• Droljo
    7.6k
    Ne znam što se čeka ako je sve ok prošlo.
  • Päddy1
    78
    Nije valjda da je propao
  • CastAway1986
    1.4k
    pa i napisao sam da ne vidim da su njih dva bolji od Perkovica ..Po meni je Mauro puno veći potencijal
  • Pavinho
    37
    ako je danas potpisao vjerovatno snimaju video za predstavljanje...prije da ce sutra biti
  • Orc123
    7.6k
    Ljudi u klubu koji rade videa i to rade do 16h, ak je potpisao sad popodne kako bi mu stigli napravit video? Dosta pouzdan izvor mi rekao da je prosao lijecnicki uredno ... Onda se nadam da je tako. Nasi insajderi bi mogli znati vise....
  • NitkoBitan
    16.4k
    Nije valjda da je propaoPäddy1

    Nocas se ne spava mirno.
  • GOAT
    1.1k
    Mmaee najbolje da još nije prošao liječnički :)
  • CastAway1986
    1.4k
    neznam odakle ti da je bio najvažniji igrač kod Jakira, jedina istina je da mu je Jakir prvi dao pravu šansu da igra i to nakon prodaje Basica u Rusiju.Rekao bi da je važniji bio Rendulicu !
    s obzirom da je prošla sezona bila kakva jest dosta teška ne čudi me što Jakir nije davao previše prilike mladima
  • Nogo
    3.5k


    Napisao sam da očekujem, a ne da će biti.
    Ne treba mi ovakav ton nekog mulca.
    Bolje ne komentiraj onda post.
  • Doktor Kunić
    3.2k
    pao je na pregledu...
  • Droljo
    7.6k

    Na glavu nadam se
  • Haza
    4k
    Mene samo zanima, na temelju čega netko zaključi da je Perković bolji od Torrentea (jel to netko gledao Dinamo CSKA, pa je zaključak na temelju prijateljske?), ili zaključak, nećemo zaraditi na Torrenteu ništa. Logično, ex mladi španjolski reprezentativac nema potencijalnu prodajnu moć, a govorimo o prvacima Europe, i naciji koja ima najjače mlade uzraste unazad 20 godina. Svašta.
    Neću ulaziti u detaljne procjene kvalitete Perkovića (već sam ih rekao), ali su moje procjene podudarne s trenerima Dinama, koji ga ne vide kao prvotimca. Na kraju dana, mislim da čak isto misli naš SD. Isto tako, Torrente je zamjena za Perića, ne Perkovića. Defanzivan skok nam je bio problem prošle sezone...
  • hardek
    2.8k
    Ima šta novo po pitanju desnog krila? Ili čekamo dok Mišku ne padnu apetiti za Marca?
  • MarK
    516
    mene zanima zašto se dovodilo lijevog stopera kad već imamo 2? S tim da dolazi Mmae koji sa 188 cm može riješiti dosta problema u def skoku. Samo još jedan detalj vezan uz probleme def. skoka, da to možda nije dobrim dijelom uzrokovano s Riletovih 180 cm i lošim furanjem na Fabia Cannavara?
  • Jaki991
    119
    Jakir je perkovica u 30-ak tekmi prosle godine vidio kao prvotimca…

    odigrao je solidno kao bek, treba mu dat 15-ak utakmica u kontinuitetu na stoperskoj poziciji uz teofila il mmaeea pa cemo svi skupa bit pametniji oko njega… ako to nije to mozemo te pisljive pare i na zimu dobiti za njega
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions