• dbut
    26
    Se zna kaj se tocno napravilo sa Rukavinom? Po objavi rekao bi da je raskinut ugovor, kaj to znači za 0€ u rijeku?
    Svaki put ovaj sere po dinamu a mi mu poklanjamo igrače, rade u osijek da su ga dali...
  • Zagabria
    251
    Cacic posto influncer.
  • vjeko1701
    7.9k
    rade u osijek da su ga dali...dbut

    2x gore
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Kao što je Marić rekao, nikada ti s ne možeš reći kakav će netko biti igrač s 15, 16 godina,Omake

    To i je istina ali me zanima samo kad smo vec kod te teme mali Belinho. Kruze neke price necu reci da su istinite da postoji strah da on nece nikada dovoljno narasti i da bi mogao fizicki zaostajati. Poznam sustav jednog profi kluba,financijski i rezultatski slabijeg od Dinama koji u svojoj akademiji ima nekakav sistem provjere tih mladih igraca,te navodno taj sustav jako dobro moze odrediti koliki je limit igraca sto se tice visine. Najvise to primjenjuju na mladim golmanima…
  • don
    5.5k
    Nakon nepunih 13 godina provedenih u Maksimiru, Gabriel Rukavina završio je svoju epizodu u plavom dresu i svoj će nogometni put nastaviti u Rijeci❗️

    Dragi Gabriele, hvala ti na svemu i od srca ti želimo sreću u nastavku tvog nogometnog i životnog puta.
    Ivdzo11

    zanima me objašnjenje ljudi koji su igraču koji ima još 4 godine ugovora dali papire i pustili ga besplatno u Rijeku..
    I nemojte mi s tim da ništa nije pokazao u Dinamu. Nije, što ne znači da neće u drugom klubu, ako ništa mogli smo prodati njegov potencijal samo.
  • Crusades1986
    11.7k
    ako ništa mogli smo prodati njegov potencijal samo.don

    Kome i za koliko novaca? Jel postojala neka ponuda za Rukavinu?
  • scooniepenn
    3.2k
    Ovo za Belinha mi stvarno nije jasno. U današnje vrijeme kad je medicina nevjerojatno napredovala zar je toliko apstraktno malog dovesti kod vrhunskog endokrinologa i vidjeti treba li se krenuti s hormonskom terapijom kako bi dečko izvukao maksimum što se tiče visine. U svijetu nogometa Messi je možda najbolji primjer, ali nije da govorimo o nuklearnoj fizici.
  • don
    5.5k
    Kome i za koliko novaca? Jel postojala neka ponuda za Rukavinu?Crusades1986

    Klubovima, ne znam za koliko, za koliko god i bila bi bolja opcija nego besplatno. Postojala je i na zimu i prošlo ljeto.

    Ponavljam, dečko od 20 godina, mladi reprezentativac sa ugovorom do 2028 godine.
  • vjeko1701
    7.9k
    To ti niš ne znači ako igrač ne želi tamo.
  • Crusades1986
    11.7k
    Teško je prodati nekoga nekim klubovima ako od tih klubova ne postoji barem upit za igrača, a da ne govorim o službenoj ponudi.

    Ako je istina da imamo 50% od transfera to je odličan posao. Mali do sada nije ništa pokazao, ako eksplodira u Rijeci, dio odštete će ići nama.

    Sigurno ćemo više tako dobiti nego da ga selimo po posudbama gdje ne može uhvatit kontiunitet.
  • don
    5.5k
    To ti niš ne znači ako igrač ne želi tamo.vjeko1701

    pa zato se hvala Bogu potpisuju ugovori i klub te može poslati na tribine do kraja ugovora, ili sjedi još 5 godina 'karijere' na tribini ili izvoli transfer ako se nisi nametnuo u trenutnom klubu. Poprilično sam uvjeren da ako postoji, jako je malo igrača koji bi izabrali sjediti toliko godina na tribinama i poslije toga igrali u 3. Slovenskoj ligi.
  • IvanS
    157
    ↪don To ti niš ne znači ako igrač ne želi tamo.vjeko1701

    Što znači da Frigan nije htio u Dinamo. Ili sada Mierez neće? Ili Gnezda-Čerin?

    Ima nešto i do tih Miškovića i sličnih... Nije baš da se uvijek pita igrač.

    Imam osjećaj da Dinamo pokušava uvijek biti maksimalno korektan prema svojim igračima pa nekako uvijek na štetu kluba izlazi igračima u susret.
    Ima nešto u onom "g" od gnk. :)
  • Jurki
    11.6k
    Ako je 50:50 buduci transfer. Super.
    Rijesili smo se jos jednog vrlo vjerojatno neperspektivnog nogometasa.
    Jos jedan gutač Dinamovog novca manje.
    Minus kaj je otisel u Rijeku.
  • IstinaZaDinamo
    2k

    Znas li da bi ga cijelo to vrijeme trebalo placati?

    Nije baš da se uvijek pita igrač.IvanS

    Mislis voznja u gepeku i te fore? Frigan i ostali su otisli jer su im ponudjene bolje place ili se nisu vidili u Dinamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions