• Krezo
    44
    Cekam predstavljanje MMA vise nego zahladenje na ovih 35+ daj mi taj betonski blok u obrani
  • Päddy1
    78
    Prodaja Maura za oko 2 milja je sprdacina postena . Ali mislim da ljudi koji govore o torrentu opcenito misle njegov "sprint" koji je mozda maks 13 na sat haha ... A od modernog stopera se ocekuje i brzina, to mora cak bit brzina da se krilni igraci i napadaci mogu kolko tolko pratit..

    Al pricekajmo kako ce se sve razvijat
  • Patrik11
    164
    sucic je kod jakira u zrinjskome bio najvazniji igrac
  • Paggini
    18.5k


    U Dinamu nije bio do prije zimskih priprema, nakon čega se ustalio kad je dokazao svoju klasu. Nije Jakir došao i rekao da će mu Sučić igrati, nego je do toga došlo silom prilika.

    Da imam volje, preroštao bih Sucicev topic, dosta se pizdilo na Jakira zasto Sucic ne igra svojevremeno...

    Nije poanta u tome da je Jakir trenirao sucica u zrinjskom, to svi znamo, nego da nema preferans u Dinamu prema mladim igračima, osim ako se to dogodi silom prilika.

    Nadam se da će se to promijeniti u iducoj sezoni jer ovi klinci su spremni za minute.
  • Patrik11
    164
    Nije Jakir došao i rekao da će mu Sučić igrati, nego je do toga došlo silom prilika.Paggini

    kojom silom prilika???
  • Paggini
    18.5k


    Stari ne sjećam se točno niti znam osobno Jakira pa mi je pričao, ali Sučić mu do prije zimskih priprema nije bio prvi izbor.

    Od sile prilika odaberi - Ademi nije bio spreman koliko se mislilo da je spreman, Bulat je bio mekan i mislim da je povukao neku ozljedu, Ljubicic nije bio dobar...

    Tek od siječnja se Sucic potpuno ustalio u prvu ekipu, a jesenski dio je par utakmica igrao, par je bio na klupi, par ulazio s klupe.

    Odi na Sofascore pa si detaljno pregledaj koliko i kad je ulazio, poanta je da Jakir nije došao, rekao "da ovaj mali je buducnost" i gurao ga. U derbijima je prednost redovito davao nespremnom Ademiju, toliko o tome.
  • FrenchMontana
    614
    Dofuravaju se stranci i prica se o prodaji domacih igraca… stranci su potrebni sve 5, ali nadam se da ce se Vrba, Mauro i ostali etablirati u prvoj ekipi i da ih se nece prodavat za prvu ponudu od 3mil.
  • GOAT
    1.1k
    Kakve veze sto se stranci dovode? Vrba i Mauro će zaslužiti svoje minute. Nikome nista nije poklonjeno
  • Droljo
    7.6k

    Zašto ne ako ovim načinom budemo svake godine prvaci i dočekali proljeće u LP? Šta bi falilo? Samo repku nemoj spominjati. Bmk za repku
  • KaJJe
    174
    Mislim si prodajem Perkovića. Aj ok dobijemo 5, 6 milijuna pa budemo uložili u krilo... Kad ono kikiriki. I onda još smiješniji ljudi koji vele: ma super, bolje nego da grije klupu. A ko veli da je Torrente bolji? Najbolje da mi cijelu svoju klupu poklonimo, a Pašalića i slične kupujemo za 4 milijuna. Rukavinu poklonit onima koji bi nas izmuzli do zadnjeg centa ne kužim, ali s druge strane kužim da se nekaj pitalo i njega i njegovog starog pa ga nismo poklonili npr. Slavenu ili Istri ili Celju.
  • San Lorenzo
    15k
    Mauro i ostali etablirati u prvoj ekipi i da ih se nece prodavat za prvu ponudu od 3milFrenchMontana

    U prvih mjesec dana prijelaznog roka su već dovedena dva stopera, u momčadi je i dalje prvi stoperski dvojac iz prošle sezone...ja iskreno neznam kad bi se Mauro trebao etablirati i na kojoj poziciji.
    Ako ga se odluči ostaviti ok, ako ga se odluči prodati, isto ok, isti osjećaj kao za Bulata.
  • Orc123
    7.6k
    koliko je stranaca bilo u ekipi i u prvih 11 za vrijeme kad je Bjelica bio trener i kad smo igrali najbolji nogomet i isporucili najbolji rezultat i na tom valu jasimo i dalje? Jel je tad trpio razvoj igraca ili smo planski razvijali i kasnije bogato unovcili?

    Kakve veze jel je stranac ili domaci?
    Koliko Spanjolaca ima Real u prvih 11?
  • Time
    826

    Mi zivimo od prodaje igraca,Real ne.Stranca nikad necemo prodati za milijunske iznose zato sto nasi stranci ne igraju za svoje reprezentacije.
  • San Lorenzo
    15k

    Prije prijelaznog roka sam i sam govorio da ne bih želio nakrcavanje ekipe strancima, situacija je sad kakva je, jbg, ako ovdje imaš kojekakve kokošare, možeš savinuti kičmu njima ili tražiti dalje, mi očito tražimo dalje...iz perspektive rostera mogu shvatiti eventualnu prodaju Perkovića, kao što mogu shvatiti da nitko neće istovariti 5 milijuna eura za rezervog beka/petog stopera Dinama.
  • Nogo
    3.5k
    Očekujem sada kroz 15tak minuta objavu.
    Tik tak :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions