• GOAT
    941
    Zivimo mi od prodaje ali i od rezultata kojeg nećemo imati ako se striktno držimo domacih igraca jer je i sam Marić rekao da ako nešto ne možemo proizvesti da ćemo uvoziti
  • Common Sense
    764
    Nizozemcima treba odgovoriti da za taj iznos mogu dobiti Emrelija ili Zagorca.

    Perković je meni totalna enigma i nevjerojatna je transformacija njegovog statusa u momčadi iz jedne krajnosti u drugu, u jednom trenutku je totalno na marginama, a u drugom je prvotimac. Bit će vrlo zanimljivo za par godina čuti odgovor od Bišćana i Jakirovića u čemu je štos.

    Ako se nekog u obrani trebamo rješavati, onda je to Perić. Ne vjerujem da će se ikada vratiti na onu razinu iz Bjeličinog i Mamićevog mandata, u godinama je i bilo bi idealno za njega odraditi koju sezonu u arabiji kod naših trenera.
  • Orc123
    7.4k
    kad cemo kojeg stranca platiti i trositi na njih koliko i na hnl zvjezdice onda cemo i dobiti za njih velike novce....mi vani kupujemo i dovodimo gotove igrace.
    Reko sam ti pogledaj sezonu pod Bjelicom i pogledaj kakav je mix bio i kako se isporucio rezultat i razvijali se ciljano igraci...
  • Time
    756

    Nisam rekao da se moramo striktno drzati naravno,ali npr. Perkovic bi trebao imati prednost ispred Torrentea zbog bas zbog prodaje .Perkovic uz 1 2 dobre sezone ide na 8 mil dok Torrente tu cijenu nikad nece stici.
  • Orc123
    7.4k
    a Torrente je star igrac?
  • Orc123
    7.4k
    mislim da nece biti danas predstavljen....
  • Time
    756

    Gdje sam ja napisao da je star,napisao sam da cemo uvijek prije prodati perkovica za vise novca nego torrentea.
  • Maki17
    212
    Ne treba ni odgovarati na takve ponude, zato i dođe Como sa 5 milijuna prva ponuda, jer smo prodali Ivanušeca i Livakovića za đabe. Treba postaviti standard da nitko ni ne dolazi bez 10 milijuna za igrača Dinama
  • GOAT
    941
    Prednost igranja mora imati bolji igrac, prvi cilj je rezultat i europsko natjecanje a tek onda ide prodaja. Jer ce cijena igraca rasti x2 brže igrajući ligu prvaka nego samo HNL
  • Blueshadow86
    1.5k
    Nadam se da su naši na ovu ponudu Nizozemaca odgovorili sa jednim "seen ". :wink:
  • Noel
    5.4k
    Ne bi Farisa Krkalića prodao za tu lovu. A kamoli Perkovića..
  • Jos-Optimus
    1.6k
    to sam i ja primjetio, svaka lopta je njemu na glavi, imam nevjerovatan osjecaj na prekidu...tako je Niko Kovač prije uvijek dolazio u šansu
  • Blue 67
    216
    Dajte ljudi uozbiljite se. Neki ovdje spominju bolje sad ubrat milju nego za godinu dvije ide besplatno.
    Za igrača kojeg smo jebenoj Istri dali 2 milje.
    Pa on bi valjda po nekoj logici čim je koračao u maksimirsku 128 trebao vrijediti 3.
    I sad nakon godine i nešto u dinamu gdje se pokazao i više nego solidnim ga treba pustiti očito napušenim Nizozemcima za džabe.
    21 godina, potencijal, reprezentacija, ako je vjerovati TM-u sa svojih 185 uopće nije nizak.
    Ove godine ćemo igrati bar jedan rang više natjecanje u Europi... 3 fronta svi će imati priliku uz to jedini Hrvat u našoj zadnjoj liniji, može pokriti beka što će mu po svemu sudeći biti zadaća i ove sezone. Ako ništa u njemu imamo i više nego solidnog rotacijskog igrača.
    Vjerujem da će ljudi u klubu pokazati stav i slatko se nasmijati na sve ponude ispod 5m jer to je po svemu sasvim realno. Pa makar kao što neki kažu na godinu išao besplatno u Rijeku. Mislim da neke stvari u startu treba postavit na mjesto. Pa makar ispali i prebahati jer za to imamo sigurno više prostora nego ovi koji podcjenjuju pa dođu s ovakvim ponudama.
  • Dinaminjo
    811
    Da li su novinari ista znali prije Zone?

    Ja mislim da nisu.
    I svejedno se vas 50 muha (da vam nemrem ljepse reci) zalijepi na clanak kao za drek koji i je
  • NitkoBitan
    15.4k
    Očekujem sada kroz 15tak minuta objavu.
    Tik tak :wink:
    Nogo

    Ma nemas ti pojma.

    Jedan je Miro :halo:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions