• JakovK6
    30
    Ne ne, nije stvar kocke ni alkohola ni treninga, barem za sad. Necu biti takav pa da vrijedam klinca od 18 godina. Jednostavno ovako kao sto sam rekao. Ima u nogama, nema u glavi a to je u velikoj vecini slucajeva presudno da postsnes top igrac
  • DiddyGuela
    1.4k


    U tvojoj glavi je realno Franjo Ivanovic ozbiljan igrac. Da ne privatiziramo temu... bilo mi je drago.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Nadam se da se okrecemo opcijama iz Championshipa ili francuske lige sto se tice pozicije desnog krila. Ako su "nase" opcije tamo isporucile vise od Pasalica u HNLu onda se nema o cemu dalje razmisljat.

    Uostalom cisto sumnjam da je iti jedna od tih opcija skuplja od Pasalica. Zahvaljivat cemo mi na kraju i Soticeku i Misku...
  • Doktor Kunić
    2.9k
    ne kužim. Nema problema sa kockom drogom alkoholom pa ni sa treninzima. Znači vrijedan je. Propuh je u glavi? Pa rijetko ko sa 18g je zreo čovjek budimo realni. Bitno da je dečko vrijedan i da radi, a sa godinama će i nogometno sazrijet
  • Patrick1996
    26
    po meni nikako opcija iz championshipa ne moze bit bolja od domaćeg mladog paše … igračina i po
  • E46
    235
    Po kojem kriteriju?
  • NitkoBitan
    13.6k
    opcija iz championshipa ne moze bit bolja od domaćeg mladog paše … igračina i poPatrick1996

    Nas mladi Pasa u HNLu zabija gol svakih 345 minuta. Ocajna statistika...

    Atiemwen je u Dinamu zabijao svakih 100 i nesto sitno minuta, cisto da povucem neku paralelu. Ovosezonska Rijeka je igrala mozda i najbolji nogomet tako da Rijeka ko Rijeka nije alibi.
  • Patrick1996
    26
    jednostavno po meni ima sve, ima odlicnu lijevicu, brz je, tehnicki je jak, ima odlicno vodenje lopte, moze dat iz svih pozicija gol, nametnuo se da je cak iz rijeke dobio poziv (po meni je trebao i igrat najkasnije protiv italije…), i uz to je naš decko kojeg treba forsirat i daljr formirat…

    Ovako bi doveo nekog stranca iz tek 2. engleske lige…. Neznas kaj ces sa njime dobit iskreno… moze bit pogodak ili totalna banana… a kod pasalica znas sta imas iako su uvjeti igranja u dinamu skroz drugacije nego u rijeci..

    Ali mislim da bi trio Pjaca-Petko-Pasalic bio grozan za protivnike…
  • Patrick1996
    26
    zato dto je imao fazu di ga bas nije islo… vjerujte mi, on bi bio pun pogodak i svaki cent vrijedan
  • Orc123
    6.1k
    govorimo o malo previse centi da bi vrijedio tolko nakon jedne samo solidne sezone u dosadasnjoj karijeri! 5mil eura je nebulozna cifra! Decko zabio 6 golova na pasnjacima hnl, protiv nas ga nije bilo skoro , a spominjani igraci ako dolaze iz Fra. 1. Lige ili Championshipa su definitivno jeftinije i bolje opcije, od samog iskustva pa do navike igranja teskih europskih utakmica.
  • Patrick1996
    26
    Ligue 1 mozda… Championship nikako

    A sve ovisi, ako je neki ligue 1 grijač klupe, to isto nista ne znaci onda…a 5 mil. po meni nisu puno za reprezentativca te razine i tog potencijala
  • NitkoBitan
    13.6k
    Ligue 1 mozda… Championship nikakoPatrick1996

    Po cemu je to Championship gori od HNLa? Nasi klubovi, izuzev Dinama, se ne bi dobro proveli u toj ligi.

    Ovako bi doveo nekog stranca iz tek 2. engleske lige…. Neznas kaj ces sa njime dobit iskreno… moze bit pogodak ili totalna banana…Patrick1996

    Navodno se radi o nekom tko je isporucio gol/asistenciju svaku drugu utakmicu. Cisto sumnjam da bi imao goru statistiku u HNLu.
  • Patrick1996
    26
    ako je to tako onda ok, zivi bili pa vidjeli… meni osobno pasalic prioritet a i siguran sam da ce se barem pokusat dovest ga ako nista drugo..
  • Daliban
    327
    Pa Kulenović bi bio odličan u Championshipu, s razlogom engleski klubovi tog ranga i zone ispadanja Premiershipa gledaju Kuleta već godinama. Ne treba precjenjivati takve lige samo zbog medija.

    Ima tamo igrača za Dinamo, ali moraju biti baš kvalitetno probrani. Problem je i što je to najrazvikaniji drugi rang na svijetu i sve što valja već ima napuhanu cijenu i uglavnom je pokupljeno od strane Premovaca.

    Što se Ligue 1 tiče, nas je prošle zime potrefio RPG, ali lako smo mogli završiti sa ćorkom. Njegova situacija je bila baš jako specifična i imali smo sreće da je pristao i da smo ga dobili besplatno. Onaj Koffi kojeg smo rušili na liječničkom prije dolaska RPG-a je bio užasan. Dragi Bog nam je u tom slučaju pomogao da na kraju završimo s igračinom. Neće svaki igrač iz Francuske dobro proći u Dinamu, naprotiv. Većina vjerojatno neće jer mi prosto nemamo novaca za kvalitetne igrače tih liga.

    Prolistao sam prije nekoliko mjeseci igrače po Ligue 2 i doslovno sam naletio na samo jednog koji bi bio zicer za nas, opet desni bek gdje smo sada pokriveni. Sve ostalo je, onako...
  • Patrick1996
    26
    tocno tako i ja mislim… pasalic bi bio lotto dobitak

    Jebes 5 milijuna… ako udjes u LP (sto je s takvim igracima i vise nego moguce) onda ces se smijat zbog tih 5 milijuna
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions