• Ivanmtk
    838
    Petko treba što prije odlučit oće li ostat ili neće. Nema smisla da postanemo njegov taoc. Iskreno malo mi je puna ona stvar svaki prijelazni rok drame oko njega.
  • xavier
    11.4k
    Napadač koji ne vjeruje u sebe nam ne trebaJos-Optimus

    Stvarno se ovdje svašta može pročitati. Beljo ne igra u Augsburgu koliko misli da bi trebao i ako ide negdje, naravno da želi ići tamo gdje će igrati, a ne da zamijeni jednu klupu drugom.

    Ljudi "garanciju" shvaćaju na način da će mu netko garantirati da će startati 90% utakmica i igrati barem 80 minuta u svakoj. Kako je @rioda napisao, ne radi se o tome nego o veoma bitnom podatku, odlazi li Petko ili ostaje. Ako Petko ostane, naravno da je i dalje prvi napadač i da iza njega ne ostaje previše minuta.

    Sasvim racionalno razmišljanje od strane Belje. U svakom slučaju puno racionalnije od klinaca koji odlaze u Barcu, City ili Chelsea odiševljeni idejom velikom kluba gdje onda nikad ne dobiju priliku.

    E sad, treba li nama Beljo i želimo li ga ili ne, to je drugi par rukava, ali nema veze s ovim što si napisao.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    ima vremena do 15.7., kasnije ga ne puštamo.
  • Ludovic IX
    6.1k
    ne volim se ponavljat ali opet ću reći.. od čovjeka koji je lani gledao sve treninge dinama, kune se da će nam stojković bit najjače pojačanje ove sezone. istina, na trenigu nema toliko podrazaja i stedili su ga igrači dok se nije skroz oporavio.
  • OsamŠest
    2.7k
    Roko Šimić ima to nešto, ubio bi HNL. Bio bi odličan zalog za budućnost u svakom smislu..

    I odlično bi sjeo na Jakirovićevu filozofiju. Ima Mierezovu agresiju i skok igru, al je još bolji golgeter i veći mu je plafon. Optimističan sam ako bi se to dogodilo..
  • scooniepenn
    2.3k
    Petko će otići eventualno do 15.7. Ako do tada ne ode onda i neće. Nema mi nikakve logike da bilo koji klub plaća recimo 5 milja (a i to ovisi samo o Dinamu, ne više o Petku) ako sada može 2.5 milje. Mislim da je sukus Petkovih razmišljanja da ponuda mora doći od kluba iz Liga Petice koji se bori za Europu i uz to da on ima tamo barem 2 milje neto. To je jako puno varijabli koje mi se ne čine izvjesnima. Samim time, nakon 15.7. ostaje sve po starom s Petkovim novim ugovorom ili se moramo trenutno posvetiti ozbiljnom pojačanju ranga Pierrota, nikakvi Belje i Šimići.
  • Jos-Optimus
    817
    A što se to može pročitati? Dinamo te dovodi, bio si u krugu repke, bojiš se Brodića i Kulenovića, misliš da se ne možeš nametnuti da igraš sa Petkovićem ili ispred njega? Tako je, ne treba nam takav napadač. To mi je kao Slepička, zadnji penal protiv Sheriffa se bojao pucati pa ide pucati balavac Vrsaljko. Hvala, ali ne hvala. Za bit nogometaš moraš biti i kur***t, ne bahat, ali vjerovati u sebe. Ovaj mentalni sklop mi govori zašto i tamo ne igra
  • dumitrumitu
    935
    Ne znam šta će nam Šimić, rađe bih da Kule igra.
  • scooniepenn
    2.3k

    Ne slažem se generalno u procjeni Šimića, jer on meni osim agresije i trkačkih kapaciteta nema niti jednu izraženu kvalitetu i ne mislim da ga je RBL slučajno otpisao. Ono što kao fakt nije točno je da ima skok igru na razini Miereza. To nema niti jedan naš napadač, uključujući Budimira. Mierezova igra glavom je na svjetskoj razini.
  • xavier
    11.4k


    Pa ne vjerujem da se "boji Kuleta ili Brodića". No bio bi prilično nerealan da očekuje igrati ispred Petka ako ovaj ostaje, a "pored njega" neće igrati jer Jakirović ne odstupa od 4-2-3-1 formacije.
  • Nolifer
    7.1k
    Pa nisam nista ocekivao, da bude Beljo potpisao, nisam onda ni razocaran. Takvog igraca trenutno imamo u Petku, a ako Petko ostane, spica ti ne treba i dobro je, da se ne kupuje posto poto, da bi se mjesto popunilo. Nama treba desno krilo, a ne Beljo...
  • Olmic
    3.1k
    Simic je bas prevara od igraca.. bas nis nema kaj moderni napadac bi trebao imat
  • emilperska
    4.4k
    Ni Beljo ni Šimić junior nemaju klasu iznad (trenutno) Kuleta i Brodića. Samim time ne vidim šta bi s njima dobili, a nisu jeftini.
    Ista stvar Špikić Šotiček. Šotiček da dođe, trenutno bi bio rezerva lošem Špikiću. Mi na desnoj strani trebamo novog startera, to ne smije biti Špikić. Plus vele mi neki ljudi kojima načelno vjerujem da je Šotiček usprkos tome što je veći dio sezone igrao desno, ipak bolji lijevo. Ja ga se lijevo ne sjećam.
    Dakle, po meni Šotiček može kao zalog za budućnost i rezerva nekom boljem, ali ne rezerva Špikiću jer inače ćemo imat sljedeće godine isti kurac Menalo Špikić..
  • plavi devet
    243
    Prijatelj mi je dobar s jednim igračem Dinama koji je tu već duže godina, iza one utakmice sa Hajdukom u 12 mjesecu bio je s njim na piću i on mu je rekao da se i u to malo treninga prije ozlijede vidjelo da je to jedan od najtalentiranijih igrača koje su doveli u zadnje vrijeme i da baš puno od njega očekuje.
  • vjeko1701
    6.1k
    Ja ne vidim da itko osporava njegov talent. Samo se postavljaju tri legitimna pitanja.

    1. Dal on taj talent može konkretizirati u dobre igre u Dinamu.
    2. Ako da, dal to može već ove sezone.
    3. Dal je teška povreda ostavila neki trajniji trag koji bi ga mogao (ako ništa drugo) usporiti u tome.

    Ja osobno mislim da on ima velike šanse izrasti u vrhnskog igrača u Dinamu. Al razumijem da postoji skepsa oko tvrdnji da će on već ove sezone biti veliko pojačanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions