• Noel
    4.4k

    Uvijek isti ljudi. I ovdje na forumu i novinari svi su dio istog teama. Oni sad čekaju bilo kaj da mogu pljuvačinu bacit. Mislim da je njih najviše zabolila dupla kruna i playoff Lige Prvaka. Morali su izmislit slučaj Belinho da bi srali po novoj upravi. 3 dana traje prijelazni rok već su prozvali upravu ne sposobnom. Takve što dalje od kluba jer imaju iskrenu ljubav prema Dinamu jednako nuli.
  • dzis
    651
    Petkovic

    Pjaca Baturina Pasalic

    Mokri snovi
  • Ludovic IX
    6.2k
    Iskreno, ovakve mirine objave su zapravo sranje. Klub se trudi da nešto napravi, malo obavijeno tajnom i onda netko tko je blizak klubu to objavi dva tri sata ranije. Pa i pop je ovdje i vjerojatno može odgovoriti na većinu naših pitanja trenutno ali ne smije.

    Više cijenim mirinu objavu kad demantira nešto nego kad sjebe klub i objavi nešto prije službene objave.. može i u nepopularna, što se mene tiče.
  • DokNaTerenuSrceOstavljas
    40
    Miro je objavio pola sata prije i vecina ne cita forum tako da nema nikakve veze
  • PlavacZRima
    286
    vjv manji udio Dinamovih navijaca prati forum, svi koji sudjeluju u ovim raspravama zele inside info,oni koji ne zele ni ne citaju Zonu tako da je njima sve obavijeno velom tajni kaj se tice transfere. Nemoj nama tu uzimat zabavu
  • Yery
    85
    Šefe onda ti nemoj pratiti forum . Miro samo jako hoćemo još novih vijesti. :)
  • Haza
    1.6k
    Raul Torrente je danas bio u klubu sa menadžerom Zoranom Terzićem, sve je dogovoreno, vjerojatno sutra predstavljanje.
    Naš SD je oduševljen s Raulom, skroman dečko, igra za malu lovu, a svi od njega očekuju čuda.
    Ja ga nisam gledao.
    Matković nije realan.
  • Lynx17
    3k
    Raul Torrente je danas bio u klubu sa menadžerom Zoranom Terzićem, sve je dogovoreno, vjerojatno sutra predstavljanje.Haza


    Jesam jedini koji je prvi dio citao i mislio sebi "nemoj me jebat!" ? (kao da je sve islo u kurac)
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Matković nije realan.Haza

    Po meni taj Matković nije pokazao osim protiv nas nista specijalno da sad se treba trgat, i dalje je potencijal, sve to stoji, al ne bi ga čak možda ni uzeo prije recimo Sotičeka. Vjerujem da bi Osijek tražio puno više nego Loksa za svog pulena.

    Ovi koji govore da je bolji od Pašalića jer je mlađi i potencijal, za iste te je Kaneko bolji od Sotičeka, nema veze što Kaneko je u 27.oj godini i vrhuncu karijere i nije nesto posebno pokazao(a dobio je šansu) nego Sotiček koji ima 20 godina i također je potencijal i imao je bolju sezonu.
  • Zagi
    5.9k
    Po meni taj Matković nije pokazao osim protiv nas nista specijalno da sad se treba trgat, i dalje je potencijal, sve to stoji, al ne bi ga čak možda ni uzeo prije recimo Sotičeka.Navijač Dinama

    Ma lud si. Terorizirao je Rileta.
    Stoji da bi puno više koštao.
  • Kruno
    254
    Iz Osijeka samo Miereza uzeti ostalo nam ne treba.
  • Haza
    1.6k
    Meni je osobno Matković jako zanimljiv, strašna kretanja, fizičke predispozicije top, odličan udarac (strašan je gol dao Hajduku), izuzetno školovan napadač, on je najtalentiraniji napadač Hrvatske unazad 10 godina. Neka me netko ispravi ako je netko bio talentiraniji.
    Za razliku od Pašalića, koji nema uopće ozbiljne ponude, osim one iz Katra, Matković uistinu ima top ponude i sve se kreću oko 5 milijuna eura plus bonusi (niti jedna nije bila 7 milijuna).
    Jedina prednost Matkovića što ima izuzetno pametnog menadžera, kojem je razvoj igrača na prvom mjestu (Marijan Šišić), i vjerujem da bi on htio gurnuti igrača u Dinamo, međutim, stvara se histerija kod nekih klubova na spomen Dinamo, i Rijeka i Osijek iz nekog bolesnog razloga nama pokazuju mišiće, rugaju nam se, a mi njima svake godine damo džabe igrača ili posudbu gratis.
    Mislim da bi možda Osijek pristao na 4 milje plus neki veliki postotak od idućeg transfera, ali sumnjam da bi mi to platili...štoviše, nisam čuo da se nešto kotrlja na tu temu.
  • Daliban
    326
    Matković u nekom konkretnom smislu nije pokazao puno. Ima dobar omjer golova za klinca, ali nije da je razvalio ligu ili nešto. Ono po čemu je Matković ostavio najveći utisak je streloviti napredak od debija do kraja sezone. U početku malo pogubljen, relativno šlampav, a na kraju sezone sasvim oprečna pojava. Ako je to putanja kojom će se nastaviti razvijati kroz narednih par godina, neupitno će postati igračina.
  • Paggini
    11k
    Haza, miljeniče ove teme, reci ti nama gdje smo sa Mierezom? Premalo se priča o tome, što mi miriši da se kuha nesto hehe
  • ShanKu
    454
    Eto.. lijep dan za Dinamovce :clap: Kule, Pjaca, godišnje ulaznice.. lakše se živi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions