• badjibadara
    2k
    mučeniku.Sajla

    I vizionaru, dodao bih.

    22.09.2023.

    Tko će biti prvak Hrvatske?

    Uvijek bih rekao da će biti Dinamo, ali bojim se da bi ove godine mogao kiksati. Kiksa i Hajduk, ali je ove sezone jači nego ikad i ja mislim da će Hajduk biti prvak. Čini mi se da Hajduk ove sezone ima ono što je prije imao Dinamo, a to je čovjek koji stoji iza cijele priče i vuče poteze i ne kuka: "Joj uprava ovo, uprava ono."

    Zna se tko što radi, tko odgovara, imaju dobrog trenera i znaju što traže. Radi tih ljudi koji vode klub, mislim da Hajduk ima velike šanse. Oni se raspituju za ozbiljne igrače. Mislim da je Perišić bio jako blizu prije nego što se ozlijedio.

    Moguće je da su se nešto dogovorili s Tottenhamom uz transfer Vuškovića jer su mogli veći novac za njega dobiti od PSG-a ili Manchester Cityja, ali se on sad ozlijedio. Ako dovedu još jednog ili dva igrača, nisam siguran kako će ih Dinamo pratiti.
  • mali M
    4.1k
    ali ako mi jednom od najvećih talenata nudimo 400e onda imamo problem mnogo širi od Bare i Belinha.Daliban

    Pa dobro jesi ti lud? Pa zaljepljen ti je odgovor Dinama u medijima, zaljepljeni su ti propisi HNS-a o minimalnom (i maksimalnom) stipendijskom ugovoru, ZNAMO da Bara laže kako zine iz nedavnih iskustava i ti nakon 5 stranica pojašnjavanja napišeš ovako nešto. Tu se stvarno ne radi da ne smiješ imati drukčije mišljenje od drugih nego si jednostavno troler... Nema drugog objašnjenja... Ili neznaš ili ne želiš čitati... Nešto od toga troje je sigurno...
  • Daliban
    262
    Pa zaljepljen ti je odgovor Dinama u medijimamali M

    Odgovor u kojem apsolutno ništa nije rečeno osim toga da je ugovor koji je ponuđen u skladu sa propisima. Odgovor uopće nije demantirao Barine tvrdnje. Ako se trebam uzdati u takav demantij, onda bolje da se ne uzdam ni u što.

    Nisam naklonjen ne Bari, ne nogometnim agentima nego bilo kakvim posrednicima općenito, ali ako klub pokuša nešto demantirati na način da ne opovrgne apsolutno ništa nego se tek odabirom riječi i načinom na koji je nešto iskomunicirano pokuša stvoriti dojam opovrgavanja, onda, ako Bara uistinu laže, klub samo, bez razloga, sam sebi otežava život. Ako čovjek laže, reci da laže.

    Ako kažeš da je nešto u "skladu s pravilima koja su određena oko toga koliko dječak od 15 godina može maksimalno imati stipendiju", onda nisi rekao da je ponuđeno maksimalno nego si samo rekao da je ono što je ponuđeno u skladu s tim pravilima.

    zaljepljeni su ti propisi HNS-a o minimalnom (i maksimalnom) stipendijskom ugovorumali M

    Zalijepljeni su propisi o profesionalnom stipendijskom ugovoru.

    Propisi za stipendijski ugovor (doslovno točka ispod) pak kažu ovako:

    d) Stipendijski ugovor o igranju. Takav ugovor može zaključiti igrač koji je
    navršio dvanaest (12) godina života, njegovo trajanje s punoljetnim igračem
    može se ugovoriti najduže do navršene 24. godine starosti igrača, a naknada
    za igrača može se ugovoriti najviše do deset tisuća (10.000) eura neto
    godišnje.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    Znaci da bara laze da ima 10 puta bolje ponude jer se prema tom pravilniku onda moze ponuditi maksimalno 833 eura mjesecno neto
  • Marcinko
    333
    Bara se nije slagao s prošlom upravom, ne slaže se sad ni s ovom. Mora da ja do svakog osim njega. Očito Belinho već ima neke ponude i ne da mu se čekati, 5,6 godina.
  • Daliban
    262

    Maksimalno je 24k neto godišnje prema profesionalnom stipendijskom ugovoru koji je ranije netko citirao. U tom smislu "laže" jer trenutno može dobiti samo 5 puta više, ali od 16-e godine igrač može potpisati profesionalni ugovor. Mali će 16 napuniti za pola godine.
  • Jurki
    9.7k
    Bara se nije slagao s prošlom upravomMarcinko

    Ni mi se nismo slagali s proslom upravom :rofl: i to je jedino kaj je nama i njemu bilo zajednicko.
  • BluePhone67
    3.5k
    Ključna mantra koja se stalno ovdje provlaci je "mali je jedan od najboljih na ovim prostorima", a zapravo je jedini od svih drugih najboljih koji dolaze iz kluba i kojima se manager buni.. Ako postoji pravilnik za sve igrače, onda je on napisan i za njega kako god se on zvao i tko mu bio manager.

    Dinamo Iznad Svih i Nema Predaje da se stane na kraj raznim kokošarima koji žele ucjenjivati klub isključivo radi svoje koristi.

    Bara odjebi od Dinama.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Prema 24sata Hoxha i Pjaca su opcije za lijevo krilo, a desno krilo će igrati Stojković i Špikić.

    Kačavenda ide na posudbu u Lokomotivu, tako kažu. To mi sad nije jasno, pa nije on naš igrač da bi išao na posudbu u Lokomotivu, on je kod nas na posudbi.
  • Jurki
    9.7k
    Kačavenda ide na posudbu u Lokomotivu, tako kažu. To mi sad nije jasno, pa nije on naš igrač da bi išao na posudbu u Lokomotivu, on je kod nas na posudbi.Izet Hajrović

    Glup, gluplji, novinar.
    Tolko su ograniceni da banalne stvari nemreju provjeriti i napisati tocno.
  • Georg Koch
    4k
    a desno krilo će igrati StojkovićIzet Hajrović

    Ne, ne i ne. Samo to cu reci.
  • austrijanac
    3k
    Prema 24sata Hoxha i Pjaca su opcije za lijevo krilo, a desno krilo će igrati Stojković i Špikić.Izet Hajrović

    Možda bolje da igramo onda bez krila?

    No kako god, ne vjerujem baš 24sata
  • Laugreano
    1.7k
    Stojkovic moze igrat dobro bilo koju poziciju ofenzivnu. On je nesto najblize Olmu sto sam vidio.
    Pretpostavljam da cemo pokusa dovest neko mocno desno krilo kasnije. Ove sezone ili moze bit zamjena Baturini, ili igrat desno. Lijevo tesko da ce dobit minute.
  • masacusec
    3.2k
    Jel Marko Pjaca potpisao?
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Bolje da pričekamo pripreme pa ćemo vidit tko će šta igrat. Ovom članku iskreno ne vjerujem ni riječ kad je netko tako pametan da napiše da šaljemo Kačavendu na posudbu. Članak u rangu Frabizia Romana od nekidan.
    Je
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions