• Time
    638
    He will take the right step at the right time...jedino logicno da mu je Dinamo right step,ako Šišic misli da mu je prerano za napustit Osijek treba ga poslusati. Ja osobno se ne bih mislio sekunde...dao bih 5 milijuna i da ostane ovu sezonu na posudbi u Osijeku. Naravno nesto se pita i Osijek.
  • DiddyGuela
    1.4k


    Prijatelju, Bara je malo nervozan jer je izgubio pole position kod najpouzdanije krave muzare a konkurenti se jedino mogu nadati da ce im "susjedu krepat krava".
  • Daliban
    327
    Prijatelju, Bara je malo nervozan jer je izgubio pole position kod najpouzdanije krave muzare a konkurenti se jedino mogu nadati da ce im "susjedu krepat krava".DiddyGuela

    Sigurno da je i nervozan jer zasad nije uspio odnijeti veću pobjedu, ali već si je utabao stazu u Splitu za svaki slučaj. Međutim, da je Dinamo uistinu nedodirljiv, budi siguran da Bara ne bi piskutao po novinama. Vidim ja da ti vjeruješ da je Dinamo nedodirljiv neovisno o bilo kojem faktoru tako da nema smisla ulaziti ovdje u nekakve dubioze. Jedno je ideologija, a drugo je praksa.

    Najjači smo ikad. Zato smo se prošle sezone i obrukali u Europi, a titulu osvojili na jedva. Ako tebe vrijeđa kada netko kaže da je Dinamo aktualno slab, široko ti polje da vjeruješ što hoćeš.
  • DiddyGuela
    1.4k


    Nasa slabija sezona je i dalje sanak pusti za ovu nasu krvolocnu konkurenciju koju ti zazivas. Dupla kruna,KO konf. lige - to sve u sezoni u kojoj smo se skupljali usput... sanak pusti - FACT.

    A da ne pricamo o najmanje igranju skupina EL prije nego je sezona pocela.

    Previse igras FM, pomutilo ti je razum. Imas poprilicno izvrnutu sliku realnosti jer ti je jedini upecatljiv dodir sa nogometom drkanje po PCu.
  • modri7
    8
    Sanak je jer je konkurencija slaba a ne mi toliko jaki. Momak je samo realno opisao stanje stvari u klubu. Činjenica je da ili trener nije dokazao da je dorastao klubu ili nema kadar da provede zamisli jer nam je igra, realno, u većem dijelu sezone bila loša. Druga je činjenica da nam treba par ozbiljnih pojačanja, od stopera, veznog pa do desnog krila. To što se neki tješe i očekuju da će Stojković riješiti probleme na desnom krilu ili Sučić na zadnjem veznom je nešto drugo. A i Teophile je stariji za godinu. Nije sve tako crno, imamo jako dobar kostur ekipe (pod uvjetom da svi ostanu) ali je nadogradnja ekipe obavezna ako želimo iskorak u europi i manje stresa u prvenstvu. Podrška upravi u rezanju troškova i racionalizaciji, ali treba pripazit da nas bojažljivost i pretjerana štedljivost ne bi koštala napretka. Vidim i da se lome koplja oko Matkovića. Mali ima tek 18 godina, velik je potencijal i volio bih ga vidjeti u klubu kao zalog za budućnost.
  • Daliban
    327
    Previse igras FM, pomutilo ti je razum. Imas poprilicno izvrnutu sliku realnosti jer ti je jedini upecatljiv dodir sa nogometom drkanje po PCu.DiddyGuela

    Nisam u životu igrao FM.
  • DiddyGuela
    1.4k


    ...i to je nesto sto su SD i trener prepoznali i jasno iskomunicirali javnosti na presici uoci pocetka prijelaznog roka. Druga je stvar sto netko ocekuje da ce uprava dovesti 6 pojacanja u prva 2 tjedna prijelaznog roka dok btw traje Euro koji također utjece na nas i ostatak trzista oko nas.
  • JakovK6
    30
    Iz prve ruke znam da je Matkovic, bit cu pristojan, propuh u glavi. Sve stoji da decko u nogama ima ogroman potencijal, ali nazalost samo u nogama. Zapamtite, bit ce veci flop od Corica npr...
  • modri7
    8
    ma nije mi namjera kritizirat upravu. Samo realno sagledavam stvari. Dapače, podrška za provjetravanje svlačionice, ugodno sam iznenađen jer su pokazali ozbiljan interes za Gnezdu Čerina koji se dokazao na Euru, a i lijevog beka Dahla. I jer nisu išli u pretplaćivanje Šotičeka. On se još ima dosta dokazat. Nadam se da će Pjacu ozljede zaobić.
  • DiddyGuela
    1.4k


    Jel mozes malo detaljnije? Ne voli trenirat, pije,kocka... u cemu je tocno problem po tvom misljenju?
  • GOAT
    240
    propuh u glaviJakovK6

    Sva sreca da su ostali nogometasi intelektualci i akademici
  • Georg Koch
    4k
    Trebalo bi uzeti tovarima ispred nosa veliku zelju, a bome sigurno pojacanje Rodrigueza na LB (free transfer) :cool:
  • DiddyGuela
    1.4k


    Kritika je ok, nitko nema problem s tim. Druga stvar je srat i sipat pamet svakodnevno kako nista ne valja dok su istovremeno glavni dobavljaci informacija SN, Germanijak i "otvori novine".
  • Daliban
    327
    Kritika je ok, nitko nema problem s tim. Druga stvar je srat i sipat pamet svakodnevno kako nista ne valja dok su istovremeno glavni dobavljaci informacija SN, Germanijak i "otvori novine".DiddyGuela

    Razlika između nas je da ću ja reći da smo slabi kada smo slabi odnosno da smo jaki kada smo jaki, a ti ćeš uvijek vrtjeti svoju ideološku, striktno navijačku, priču o Dinamu koji je najjači u svemiru. Čiji su pristup i dispozicija povoljniji sagledavanju realne slike neka vrijeme prosudi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions