• Orc123
    6k
    Jao ljudi moze igrati Stojke to ali...covjek se vraca nakon ozljede. Ja doslovno nezz ni jednog igraca koji se odmah nakon potrganih kriznih vratio na stari nivo? Pa ne postoji! Uvijek slijedi godinu dana laganog vracanja kroz tekme, a ne nikako odmah u puni pogon. Ono kaj najgore da i stari stojke, zdrav jos nije pokazao da je igrac prevage iliti za startnih 11 jer nije isto igrati u Loxi i Dinamu. Opce mi glupo ocekivati da ce igrac nakon takve ozljede biti odmah onaj stari i igrac prevage! Nama treba desno krilo, kratko i jasno! Pravo desno krilo......Stojka polako vracati kroz 10ku i da zauzme Martinovo mjesto na zimu ili sljedece ljeto.
  • xavier
    11.4k
    No kako god, ne vjerujem baš 24sataaustrijanac

    Ovom članku iskreno ne vjerujem ni riječTeofil Kateran

    Dobro, jasno vam je da novinari ne znaju koji je plan. Ne mogu znati ni koga će klub prodati i dovesti ni na koji način trener planira koristiti igrače. Želim reći da se tu ni nema što "vjerovati" ili "ne vjerovati". Radi se samo o tome kako novinar vidi stvari.

    Posao novinara je napisati tekst svaki dan, a u nedostatku konkretnih vijesti, poseže se za spekulacijama gdje se neki snalaze bolje, a neki lošije.
  • San Lorenzo
    12.7k

    Pripreme počinju danas, vjerujem da nitko nije toliko bedast da određuje Stojkovića za desno krilo bez da ima bilo kakvu povratnu informaciju u kakvom je on zapravo stanju.
  • cibona
    1.8k
    Ono kaj najgore da i stari stojke, zdrav jos nije pokazao da je igrac prevage iliti za startnih 11 jer nije isto igrati u Loxi i Dinamu.Orc123

    Ovo je ključno. U potpunosti se slažem. I zato se ne smijemo oslanjati na to da nam on bude prva opcija na desnom krilu.

    Suludo je očekivati od stojkovića da preko noći postane igrač prevage. On je do prije ozljede bio zalog za budućnost i igrač za kojeg se vjerovalo da će postepeno postati veliko pojačanje.

    Mi na desnoj strani moramo pronaći igrača koji će odmah moći uskočiti u prvu postavu (a to definitivno nije niti Šotiček).
  • Bosskovitz
    8.5k
    Jel zna netko od vas koji detaljnije pratite klince, koliko ima istine u tome da Belinho što je stariji, sve je manje impresivan u odnosu na ostale? Odnosno ako je, koliko je to u skladu s očekivanim, a koliko je možda zabrinjavajuće?
  • Laugreano
    1.7k
    @Bosskovitz Gledao sam dosta utakmica pionira bas radi njega.Uzivanje ga je gledati jer plese sambu dok igra. Odlicna tehnika, agilnost, dribling, lucidnost. Cak i pregled igre ima iznenađujuce dobar. Ali, fali tu konkrenosti. U zadnjoj trecini ono sto sam ja vidio ne snalazi se bas najbolje. Ne znam ako je 2 gola ukupno zabio. Podsjeca me na onog Vitora Juniora koji je bio davno kod nas ,ako se sjecate.
    Moze postat vrhunski igrac, a moze bit rang Kustosije cijelu karijeru. Nemoguce predvidjet jos.
  • Omake
    132


    Ako je vjerovati stranici HNSa nije zabio gol za pionire ove godine.
  • rioda
    3.5k
    Ne znam za Belinha, ali to je najnormalnija stvar, do 13-14 godina igrač može biti dominantan zbog naprednih fizičkih predispozicija ili tehničke kvalitete. Mislim da je kod njega u pitanju ovo drugo. S otprilike 14 godina djeca se uglavnom "poravnaju" fizički, ali se i nogometno pojača konkurencija. Dinamo dovodi talentirane klince uglavnom nakon završetka osnovne škole, do tad ih prate, vode na turnire, a klinci povremeno dolaze na treninge.
  • striko
    1.3k
    Beljo navodno odbio dinamo jer nema garanciju za minutažu? Osim financija moramo i minute garantirati. Svašta
  • Orc123
    6k
    Evo Beljo nas kao odbio! Hvala ti dragi Beljo na tome, napravio si nam veliku uslugu!
    Inace, jel dobio i od Agsburga garanciju da ce igrati kada je 1. Puta odbio Dinamo? Zamisli, kao u nogometu ima garancije za nesto?
  • badjibadara
    2k
    Evo Beljo nas kao odbio! Hvala ti dragi Beljo na tome, napravio si nam veliku uslugu!Orc123

    Lijepe vijesti ponedjeljkom.
  • Ivanmtk
    838
    Počinje tjedan kad će ova tema izgorit. Sretno tetama na psihijatrijskom odjelu
  • rioda
    3.5k
    Pa dobro, očekivano da je odbio. Petković, Brodić, Kulenović su tu, on bi realno bio maksimalno drugi napadač. On traži minute, kod nas ne može to očekivati u obujmu koji želi i ne vidim tu nikakav problem, meni je to u redu, pogotovo jer mi se čini da su šanse za Petkov ostanak prilične. Da ima naznaka za odlazak, vjerojatno bi i Beljo malo pričekao
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Meni se isto sve više čini kao da bi Petko mogao ostat pa mislim da bi trenutno dovođenje Belje bilo bezvezno nakrcavanje.
  • Jos-Optimus
    816
    Napadač koji ne vjeruje u sebe nam ne treba
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions