• Laugreano
    1.8k
    Ma to je samo rezervna varijanta, u slucaju da nas De Bruyne odbije.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    pa nije to bas samo tako. Dobrih igraca ima svugdje, nisu bas strojevi kao oni koji su najvise placeni, ali to ionako nije glavna stavka za slozit dobar tim.
    Pinto je dosao iz Rumunjske, Fernandes s klupe Bayera, Soudani iz Vitorrie, pa je ta ekipa zveknila Arsenal.
    Nama je bitno da igrac karakterno odgovara ekipi i da su mu vrline u skladu s nasim nogometom. Mane kao i uvijek pokriva momcad kompaktnoscu i onom svi za jednog jedan za sve.
    Do sada smo gledali po Japanu, Portugalu, Rumunjskoj, HNLu, pa klub ima neviden kontinuitet..
  • nemapredaje
    2.3k


    Misliš da klubovi premier lige ne kupuju igrače iz Championshipa? Grdo se varaš.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k

    Pa Barcelona i par drugih klubova iz Premier lige trenutno gledaju dovesti lika iz Hulla, koji je bio sedmi u championshipu.
  • Patak
    2.6k
    Pa kupuju samo oni su na izvoru informacija tamo, imaju skaute, kako njima Dinamo može parirati? Tj. kako može ugrabiti kvalitetnog igrača tamo prije njih?

    A Vittoria, Bayer nisu drugoligaši...ni Cluj.
  • nemapredaje
    2.3k


    Pa ako nećemo pokušavat nećemo ni pogoditi.
  • San Lorenzo
    12.8k
    Ako mogu birati, radije bih platio više za domaćeg igrača koji je u uzlaznoj putanji, nego za, karikiram, 28godišnjeg igrača Championshipa ili L2 koji je prije 2-3 godine vrijedio 12 milijuna eura, a sad vrijedi 2.
  • Jurki
    9.7k
    Ako mogu birati, radije bih platio više za domaćeg igrača koji je u uzlaznoj putanjiSan Lorenzo

    Koji je to domaci igrac koji bi nam bil pojacanje i prevaga na terenu?
    Za Ligu prvaka
  • Krizy
    38.7k
    Pašalić protiv Dinama, Hajduka, Osijeka i Lokomotive:
    15 utakmica 3 gola 1 asistencija

    6 golova u HNL-u.

    5 milijuna? Ne vrijedi više od 2.5 milijuna.
  • Omake
    169
    Michel Olise je francusko krilo koje je igralo drugu ligu engleske i to za Reading koji je završio 14ti. Pa ga uzme Crystal Palace, i tri godine kasnije ide u Bayern za 50+. Prosječna plaća u Championshipu je 800 tisuća i ta liga je bolja od velike većine prvih.
  • San Lorenzo
    12.8k

    Pa evo Pašalić je sigurno upgrade u odnosu na ono čime smo izgurali prošlu sezonu.

    Ja ću otvoreno reći da mi se onaj Marićev dio gdje priča o ciljanju 'igrača u problemima' djelomično ne sviđa, kažem djelomično jer mislim da postoji razlika između domaćeg igrača i stranca, Frigan, Moro, Šunjić, Smolčić je tip igrača kakve bi volio vidjeti kod nas...gomilanje ekipe strancima jednostavno nije moj đir.
  • austrijanac
    3k

    Po meni, znam da nisam mjerodavan, ali 2.5mil i postotak od Jankovića.

    A vjerujem da idu u tom smjeru.
    Ili Rukavinu im dat.
  • Jurki
    9.7k
    te sve koje si nabrojil su prinove..
    za Ligu prvaka to nisu pojacanja.
  • San Lorenzo
    12.8k

    A ti misliš da će netko tko dođe iz Championshipa, L2 ili japanske lige biti pojačanje za LP?
    Optimistično.
  • Haza
    1.6k
    Špikić ima ugovor oko 400 tisuća eura, ta lova sigurno nije kamen spoticanja ako će on otići dalje, problem je što ga Mario gura u Rijeku, a Miško ima plafon na 250 tisuća eura godišnje. Špikić po meni nema neka ekstra primanja, čak za tu lovu isporuči za HNL ok rezultat, iako je evidentno da nije klasa, da ne radi razliku na terenu, i da neće značajno napredovati.
    Bilo bi idealno da ga se riješimo ovaj prijelazni rok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions