• Crni86
    3k
    kad već imamo 2MarK

    Peric je ja mislim nazalost proslost sa svim brojnim ozljedama.

    A kaj se tice Maura, nama svima na tekmama izgleda dobro, ali trener i ostali djelatnici imajo sigurno mnogo veci uvid u Maurove sposobnosti kroz treninge. Meni je isto cudno sta kod ni jednog trenera nije odmah na startu zauzeo mjesto lijevog stopera, vise prilika na lijevom stoperu je dobio ove godine kad smo igrali sa 3 iza, a ostalo kad je igrao igrao je beka, mislim ds je samo na jednoj ili dve tekme odigrao lijevog stopera sa 4 iza. Ocito ima nesto sto mi ne vidimo/ ne znamo i zasto se procijenjuje da Mauro nece biti za udarnih 11 dinama na poziciji lijevog stopera. Ako se ta odluka donese, vrijeme ce pokazat da li je ona bila ispravna ili ne.
  • MarK
    516
    meni onako sa strane izgleda da Jakir ima svoje favorite koji će igrati pošto poto, ostali će uvijek biti u drugom planu ma kako dobro odigrali kad silom prilika dobiju minutažu (Max, Perković, moguće i Rog). Hladio bi on još uvijek i Nevu i Sučića ali su im pozicije deficitarne, a i oni su se ektremno dobro istaknuli pa ne može
  • Crni86
    3k
    ne bi se slozio. Max je ugrabio mjesto u prvih 11 u drugoj polusezoni, makar su brojni pisali da je otpisan. Rog je bio ozljeden?!?! Perkovic je igral, al je igrao ljevog beka ili ljevog stopera u 3, Perkovic se ni kod jednog prethodnog trenera nije uspio nametnuti tako da nije jakir prvi.

    Nevina pozicija je deficitarna, pa mogli smo na zimu vec vratit cavlinu da smo htjeli? Pa bogu hvala da igraju igraci koji su raspolozeni i u formi, a ne imena na papiru i ne vidim u cemu je tu problem. Kako objasnjavas da ce rile na klupu, ili ademi? Na kraju krajeva i hoxhu je posjeo na klupu kad je vidio da ga nejde. Krenulo se propitkivat trenera, a sezona nije ni pocela… (nisam bio fan jakira, al moje povjerenje je zasluzio dvostrukom krunom)
  • Jurki
    11.4k
    ne zelim biti Jakirov odvjetnik..
    ali to da igraju neki igraci posto poto.. to ti ne pije vode.
    Znaci prosle sezone je miksal, kemijal konstantno.. trazeci dobitnu formulu.
    Max je na proljece bil konstanta. Kulen je dobil minute, Brodic, klinci pri kraju sezone.
    Kad je stani pani onda iskusnjare igraju.. to je svugdje tak.
    Dobili su svi šansu.. to su cinjenice.
    Inzistiral je na Hoxhi.. kad ga nije islo.. igral je Vidovic.
    Da je tak.. mislis da bi svi igraci grizli sad na pripremama?
  • Jaki991
    119
    Slažem se, mislim da Jakir nije “Zlatko Dalić” tip trenera koji tjera neki inat da bi na kraju ispao pametniji od svih ostalih…

    Uostalom, njemu je najvise u interesu da igraju igraci u najboljoj formi… al volio bi da riskira sa kacavendom, vrbancicem i mikicem malo vise
  • Pop corn
    8.1k
    cak sam misljenja da je i Petko zasluzan sto prijelazni rok ovako dobro izgleda za sada, jer nebi me cudilo da je postavio ultimatum da se dovode instant pojacanja ako zele da on ostane.Žan

    Kako si samo saznao da je takav mail poslao u Upravu. Štoviše Petko ti sam sudjeluje na pregovorima i dogovara momčad. I još piše redoslijed pjesmi koje će se pjevati na sjeveru.

    Ironiju na stranu, dragi Žan, sportsku politiku ne vodi napadač kluba već sportski direktor kluba.
  • Time
    826

    Posto se osvrces na moj post,zakljucio sam da Perkovic vise vrijedi na trzistu od Torrenta(prema TM Perkovic je duplo vrijedniji),a ne tko je bolji ili losiji...to ce vrijeme pokazati.Njih dvojicu sam uzeo kao primjer stranog i domaceg igraca,slicnih godina,slicnih pozicija itd...i da su nam puno vece sanse prodati Perkovica za dobru svotu nego Torrentea.
  • austrijanac
    3.8k
    još piše redoslijed pjesmi koje će se pjevati na sjeveru.Pop corn

    Daj ga pitaj s čim otvaramo protiv Istre
  • Haza
    4k
    Koliko Perković vrijedi trenutno, najbolje pokazuje koliko nam se nudi za njega (i to neki bezvezni klub iz donjeg djela nizozemske lige). Isto tako koliko vrijedi Sučić, nam je pokazao talijanski Como.
    Da prošle godine je imao solidnu brojku tekmi, ali prvenstveno jer nismo imali lijevog beka cijelu sezonu.
    Mauro je igrao samo lijevog beka, i slažem se da mu to nije prirodna pozicija, nije da tvrdim da je loš igrač, samo sam dojma da on nema potencijal za neki top transfer, a nije kotirao dobro niti kod Bišćana niti kod Jakira, dva trenera koji gaje totalno različiti nogometni stil, što samo govori da možda igrač nema ono nešto.
    Ipak, smatram da je ponuda za njega u visini 2 mil eura uvreda, i za tu lovu ga ne bi dao. Međutim, s druge strane, onda, ako ga se ne vidi među 4 stopera, bilo bi ok da ode na posudbu, pa možda pokaže sve vrline koji neki na forumu ističu...
  • Päddy1
    78
    Zakaj mmae nije predstavljen danas?:( vjv sutra onda
  • Zagi
    7.4k
    Možda i bi za Maura bilo najbolje da ode negdje na posudbu, možda ne bi.
    Ali jbt, nismo mi udruga za razvijanje Maura Perkovića. Tko će nam igrati beka? Ogi je sve nešto boležlljiv.
    Mauro je dio rotacije,polivalentan i vjerojatno nije nešto preskup. Treba nam i to.
  • Captain America
    17.4k
    Theo, Mmae, Torrente i Mauro trebaju biti 4 stopera ovu sezonu. Theo je zvijer, ali treba voditi računa da je ipak u određenim godinama. Torrente je imao 2 teške ozljede koljena. Tu su se spominjale neke ozljede kod Mmaea. Čeka nas 50 utakmica, neke će se sigurno igrati u 352 formaciji i bit će dovoljno minuta za svu četvoricu. Vjerujem da Mauro može eksplodirati ove sezone kao stoper.
  • Brusa
    1.5k
    Možda i bi za Maura bilo najbolje da ode negdje na posudbu, možda ne bi.Zagi

    Mislim da nema što na posudbama on više raditi...uostalom platili smo ga 2 milje, igrao je dosta u prvih 11 prošle sezone, nije on više perspektivni klinac, posudba mi nema nekog smisla baš
    A kako je netko već napisao tu , stvari su se posložile tako prošle sezone da su u jednom trenutku morali igrati Boško i Perić, tako da tko zna što nas može još dočekati...
  • Zagi
    7.4k
    Da, nikad ne znaš kaj se može desiti.
    Jedino ako iz nekog razloga ne paše u klimu svlačionice, onda mogu razumijeti.

    Ali o tome ne znam apsolutno ništa. Puko nagađanje.
  • Haza
    4k

    Slažem se s tvojim rasporedom stopera, meni je Mauro definitivno ispred Perića (stalno ozljeđen) i Bernauera.
    Ali dojma sam da Jakir njemu neće dati prilike na stoperu, da mu se zato i traži klub, zašto je to tako, vidim da nitko od nas ne zna. Definitivno je čudno da smo platili stopera 2 mil eura da bi nam igrao beka, zapravo od početka je priča oko Maura jako čudna...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions