• Crni86
    1.6k
    druže ima li kakvih pomaka oko Marca ili stvarno nema pregovora kako je misko izjavio?
  • Captain America
    15.3k
    Haza, imaš li info koja su to krila koja je Marić našao u Championshipu i Ligue 1?
  • Daliban
    327
    ...međutim, stvara se histerija kod nekih klubova na spomen Dinamo, i Rijeka i Osijek iz nekog bolesnog razloga nama pokazuju mišiće, rugaju nam se, a mi njima svake godine damo džabe igrača ili posudbu gratis.Haza

    Konkurenti su nam. Prije su bili više-manje samo formalno, ali unazad nekoliko godina su se stvari promijenile i ti klubovi su namirisali krv i svoju priliku. Normalno je da neće biti slobodnog poslovanja među konkurentima, to je poput međunarodnih odnosa.
  • don
    2.6k
    po slobodnoj procjeni, nekih 5% navijača Dinama čita forum tako da to nema nikakve veze. Samo preskočiš post.

    Udri Miro i Hazoooo
  • ShanKu
    454
    Nema mi dražeg nego kad takvu :fire: informaciju pročitam direkt od kluba...
    Nego.. Moj prvi post ovdje na zoni je bil, kad je bil prvi put spomenut Marko Rog, tako da sad očekujem jako puno ove sezone od obojice
  • keppi
    137
    Konačno neko osjetnije pojačanje, lakše se diše. Ipak, po meni ključni i jedini teško zamjenjivi čovjek je Petković....nadam se da će i iduće sezone biti s nama.
  • dzg717
    962
    Cekajte slusam malo Brekala u podcastu, Andy Bara nije njemu menadzer vise? Haha sori ako je kriva tema
  • Navijač Dinama
    7.8k
    nadam se da će i iduće sezone biti s nama.keppi

    Koliko ima istine zapravo u tome da on stvarno ide, ili je patka obična?

    Nadam se da uprava radi na novom/boljem ugovoru ako nisu već, jer realno od igrača i golmana, ako je itko zaslužio uz Kuketa i Nevu, Petković je 100%
  • Heisenberg1986
    164
    Najvažnije je iz brekalovog intervjua da je mogao ići u grcku i u tursku na posudbu, a odabrao je hajduk.
    Sjebali su ovi iz dinama transfer možda, ali on je imao i druge opcije, a odabrao najgoru, neka ide u kurac.
    Još kaže da je ponosan na sebe što se odvazio na to, puj
  • Papastrumf
    10.8k
    Moje nogometno znanje ce ozbiljno doci u pitanje ukoliko Matkovic ne postane vrhunski igrac. Mislim da i laik moze vidjeti da mali ima ono nesto.

    Sto se tice insajdera, veliki je problem ako je netko od navedenih zaposlenik kluba ili surađuje s klubom, a to se uz malo truda lako moze saznati.
  • Haza
    1.6k
    Brekalo je navodno sve dogovorio s Besiktasom.
    Oko Marca Pašalića se nije ništa pomaknulo, nije baš tržište sada toliko aktivno da se na dnevnoj razini sve mijenja, sjetite se kad sam napisao da Raul dolazi, tek sutra će formalno biti predstavljen. A on je bio jednostavan transfer (istekao mu ugovor).
    Ali oko Pašalića se pokušava, bez obzira što se Mišković pravi Englez.
  • CrouchTomislavgrad
    103
    Upravo je Brekalo rekao da se vraća u Fiorentinu i da se nada da će se nametnuti treneru novom.
  • Crni86
    1.6k
    a zna li se sta oko ovih krila o kojima je tironi danas pisao (engleski chsmpionship i francuska ligue 1).
  • Haza
    1.6k

    Vidjet ćemo, možda ni on ne smije odavati detalje, ali sam čuo da je s Besiktasom dogovorio osobne uvjete, možda je zapelo na klubovima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions