• Crle
    425
    Ja isto mislim da će nam Stojković biti jedan od najboljih igrača i da će nas iznenaditi. Kod dečka se baš vidi da zna i može.
  • Paggini
    10.7k
    Ne znam, možda sam ja pristran, ali svaki dodir koji je imao u Dinamovom dresu, kretnje, način na koji udara loptu - podsjetio me jako na Olma. Ne kažem da će dosegnuti taj plafon, ali Stojković je nešto jako, jako posebno. Nemam ni najmanje sumnje da će biti kapitalac za ovu sezonu.
  • vjeko1701
    6.1k
    I vjerojatno ne postoji navijač Dinama koji se tome ne nada.
  • Daliban
    273
    Mislim da je Stojkoviću desno i prikladnije. Taj desni halfspace bi mu trebao odgovarati.
  • Nino Bule
    12.1k
    Ima obe noge stojkovic, treba ga gurat desno
  • emilperska
    4.4k

    Ak se ja sjećam. U Loksi je nešto desno igrao nakon trasnfera Aliyua u MLS. Neka 2-3 mj..
  • Georg Koch
    4k
    Stojkovic na RW i to potencijalno guranje mi mirisi samo na unistavanje njega samoga.
    Probali smo i sa Baturinom na LW par utakmica ovo kolo, i nije to-to.
    Stojke je brutalan talent da bi ga tako seljakao i trosio.
    Nadam se da su sve samo novinarske lose spekulacije.
  • Daliban
    273
    Što se malog Belinha tiče, da ne bi bilo da držim lojtre Bari ili nešto, osobno mislim da se trebalo obitelji izaći ususret sa izdašnijim ugovorom.

    Možemo mi pričati o Bari i Barinim željama do prekosutra, ali u konačnici razvoj situacije ovisi o dečku i njegovom ocu. Ono što ih drži više u Barinom kutu i na čemu su Bari sigurno zahvalni je sva financijska i druga, ljudska, pomoć koju im pruža, pogotovo u kontekstu te obiteljske tragedije. Oni maltene ovise o tom čovjeku od trenutka kada su napustili Brazil.

    Izdašnijim ugovorom i toplijim, manje formalnim, pristupom, sigurno da bi i otac imao više manevarskog prostora u odlukama o budućnosti svoga sina. Znamo da mali voli Dinamo i da bi on najradije ostao ovdje, sigurno i ocu to nešto znači. Iskomunicirati našu predanost ugovorom i pristupom pa onda, kada ima povjerenja u Dinamo i financijski ne ovisi o Bari, dopustiti ocu da donese ispravnu odluku za svog sina.

    Bojim se da svemu tome pristupamo previše pasivno. Mi kao da imamo neke svoje principe i ideološki ih se držimo kao pijan plota, a u suštini ne djelujemo proaktivno i stvari nam se samo događaju.

    Ne mislim više pisati o tome, rekao sam što sam imao.
  • Daliban
    273
    Ma meni Stojke oduvijek ima neki De Bruyneovski štih i treba ga poslat u taj halfspace da šilji lopte. Ne treba ga ograničiti na to, ali to je dobra polazna točka.
  • Laugreano
    1.7k
    drukčiji profil igraca su. I Olma se seljakalo na sve tri ofenzivnu pozicije.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Predstavljen Ivan Filipović.
  • don
    2.5k
    Ivan Filipović službeno novi golman Dinama.
  • Yovitssa
    475
    Meni se čini da ćemo krenuti u sezonu sa Stojkom i Špikom na desnom krilu, a krajem prijelaznog roka dovesti kapitalca (kad bogati proberu tržište).
  • Laugreano
    1.7k
    To i ja mislim, i to je sasvim ok opcija.
  • OsamŠest
    2.7k
    Jučer objavljena 4 odlaska, a danas je red na 4 dolaska :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions