• Niko1986
    87
    Hoće bit Mmaee danas?
  • i more je plavo
    979
    Dao bi ruku u vatru da je Perković bolji igrač od TorrenteaOsamŠest

    Ti uvijek tak na neviđeno ulažeš ?
    Lako zgoriš na taj nacin.
    Ja sam od Španjolca vidio malo, i to me nije uvjerilo da je bolji od Perkovica, ali jedva cekam sutra da ga vidim bar 60 minuta.
    Ali mora biti istine u tome da decko nema 16 ko Olmo kad je dosao, pa da je ostao neprimjecen svim klubovima Espane a extra je talenat.

    Nekak mislim da bu sutra/preksutra lakse utopiti Perketa nego Torrentea, ali daj boze da mi se samo cini
  • OsamŠest
    3.2k
    A eto ispada da su Cacic, Biscan i Jakirovic debili koji provode skoro 0-24 s tim igracima i znaju kakav je ko da to ne bi prepoznaliZg123

    Spretno si se pokrio s uvodnim komentarom jer je vrlo teško kontrirati na ovaj način.

    Neovisno o tome, ja u njegovim igračkim kvalitetama vidim reprezentativni potencijal. Uzevši u obzir lijevu nogu, te šanse mu se povećavaju, ako mene pitaš..
  • Sunja86
    1.1k
    Djelimo isto mišljenje.
  • OsamŠest
    3.2k
    Ti uvijek tak na neviđeno ulažeš ?
    Lako zgoriš na taj nacin.
    i more je plavo

    Nekad je u nogometu/biznisu i to potrebno, ali ovog puta ipak pričam o viđenom..
  • Tongo Doumbia
    3.9k
    teorija stoji da nas nisu trenirali Guardiola ili Alonso, ja tvrdim i da neće, haha. Kek možda, ali on je bliže rangu naših pobrojanih, nego ova dva. Jebi ga, kužim usporedbu, ali i mi sebi nekad utvaramo da smo veća elita nego jesmo.

    Taj "nije igrao ni kod jednog trenera", bar u mom slučaju, ide za ono da niti jedan trener, dobar ili loš, ne može i ne želi ići protiv sebe, pa da drži nekoga zakovanog za klubu tek tako.

    Ja mislim da su Maurove manjkavosti vezane uz neki psihološki aspekt. Takav mi djeluje dečko. Možda se varam, ali tko zna.
  • Teofil Kateran
    1.3k
    Ovo je sramotna ponuda, ali upitno je i koliko ima uopće istine u tome. Osobno ne bih pustio Perkovića nikako za ovu cifru, za to mogu dobit eventualno Denija Jurića, Mauro je vrlo korektno igrao na neprirodnoj poziciji, a potreban nam je kao i stoper, makar bio zamjena Torrenteu iako mislim da će Jakir imati slatke brige pošto će se stoperi sada definitivno morati posebno trudit za izborit se za poziciju.
  • Praskaton
    2.2k
    Zanimljivo mi je kako se uvažava misljenje i pravdaju odluke bivsih trenera kao i sadasnjeg kad to odgovara nekome.

    Al kad krene loša igra onda su treneri prvi na udaru kao neznalice
  • CastAway1986
    1.4k
    Sve što je dosad odigrao Mauro je odradio dosta dobro..Ne vidim da su Bernauer i Torrente toliko bolji da zaslužuju biti ispred njega.Lijevog beka isto solidno odrađuje..Posudba negdje nema smisla jer je u Istri dokazao da bez problema može igrati HNL na visokoj razini i bio je blizu transfera u Shaktar..
    Ponuda nizozemskog kluba je sramotna i ne treba se uopće razmatrati!
  • Omake
    2.3k
    Po Twitteru glasina da će Emreli u Nurnberg. Nadam se da je istina.
  • Mihaljević
    9.6k
    vidim da su Bernauer i Torrente toliko bolji da zaslužuju biti ispred njega.CastAway1986

    Perković je bolji od obojice.
  • Nino Bule
    13.3k

    Mmaee na 4 godine potpisao
  • don
    5k
    ne može crnac loš bit u Dinamu
  • Orc123
    7.6k
    Mauro je dobar igrac i definitivno treba igrat na stoperu ali iskreno totalno mi bezveze i cak zlocesto da se vec sere po Torrenteu kako je Mauro bolji kako je ovo kako je ono a niste ga posteno ni gledali! Isto takve napade trpi Max od samog dolaska i mislim da je totalno uspoređivat tko je bolji na stoperu on ili Mauro jer su obojica dobri i totalno su razliciti igraci tako da....Mauro zasluzuje priliku na stoperu ali ovo uspoređivanje je totalno bezveze i kenjanje po igracu kojeg smo doveli prije par dana!

    Da je ponuda dobra za Maura ja bi ga prodao ali ovo je sramotno niska ponuda pa je ne bi razmatrao ako ostane u tim gabaritima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions