• NBC
    23
    Baru i njegove znam od malena i nek odjebe od dinama..
    Ali istina je da je dinamova škola trenutno loša i da najbolji igrači odlaze u Kustosiju.
    Na krilima tih igrača kadeti i pioniri Kustosije su izborili igranje u HNL-u.
    Nogomet je podmukli posao i treba biti pametan i nažalost sjediti na više stolica. Nije dobro da takvog talenta samo tako pustimo. Osobno sam maloga gledao jer igra u istoj ligi gdje i moj mali igra. Mislim da bi se u njegovom slucaju isplatilo riskirati...
  • badjibadara
    2k
    Prije par dana blazicko, danas masni... i netko i dalje misli da je sve slucajno.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Ali istina je da je dinamova škola trenutno loša i da najbolji igrači odlaze u Kustosiju.NBC

    Po cemu je to skola losa, kadeti i juniori su prvaci, ti igraci koji su otisli su ocito otisli zbog novca, i milsim da jedino Chelfi je bio medju boljima dok je bio u Dinamu.
  • NKDZ86
    619
    Po meni je stvarno ta cifra smiješna, pogotovo ako se radi o velikom talentu. Meni je to suludo u današnje vrijeme...
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    Ponuda je poslana i zbog tehničkih razloga, birokracija kako bi klub imao pravo na naknadu za razvoj i u skladu je s pravilima koja su određena oko toga koliko dječak od 15 godina može maksimalno imati stipendiju.
  • Ivdzo11
    3.4k
    Izgleda da smo se mi bzvz zakacili, brzo smo zaboravili kako nas je petljao prije par mjeseci, ne vjerujem ni 5% onog sto je Bara izrekao
  • Crni86
    1.6k
    potvrda na to je sta ga je i juda otkantao nakon svega.

    Vjerujem da ce sportski sektor postupiti u najboljem interesu kluba.
  • Toni90d
    134
    Otići kod starog od malog. Staviti ponudu na stol, Dinamo ili Andy Bara, 10min za razmisliti i hvala doviđenja.
  • Zagi
    5.9k
    Dobro koliko igrača ima zalizani u našim mladim kategorijama?
    Belinho je eksponiran ali koliko je to širi problem?
  • Tom Hanks
    2.8k
    Nisam za klinca u Dinamu,prevelika fama oko ničega
  • NBC
    23

    Možda je loša pregruba riječ, međutim istina je danisu uvjerljivi kao ranije.Pogotovo mislim na lige središta. Prije kad bi igrao s Dinamom u startu si molio boga da ne primiš 10 komada, sada ipak nije tako.
    I da slažem se za Chelfija, taj je mali baš dobar.
  • Patak
    2.6k
    Koliko nas mjesečno dođu npr. Topić ili Gurlica, Katinić, Lukinić...?

    Da onda usporedimo s ovih 400 eura?
  • Crusades1986
    10.3k
    ne vjerujem ni 5% onog sto je Bara izrekaoIvdzo11

    Ne vjerujem mu ni 5 promila, a kamoli 5%

    Izgleda da ovdje neki navijaju za Baru, a ne za Dinamo.
  • Jaro
    6.1k
    Veli da je od tovara odbio 10puta vise - treba li veci dokaz da lazu cim zinu... RBS ima u18 igrace na stipendijama od 500 do 2000 EUR mjesecno...
    Dakle tu je to negdje, jer ovih 400 je sigurno laz al dobro, ekipa koja zeli vjerovat Bari ima valjda svoje razloge da unutar kluba nalazi samo negativnosti...
  • Nemrem igra Dinamo
    1.1k
    Mene prvo zanima jel netko tu vidio taj fantomski stipendijski ugovor od 400€ ili ćemo nakon svega vjerovati zalizanom? :scream:
    Drugo, ako pričamo o kombinacijama i plaćama koje su bile u tim godištima dok je našmrkani vedrio i oblačio u klubu, onda smo brzo zaboravili za kaj smo se borili sve ove godine...
    Puna podrška struci u klubu, ajmo malo pozitive, samo se negativa i šizofrenija širi na temi!

    Edit:

    dinamo-gorica6-040224.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions