• Patrik11
    164
    Jel danas predstavljanje maea?
  • Paggini
    19k
    Vidiš, meni je drastična razlika između Rukavine i Marina s jedne strane, a Halila i Ćorića s druge. Halilović i Ćorić su pokazali da imaju kvalitetu za seniore,Jos-Optimus

    Ne bih rekao da jesu, iskreno. Halilu i Čorkanu se sve podređivalo njima u ekipi, prolazilo im je punkurac toga što im ne bi prošlo da nisu u startu označeni kao "DESET MILIJUNA PRODAJA U NAJAVI", što su obojica bili.

    Da su ostale neke druge garniture, ne znam jel bi Marin i Rukavina prošli taj tretman jer nisu bili ni blizu takvi talenti, ali Halilović i Čorić itekako nisu bili spremni za ozbiljan nogomet, ni taktički, ni fizički a očito ni mentalno.
  • i more je plavo
    998
    Baš je čudno da zadnjih sezonu-dvije najviše spominje Dinamo kad se dogodi negodovanje njihovih navijača radi nečega.vjeko1701

    Ma meni nije cudno, jer se vec godinama provlaci teza da su oni Dinamova ispostava, klub u koji se zbrinjava Dinamov višak, i to na zadovoljstvo oba kluba i igraca.

    A navijaci kluba koji zeli biti velik u nekim svojim okvirima, ne voli kad se klub dozivljava kao ispostava direktnog konkurenta.
  • Maki17
    216
    Kaj je sa Perkovićevom ponudom, nitko ne komentira, valjda ništa od toga. Ako nije super lova želio bi da ostane, jedini Hrvat u prvih 8 u zadnjoj liniji( Perić je deveti a njega bi želio i da se riješimo jer je stalno ozljeđen)
  • Jos-Optimus
    2.1k
    uvijek se sjećam kako je Dani Olmo bez pogovora igrao juniorsku LP, a Ćorić kmečao zbog male minutaže u seniorima
  • vjeko1701
    7.9k
    A jbg, ima i Dinamo imidž pred navijačima kojeg mora održavat (konačno). Ne smijemo si dopustiti da netko javno stalne sere a onda privatno raditi ko neki frendići.

    Nisam za to da se klub vodi populizmom i da moguća reakcija navijača bude na prvom mjestu prilikom donošenja odluka. Al brate mili, postoji granica. On je dugo po njoj plesao da bi ju zadnjih godinu dana debelo prekoračio.
  • mali M
    5k
    slažem se, nitko ne brani Mišku da pokuša za čim više novaca prodat nekog igrača i tu mu nitko nije prigovarao. Na našoj sposobnosti je da ispregovaramo bolje uvjete. Ali... Miško zadnjih godinu dana ne vadi Dinamo iz svojih čubica. Trebalo bi mu spustit rampu na par godina pa neka vidi kako je to kad ne dobivaš Dinamove igrače.
  • Droljo
    7.7k
    ima sigurno nesto i do genetike koja je specificna za svako geografsko podrucje.Crni86

    Pa da nemreš naći 4 kršna ličana za stopere, zadnjeg veznog i špicu. Lagano 195 visine, 90 kila mišića i deri
  • Omake
    2.4k
    Kao što je Marić rekao, nikada ti s ne možeš reći kakav će netko biti igrač s 15, 16 godina, a upravo tada su se djeca u Dinamu označavali kao sljedeći Modrić, Mandžukić, Lovren itd, itd. Filip Brekalo, Tomislav Duvnjak, , Martin Baturina, Niko Janković, Edin Juraldžija, Tomislav Križmanić, Ivan Šaranić, Bartol Barišić i Antonio Marin. Za sve njih postoji par novinarskih članaka po kojima se tvrdi da će biti ne samo nositelji Dinama, nego i budući reprezentativci. Dobrom dijelu njih davani su veliki ugovori kojima se navodno pokazivalo da se vjeruje u njihov vanserijski potencijal. Samo je jedan uspio i uspio obući dres reprezentacije.

    Život i pogotovo novci mjenjaju ljude. NBA liga i NBA draft su odličan primjer kako je teško procjeniti nečiji potencijal. U SAD se djeca rangiraju od 12 godine. Tisuće ljudi ih gleda stotine puta svake godine. I tako do 20ete godine. I opet dođeš u situaciju da ti od prvih 5 pikova samo 1 bude All Star igrač. Je li to zato što je 1000 ljudi pogriješilo ili netko kada mu legne par milijuna na račun više ne grize kao što je grizao dok ga je baba čuvala i mater mu morala raditi 2 posla. Vjerojatno kombinacija oba faktora.

    Za Marina ne znam, Rukavinu sam više pratio, pogotovo ovaj period u Gorici. Vidi se da tu ima nešto, ali rijetko to pokazuje. Mislim da nitko s imalo mozga u glavi mu ne bi davao minute pored Pjace i Hoxhe. U klubu vjerojatno gledaju na Majića i Horvata kao veće potencijale u ovom trenutku. Najbolje je za sve strane da ode s tom 50% klauzulom u klub koji mu garantira dovoljnu minutažu, ako posudba nije opcija. Volio bih da to nije u Rijeku, ali kada se pogleda prošlost, to je opcija koja je donijela dosta dobrog svim stranama.
  • Ivanmtk
    1k
    Miško vodi Rijeku ko firmu, što ona odkad je privatna i je. Ne mislim da mu je Dinamo bilo kakav problem, nego osjeća da može dobit više za svoje igrače kad licitira sa Dinamom. Koristi nas za dizanje cijene. Sa njegove strane legitimno. Ono što mene smeta je šta mu se poklanjaju igrači. Miško bi sutra prodao Pašalića u Zvezdu, Hajduk, Dinamo nebitno kad bi došli sa 4-5 mil.
  • Ivdzo11
    4.1k
    Nakon nepunih 13 godina provedenih u Maksimiru, Gabriel Rukavina završio je svoju epizodu u plavom dresu i svoj će nogometni put nastaviti u Rijeci❗️

    Dragi Gabriele, hvala ti na svemu i od srca ti želimo sreću u nastavku tvog nogometnog i životnog puta.
  • Laugreano
    2.5k
    Miško voli parice, više nego lezba škarice.
  • Ivan0302
    449
    Ovo je po meni dobra odluka. Mislim da je imao dosta vremena za dokazivanje, a s obzirom da se nije nešto dokazao na posudbama ovo je jedino logično rješenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions