• MarK
    335
    Ali oko Pašalića se pokušava, bez obzira što se Mišković pravi Englez.Haza

    To želim čuti. Drago mi je da je uprava svjesna da je igrač pojačanje i da se trude. Def. nije lagan transfer tako da nema veze ako ne uspije. Puno bi mi teže palo da nisu ni pokušali. Palac gore!
  • Facke
    2.8k


    Nek Tironi samo pise. :wink:
  • Nino Bule
    12.2k
    Haza

    Konkurenti su nam. Prije su bili više-manje samo formalno, ali unazad nekoliko godina su se stvari promijenile
    Daliban

    Pa vise smo surađivali kad su nam rijeka a pogotvo osijek puhali za vratom nego sad, prodali nam bockaja dok se osijek borio za titulu sad grčevito lovili cetvrto mjesto i odbijaju razgovarat s nama, prica ti ne drzi vodu
  • Daliban
    327
    Pa vise smo surađivali kad su nam rijeka a pogotvo osijek puhali za vratom nego sad, prodali nam bockaja dok se osijek borio za titulu sad grčevito lovili cetvrto mjesto i odbijaju razgovarat s nama, prica ti ne drzi voduNino Bule

    Gledaj na duži vremenski rok. Partikularna odstupanja ne mijenjaju opći smjer kretanja. Što su klubovi konkurentniji i što su svjesniji da imaju realnu priliku potući se s Dinamom, ta kompetitivna logika koja vrijedi i u drugim ligama će sve više vrijediti i kod nas.

    Svi naši konkurenti ne ciljaju samo na jednu titulu nego na dugoročnu poziciju i razbijanje Dinamovog primata nad HNL-om. Dok taj primat nije bio pod upitnikom, stvari su bile drugačije. Sada je Dinamo relativno slab, a to je ujedno i moment u kojem će konkurenti najjače gristi.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Sada je Dinamo relativno slabDaliban

    Molim objasnjenje ovoga.
  • DiddyGuela
    1.4k


    Nema Mamića, sta i ti pitas gluposti!
  • Kaktus Car
    421
    Sada je Dinamo relativno slab, a to je ujedno i moment u kojem će konkurenti najjače gristi.Daliban

    U kojem svemiru je Dinamo trenutno relativno slab?! Čak ni trener nedorastao zadatku nije mogao popiknuti klub...

    Konačno se u klub počelo uvoditi red, do Lige prvaka je samo jedan korak, igrački kadar je pristojan i s par pravih pojačanja na par pozicija može se ciljati na dobar rezultat u Europi (uz osvajanje prvenstva koje se podrazumijeva).

    Koje su to točno slabosti koje bi "konkurenti" trebali iskoristiti?
  • Daliban
    327
    Molim objasnjenje ovoga.IstinaZaDinamo

    Ne razumijem što se ima objašnjavati. Slaba momčad, novi ljudi koji još nisu uhodani i tek trebaju skupiti iskustvo, štednja i smanjenje budžeta. Prema van, to je slika slabosti i suparnik će napasti.
  • Praskaton
    2k
    Pašalić za 3mil ili Matkovic za 5mil ? Kad bi mogli birat.

    Uvijek bi izabrao Matkovica a za desno krilo bih svjesno išao u rizik na jeftinije pojačanje.
  • Lynx17
    3k
    Meni je osobno Matković jako zanimljiv, strašna kretanja, fizičke predispozicije top, odličan udarac (strašan je gol dao Hajduku), izuzetno školovan napadač, on je najtalentiraniji napadač Hrvatske unazad 10 godina. Neka me netko ispravi ako je netko bio talentiraniji.
    Za razliku od Pašalića, koji nema uopće ozbiljne ponude, osim one iz Katra, Matković uistinu ima top ponude i sve se kreću oko 5 milijuna eura plus bonusi (niti jedna nije bila 7 milijuna).
    Jedina prednost Matkovića što ima izuzetno pametnog menadžera, kojem je razvoj igrača na prvom mjestu (Marijan Šišić), i vjerujem da bi on htio gurnuti igrača u Dinamo, međutim, stvara se histerija kod nekih klubova na spomen Dinamo, i Rijeka i Osijek iz nekog bolesnog razloga nama pokazuju mišiće, rugaju nam se, a mi njima svake godine damo džabe igrača ili posudbu gratis.
    Mislim da bi možda Osijek pristao na 4 milje plus neki veliki postotak od idućeg transfera, ali sumnjam da bi mi to platili...štoviše, nisam čuo da se nešto kotrlja na tu temu.
    Haza


    Ovo je Sisic rekao prije par mjeseci:


    Najbitniji dio:

    "He will take the right step at the right time."
  • Zagi
    5.9k
    Aha od tuda Gvardiolov komentar za Matkovića kao najvećeg talenta ili kaj već...
  • Noel
    4.4k

    Ma nee,Gvardiol osim što uživa u slobodno vrijeme sa Osmanom Hadžićem gleda i u Manchesteru preko live streama Osijekove talente..
  • Lynx17
    3k
    Moje nogometno znanje ce ozbiljno doci u pitanje ukoliko Matkovic ne postane vrhunski igrac. Mislim da i laik moze vidjeti da mali ima ono nesto.Papastrumf

    Nisam dovoljno gledao Matkovica da bi dodao svoj zakljucak, ali po ono sto jesam, stvarno obecava.


    Medutim, slusajte sto jedan skaut o njemu kaze:

  • Daliban
    327
    U kojem svemiru je Dinamo trenutno relativno slab?!Kaktus Car

    Vama kao da treba sve objašnjavati. Otvori koji put novine i ubrzo će ti postati jasno da su raznorazni akteri namirisali krv na Maksimiru. Zato nas svi gledaju opelješiti, zato je i Bara najednom toliko direktan i agresivan. Svi osjete, samo se na ovoj temi ljudi prave Englezi jer imaju potrebu konstruirati nekakve teorije zavjere i prozivati ljude mamićevcima. Naši konkurenti, kao i Bara kao agent, gledaju svoj interes i kada osjećaju da je klub slab jednostavno će jače zagristi da otkinu veći komad kolača.

    Imali smo donedavno maltene krizu upravljanja i sada su novi, ali zeleni, ljudi došli u klub. Otvori knjigu i uoči obrazac koji se ponavlja kada u turbulentnim okolnostima neki mladac naslijedi tron. Može taj mladac ispasti Aleksandar Veliki, ali to se ne zna unaprijed.
  • Nino Bule
    12.2k
    Partikularna odstupanja ne mijenjaju opći smjer kretanjaDaliban

    Opci smjer kretanja je taj da su mađari filali klub parama i dovodili bjelicu i placali velike odstete (npr lovric) a sad su srezali troskove i okrenuli puno racionalnijem poslovanju, rijeka se doslovno prodaje jer misko nema ambicije ni zelje vodit vise nogometni klub, sve sto si napisao u ova dva posta nema nikakvog smisla
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions