju a spominjao se u medijima i egipatski velikan Al Ahli..Mierez je u Hrvatskoj dokazano ime , ima kao i svatko svojih prednosti i mana ..Zajedničko im je to da se oba nisu baš iskazali u španjolskoj drugoj ligi..Na kraju krajeva mislim da ako dođe jedan od njih Kule biti treća opcija ali ruku na srce ima dosta utakmica u sezoni pa bi svatko mogao biti zadovoljan a može se igrati ponekad kao i lani sa dvije špice
  • don
    4.8k
    ako uspijemo dovesti Carlosa, Mariću i svima uključenima za transfer bi stvarno trebalo skinuti kapu.
  • NitkoBitan
    16.1k
    A Miereza mislim da necemo dobit.Crni86

    Ukoliko Mierez ne potpise novi ugovor sa Osijekom a ostane tamo onda se vec na zimu mozemo s njime dogovorit da dode kao slobodan igrac.

    Carlos i Mierez , nemam osobno protiv Carlosa ništa ali uvijek biram Ramona..CastAway1986

    Tu se negdje sa postignutim golovima (cca svakih 165 min) a Carlos igra u jacoj ligi + dosta slabije pozicioniranom klubu na ljestvici. Kao sto si rekao sa Mierezom znamo sto dobivamo dok ovog 4 godine mladeg jos mozemo usavrsit.

    Da ne ulazi u zadnju godinu ugovora Carlosa bi mogli samo sanjat.
  • Crni86
    3k
    Ukoliko Mierez ne potpise novi ugovor sa Osijekom a ostane tamo onda se vec na zimu mozemo s njime dogovorit da dode kao slobodan igrac.NitkoBitan

    Ako brodic ode sada, nama treba igrac odmah, a ne na zimu. Vidjet cemo sta ce se dogadati dalje, ali volio bi da nam je Carlos prvi pick pa tek onda mierez.
  • Keyser Soze
    9.8k
    Carlos je kapitalac za Dinamo, imati njega i Petka u ekipi znači da metemo cijeli HNL.
  • don
    4.8k
    Carlos >desno krilo>desni bek
  • Mihaljević
    9.5k
    20231111195909705.jpg
    Hvala Broda!
  • Maximo
    462

    Ovo su neke insajderske?:sweat:
  • Jos-Optimus
    1.9k
    Kule je bolji igrač od Šimića + što ne znamo koji mu je plafon, Šimić je svoj očigledno dosegao. Pa frajer kao prvi napadač Red Bulla nije mogao zabiti 10 golova
  • Lynx17
    4k
    Kule je bolji igrač od Šimića + što ne znamo koji mu je plafon, Šimić je svoj očigledno dosegao. Pa frajer kao prvi napadač Red Bulla nije mogao zabiti 10 golovaJos-Optimus


    Za Kulenovic, tko ima 24 god., jos neznamo mu plafon. Dok za Simica, 20 god., znamo da je svoj dosegnuo.


    0c169f68-8c60-4c62-afc4-16658a239041_text.gif
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions