• Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus Zato sam i napomenuo, zaista kod mene nije panika, ja bih volio da njima dole dođe i Džeko, tek onda bi to bilo rasulo epskih razmjera. Pitam zbog nas, zbog toga što mislim da možemo biti jači i ako želimo stepenicu više ipak je potrebno zavući ruku u džep. Hajduk mi nije ni u primisli. Duboko vjerujem da ćemo hladno biti prvaci, a Osijek lagano drugi.Jos-Optimus

    Ma gle, evo ti kažeš netko kome je dinamo plafon trenutno i ne žuri u 7. momčad Španjolske. Nije to baš tako lako naći. Tj. nije lako naći kapitalca koji onda ne bi išao dalje i na kome ne možemo zaraditi ili vrlo malo. Niti mislim da se traže igrači s prvom primisli na zaradu nego se pojačava momčad. Nisam ni mislio da ti paničariš nego je ovo općenito neka panika pomalo nastala da šibiciramo ili kaj god i šktarimo jer smo 2 igrača doveli koji su slobodni igrači. A nekima su hajdukovi transferi definitivno u primisli zato jer trenutno nemamo desno krilo i eto Marić traži igrače bez ugovora, a u igri je Cordoba za kojeg će se ako se sve dogovori platiti odšteta...

    Ili kaže NKDZ ne krade se pa imamo para. Nije sve to tak jednostavno. Plaće i ugovori se moraju racionalizirati, financijska slika da bude dugoročno stabilna, a ne sad imamo pa ajmo trošiti dok ima. Misli, malo karikiram al tako nešto.
  • Paggini
    19.6k
    Hoce li se ubrat koji euro za Saranica ili ga poklanjamo siromakima iz emirata?Dinamosaur


    Ni jedno ni drugo, nego se rješavamo trogodišnjeg visokog ugovora za igrača koji nije razina druge HNL.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Kažem, navodim primjere. Ali želim vidjeti da, ako ne iskopamo besplatan transfer, kupimo rang igrača RPG-a ili Mmae-a na krilu, to govorim. Čerina smo popušili jer smo šibicarili, to je činjenica.
  • Laugreano
    2.5k
    Pa potezi prijašnje uprave su i doveli do toga da smo sad u problemu. Jbt godinama smo imali 60+igrača pod ugovorom. Likovi koji nisu 90min skupili za dinamo, imali su placu preko 300k. Kredita ne pitaj koliko... Itd. Ima tu upucenijih od mene, koji ce ti bolje objasnit.
  • Sava Krpa
    266
    Ja bi i dalje prije uzeo Pašalića i to danas nego se kockao deset dana prije početka sezone sa skupim anonimusom iz Kolumbije.

    Nismo sigurni kako će i neki domaći dečko reagirati na Dinamo a ne juznoamerikanac. Da je Pasalic imao blistavu sezonu, nije ali da mi mirise na neku dobru kupovinu je.

    Nema adaptacije, jezične barijere, poznaje malte ne sve vezano za Dinamo, od očekivanja do načina igre.
    A najvažnija stavka u svemu tome je da nemamo vremena ni mogućnosti fulati sa najkriticnijom pozicijom u momčadi tik pred sezonu gdje nam ulazak u LP donosi ogromne novce a nudi nam se kao na pladnju.
  • Mr Anderson
    7.9k
    I to je to...histerija lagano kreće. Dugo se i izdržalo.
  • emilperska
    5.4k
    Ja sam još prošle godine hvalio i onu prijelaznu upravu i ovu novu da ne žele sudjelovat u HNL reketarenju. Pisao sam bar 20 puta o tome.
    Ali s ovim beskonačnim cjenkanjem u inozemstvu, miljun izdrkavanja s free agency, mi šaljemo krivu poruku. Šaljemo poruku da nakon prezimljavanja u Europi, osvajanja dvostruke krune, par godina u plusu mi smo na razini jogurta po pitanju transfera gdje gledamo samo kako ne platit odštetu.
    A misao na to je još gora kad znaš da te 2 solidne tekme (ili možda 1) u statusu nositelja, dijele od love do krova.

    Mariću netko mora objasnit da neće popit otkaz ako zajebe s 2 pojačanja i da je to sve dio posla.
    Mislim da je u njegovoj glavi borba u stilu da ako ode free agenta koji ispadne dobar, klub je na tome zaradio (odnosno uštedio), a ako kiksa ionako nije plaćena odšteta pa mu neće nitko ništa reć..
  • Mali Zeus
    12.5k
    I to je to...histerija lagano kreće. Dugo se i izdržalo.Mr Anderson

    Da. Ja čitam i ne vjerujem.

    Tj. vjerujem nažalost.

    Mislim, tko je vidio cjenkati se kad sređuješ transfer, ni pomisliti. Treba odmah pristati na prvotnu cijenu i bok, ajmo dalje. Taj Marić je fakat lud čovjek.
  • Patak
    2.9k
    Kakva histerija, oko čega?
  • Omake
    2.5k
    Predsjednik Deportiva Calia je sinoc potvrdio da klub od transfera Cordobe dobiva 53%. Od tih 53% će određeni postotak ići Atletico National da se pokriju dugovi. Po highlights, statistici i komentarima djeluje da je mali odigrao alibi utakmicu da minimizira šanse ozljede. Ništa još o potvrdi transfera. Random ljudi pišu da je ponuda Dinama 2,4, a arapska 3.

    Drugi dan odmora, bit ce postova na skaut sekciji, nadam se da neću popit ban.
  • Nino Bule
    13.4k
    Treba udarit šakom o stol, preplatit igraca i dreknut ajmo, samo tako se šalje poruka
  • vjeko1701
    7.9k
    Famozno dodavanje gasa?
  • MarK
    621
    Lagano mi ide na onu stvar i stajalište mnogih vezano uz Mmaea u stilu kao da smo doveli Salibu jbt. Ispada da smo ga preoteli ligama petice, a zapravo on može biti sretan jer mu je ovo u 28. godini najveći klub u kojem je igrao. 10 nastupa skupio za Maroko, a ne Brazil. 1.5 milijun vrijednost na tržištu. Sami sebe srozavamo kad se ovom igraču ovoliko veselimo. Pa ovo bi trebao biti najobičniji transfer kluba kakav smatramo da jesmo. Siguran sam da bi ovo i tovarčine bez problema odradile da im je trebao stoper. I ne, ne kažem da je igrač loš nego da pretjerujemo u veličanju ovakvih transfera.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Nevistić- Gabriel, Mmaee, Theo, Ogiwara- Mišić, Sučić, Baturina- pojačanje, Petković, Pjaca

    Filipović- Ristovski, Max, Torrente, Perković- Ademi, Rog, Stojković- Špikić, Kulenović, Hoxha

    Imamo doslovno dvije kompetitivne momčadi, imamo još Kačavendu, Brodića i sve ove mlađe lavove koji nadiru.
    Nismo prodali doslovno nikoga od nositelja. Momčad je godinu iskusnija i bolje razumije zahtjeve trenera.

    Imamo još mjesec dana do famoznog playoffa. Strpite se malo. Valjda je svima jasno da nam je potreban taj jedan igrač i uvjeren sam da će taj i doći.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Drugi dan odmora, bit ce postova na skaut sekciji, nadam se da neću popit banOmake

    Ne brini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions