• emilperska
    4.4k
    Drago mi je da Kustošija nije usla u 1. SNL.

    Nek prodaju svoje potrcke iz trece lige. Mogu i Brekala potpisat..
  • Ivanmtk
    838
    Koliko slova oko Bare i klinca od 14 godina. Svak nek ide gdje mu je bolje. Dinamo neće ništa izgubiti. Menadžeri nisu neprijatelji kluba, nego suradnici, ali iznad svih je Dinamo. Ako imamo plan, strategiju i način na koji plaćamo mlade igrače pod stipendijskim ugovorima, onda se ne smije napraviti ništa što bi izašlo van tih okvira. Bez obzira o kome se radi. Da su priče o 400 eura glupost, najbolje pokazuje mali Noa Tadić koji je izabrao baš Dinamo.
    U ovom slučaju je ko dan jasno šta se događa. Bara će ga iz Kustošije prodati i sav iznos transfera će ići direktno njemu. Sve je igrokaz. Da je drugačije odveo bi ga u Hajduk.
  • vjeko1701
    6.1k
    Ja ću samo napisati da je onaj ko misli da je ovdje u pitanju 400€ naivan ko francuska sobarica.
  • Daliban
    261
    Ja ću samo napisati da je onaj ko misli da je ovdje u pitanju 400€ naivan ko francuska sobarica.vjeko1701

    Jasno je da Bara ima svoj interes jer prodajom iz Kustošije novac ostaje njemu. Sigurno i neka podjela sa starim od malog. Ne treba biti poseban genijalac da se to dokuči. Jasno je bilo i da će se potencijal za njegovim odlaskom povećati dobivanjem hrvatskih papira.

    Meni je problem što i dalje nismo dobili odgovor na pitanje koliko smo mi zapravo ponudili.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Ma ljudi nemojte se nervirati. Sutra ocekujem predstavljanje novih dresova a i mozda Pjaca u novom dresu. Samo pozitiva,Torrente je zaduzen za atmosferu
  • striko
    1.3k
    Kakve dinamo ima mehanizme zaštite igrača ako Bara može u svakom trenutku odvesti igrača gdje želi?

    Sorry ako je već netko napisao, nisam sve upratio.
  • NORTE
    9.9k
    Bare znaju da je malom dinamo idealan izbor i sada i za razvoj u idućih 5 godina (pa čak i zbog reprezentacije ako do toga jednom dođe).

    Što će na kraju bit vidjet ćemo, dogovor s dinamom ili će ić dalje.
    Mali voli dinamo to je jasno i siguran sam da želi nastavit igrat u dinamu.
  • Zagi
    5.8k
    Jedini pravi mehanizam zaštite je da klincima kojima je nogomet na prvom, drugom i trećem mjestu (a lova će tada doći) ne padne na pamet otići iz dinama jer tu dobijaju realnu šansu za promociju i napredak.
    Ionako samo takvi uistinu uspiju.

    Minute Paviću,Vrbančiću i Mikiću. Prave minute, u dinamu.

    Sve ostalo je tapkanje u mjestu.
  • vjeko1701
    6.1k
    Nebitno, ugovor je lako mogao biti na 400€ ali uz dogovorenu pomoć obitelji van tog ugovora. Al opet nebitno.

    Prije godinu dana je bio problem da Dinamo ne stavlja tinejdžere u pvu ekipu, prije pola godine da "ne zna s kim da priča", sad je problem premali ugovor. Da je ugovor velik, bio bi problem nešto drugo.
  • NORTE
    9.9k
    Taj bara je prije pola godine u medijima govorio da je Rukavina igrač od 100 milijuna eura i da mu dinamo mora dat šansu.
    Ej 100 milijuna eura.
    Taj igrač više nije ni u njegovoj agenciji i nema klub.
  • Daliban
    261
    Nije Belinho jedini talent u DInamu i nisu svi pod Barom, ali ako mi jednom od najvećih talenata nudimo 400e onda imamo problem mnogo širi od Bare i Belinha.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Taj mali pa kao i svi ostali nemreju uspjet bez Dinama, tak da nas baš boli k za njega i čupavog smrada neg si ga nosi u Brazil jeo ga on
  • marcio amoroso
    33.9k
    Kao prvo je glupost dijete od 14 godina provlačiti po medijima, a kao drugo biti siguran da će dijete od 14 godina postati vrhunski igrač.
  • Noel
    4.3k
    Ma da postane Messi i Maradona u jednom nema nas ko kaj ucjenjivat kao klub sa nekakvim balavcem iz Brazila. Dinamo je veći od bilo kojeg igrača ili trenera a kamoli od nekakvog djeteta.
  • Sajla
    4.2k
    nakon pročitanog članka i komentara na forumu moram reći da vjerujem Bari. al' baš baš mu vjerujem. čovjek je dokazani dobrotvor, filantrop, humanist, a još uz to nogometni vizionar i zanesenjak za kojeg je teško ocijeniti je li mu važnija dobrobit igrača s kojima ima ugovore ili klubova u kojima igraju - s naglaskom na dinamo. kod planiranja novog stadiona u Maksimiru treba pod svaku cijenu pronaći istaknutu poziciju za spomenik ovom mučeniku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions